Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. Miał niezłe narzędzia? Sprawdzał przebiegi oscyloskopem? Jeśli tak, to albo mu się nie chciało albo jest trochę z tym na bakier. Jeśli nie miał oscyloskopu to powinien sie zaopatrzyć dla dobra swojego warsztatu A jeśli miał oscyloskop ale go nie użył to pewnie go wku... tym, że przyjechałeś po godzinach jego pracy.
  2. Nie. Było 2 producentów, NipponDenso i Zexel.
  3. Jesteś już dużym użytkownikiem forum więc odszukaj rozpiskę błędów climatronica.
  4. Jakbyś nie dał rady, to przyjedź do mnie, kostka to koszt jakieś 35 PLN.
  5. A ja mam 95 i jest naklejka z datą ważności do 2010.
  6. Daruj sobie. Jeśli nawet JVC robi tekie przejściówki, to są one porównywalne z wartością radia. Gra nie warta świeczki.
  7. Jeśli od silnika AEB to będzie pasował. Ja też mam pęknięcie, jeżdżę już tak chyba 3 rok, kolektor czeka na wymianę w garażu. Tylko będzie to raczej dopiero z regeneracją turbiny, a to nie wiem kiedy nastąpi. Oby jak najpóźniej.
  8. 2 x zatkany wydech
  9. Popieram Zdenia. Hincó bierz C4, z 2.3 będzie to fajnie jeździło. 2.8 to już normatywne zużycie oleju, wycieki, droższy rozrząd. W 2.3 jak ci się coś nie daj Boże po drodze spier... to zwiążesz sznurkiem i dojedziesz jakoś do domu albo warsztatu. W A4 jest to raczej niemożliwe. 2.3 też już całkiem fajnie jeżdżą, jak rozbujasz to nikt cię prawie nie wyprzedzi. Tylko gazownia musi być dobra i dobrze ustawiona. I wystrzegaj się tych wcześniejszych roczników gdzie jest serwo hamulca i m.in ABS napędzany z paska alternatora, to jest awaryjne rozwiązanie i w pewnym momencie nie ma hamulców. Jak znajdziesz dobrze utrzymane, to kupisz wygodne auto z całkiem niezłym wyposażeniem.
  10. To co przeczytałem w pierwszym poście nasuwa mi jedną odpowiedź. Jak się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy. Takie są skutki pracy, kiedy klient stoi nad głową i patrzy na robotę, a kolejka 20 chętnych dodatkowo pogania elektronika. Nawet luty mu wtedy nie wychodzą.
  11. Jak w benzynowcu ktoś nie potrafi wymienić rozrządu, i to do tego w 8 zaworówce to jest zwykłym kowalem i partaczem a nie nawet podwórkowym mechanikiem.
  12. Wszystko w normie. Nawet przy 150 KM jest odczuwalny spadek mocy po włączeniu klimatyzacji.
  13. Albo co najmniej jakiś transformatorek mu proponuję. Wojtek79, skoro jesteś z Małopolski, to może masz niedaleko do Kobry7? Zapytaj, bo warto.
  14. Jest na forum zamieszczona rozpiska pinów kostek liczników. Użyj funkcji szukaj.
  15. Można sprawdzić działanie turbiny ale nie mierzy ciśnienia w jakichś jednostkach, jak np. w 1.9 TDI.
  16. Kiepski ten mechanik, skoro z powodu bendiksa chce zmieniać cały rozrusznik.
  17. Nie wiem kto ci tak naopowiadał, ale silnik 1.8T AEB nie jest wyposażony w coś takiego jak czujnik ciśnienia doładowania (intercoolera, czy jak go tam zwał). Nie kupiłeś dobrego intercoolera. W tym silniku ciśnienie doładowania wyliczane jest na podstawie sygnału z przepływomierza, czujnika temp. w dolocie i ciśnienia atmosferycznego. Zupełnie nie wiem, czym byś chciał to podłączyć. Podaj jakieś numery z tego czujnika i z intercoolera, to powiemy ci od czego to jest. Czujnik wysokości (ciśnienia atmosferycznego) jest ulokowany w pobliżu sterownika silinika i podłączony wtyczką na 3 piny.
  18. Złap drugą ręką za żarówkę i przyciągnij maksymalnie odbłyśnik z soczewką do tyłu. I wtedy manewruj silniczkiem. Jak próbujesz wetknęć główkę silniczka to odpychasz odbłyśnik. Warto wydłużyć cięgno silniczka, bo potem po podłączeniu zasilania i tak powinno wrócić do pozycji żądanej przez regulator. Albo w ostateczności rozbierz silniczek.
  19. Ja stawiam na pompowtryskiwacze. Można je regulować, chociaż nie każdy wie jak. Można je sprawdzić vagiem, ale w niewielkim zakresie, tylko też trzeba wiedzieć gdzie patrzeć.
  20. Nie ma takiej możliwości w audi aby na odpalonym silniku uruchomić ponownie rozrusznik. Stacyjka ma blokadę. Bendixa się nie smaruje, tylko wymienia.
  21. Po pierwsze kolego to stosuj interpunkcję, bo nie idzie tego przeczytać ze zrozumieniem. Potem weź oscyloskop i zbadaj cewkę, jak zachowują się impulsy po stronie pierwotnej. Zmierz ciśnienie sprężania, bo to może być wina podpierających się zaworów lub nie trzymania przez nie szczelności.
  22. Zdjąć osłonę słupka i poprawić zamocowanie sprężynki, tylko jej nie zgub jak będzie demontował osłonę.
  23. Skrzynka bezpieczników. Jeden kabel pod plus z bezpiecznika świateł pozycyjnych. Drugi kabel pod plus ze stacyjki. Po wyłączeniu stacyjki pojawia się tam masa i Buzzer buzzuje.
  24. Z włączonym zapłonem.
  25. Panowie, tak na pocieszenie. Grzebanie w systemie bezpieczeństwa, jakim niewątpliwie jest system AirBag to w razie wypadku i nie wystrzelenia poduszek 2 lata pozbawienia wolności. I prokuratora nie będzie obchodziło, że denerwowała kogoś kontrolka i chciał ją zgasić rezystorkiem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.