Treść opublikowana przez szogun0
-
Czy Pasuje skrzynia B5 - B6 ??? AHU
Marne szanse. Nawet gdyby uchwyty się zgadzały, to auto nie będzie dobrze jeździeć. Powód? W silniku 130 km jest inny przebieg momentu i mocy, a więc przełożenia poszczególnych biegów i przełożenie głowne są inaczej dobrane niż dla silnika, który ma 90 km.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Hehe, trzeba będzie zabrać parasol prewencyjnie. Do zobaczenia.
-
Czy VAG-COM wykryje licznik na stole??
Nie oszukuj bo dostaniesz ostrzeżenie. Sam cię widziałem na viakenie.
-
Rozpiska kostek licznika
Na pewno szukałeś? Chyba tak nie do końca. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=5530.msg74022#msg74022
-
[B5 AFN] kontrolka ładowania
No to nie do końca ci naprawił ten alternator. Coś ze wzbudzaniem możesz mieć nie tak.
-
podswietlenie zapalniczki
Taka sama żarówka jak do podświetlania licznika.
-
[B5 ADR] Szarpie podczas ruszania
To wymień jeszcze filtr paliwa. Możliwe, że trzeba będzie podłączyć manometr i sprawdzić ciśnienie paliwa podczas jazdy, może okazać się, że pompa ma już zbyt małą wydajność.
-
[B5 ADP] Kody Vag Prośba o analizę...
Przekaźnik pompy paliwa ma zimne luty, jest uszkodzony, lub styki nie łączą. System nie wykrywa uszkodzenia pompy paliwa. Sensor 02 to sonda lambda, brak aktywności, czyli uszkodzona. Błąd 17978 to zablokowanie przez Immobilizer sterownika silnika. Wiąże się z zapisanym w Immo błędem 1177 - sygnał z kluczyka nieprawidłowy. 16500 - błąd czujnika temp. silnika, najprawdopodobniej uszkodzony, lub przerwa w obwodzie lub zwarcie na kabelkach.
-
[B5 ADR] błąd poduszki powietrznej błąd 04C1??prosze o pomoc
Skoro już mechanior użył tego swojego cudownego KTS-a to mógł zagłębić się pod fotel, poruszać wiązką i spróbować wykasować błąd zapalnika poduszki bocznej kierowcy.
-
[ALL B5] Panel klimatronika, jaki numer (kod) i gdzie kupić?
A czemu musisz kupić panel. Nie da rady go już naprawić? Ten z numerem N na końcu jest od rocznika 1999 w górę, więc nie będzie pasował. Szukaj takiego z H albo J.
-
[B5] Nabita klima nie działa
Moja rada: nie jeździj juz do tego serwisu. Na 90% wystarczyło zmienic kodowanie sterownika i przeprowadzić nastawy podstawowe i wszystko zaczęło by działać.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zrobione.
-
[B5 1,8T] Po wymianie rozrządu - ceny części i robocizna
Stary rozrząd ma krótszy pasek (152 zęby). Możesz śmiało zmienić na nowszy typ (153 zęby na pasku), ale wtedy musisz zmienić także napinacz paska rozrządu. Starsze typy po prostu fabryka zastąpiła tymi drugimi.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum. Miłego czytania.
-
[B5 ADR] kąt wyprzedzenia zapłonu
12 stopni to poprawny kąt wyprzedzenia zapłonu. Tester jest jakiś dziwny jeśli widzi w tym błąd.
-
Odnosnie licznika Z FISem , dwie rzeczy :) Poradzcie
Czujnik działa na takiej zasadzie, że w dzień mocniej podświetla. Info o otwartych drzwiach nie będzie poprawnie działało ze względu na metodę przesyłania sygnału.
-
[B5 AFN] Temp. otoczenia na wyśw. na desce niższa o 4 st. od rzeczywistej
Zaśniedziały trochę styki lub termistor traci swoje właściwości. Musisz sie przyzwyczaić.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
O to będzie święto jak nadmorski mod nas odwiedzi. Zapraszamy.
-
[ALL] Problem z radiem...
Jeśli słychać jak kręci płytą i mieli to laser do wyczyszczenia. Trzeba radio rozebrać. Jeśli wcale nie słychać żeby płyta startowała to laser uszkodzony i nie ma po co tam zaglądać, chyba, że masz jakis tani laser, aby zamontować.
-
[B5 AFB] Dobry Mechanik w Poznaniu do 2.5 TDI AFB
A świecą się jakies kontrolki? Kiedy przestał odpalać? Może zgasł podczas jazdy? Czytając jaki to silnik zaczynam obawiać się najgorszego, pompa i jej elektronika.
-
[B5 AFN] Problemik z radiem
Poklikałeś bez zaznajomienia się z podstawami i takie rzeczy się dzieją. Musisz przywrócić poprzednie kodowanie i nie będzie w trybie Bose juz. Kod tez musisz wpisać bo inaczej radia nie posłuchasz.
-
[A4 1.8 TQ '95] Wielki problem z klimą!!
Należy sprawdzić układ ciśnieniowo azotem. Poszukaj stacji, która ci tak zacznie sprawdzanie, po tym jak im opowiesz swoje perypetie. Być może to taki banał, jak nie trzymający zaworek, którego ktoś zapomniał sprawdzić.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum.
-
Klima, cały czas gorące powietrze.
No to ładny z ciebie pechowiec. Jakie ci błędy wyrzuca. Może przesadziłeś z lutownicą i coś się wy...ło (zepsuło).
-
Wymiana na NOWY SILNIK 1.9 TDI
I jeszcze taki drobiazg jak wstawienie pompki do baku.