Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun0

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun0

  1. Można. Problem jest taki, że nikt nie chce tego robić, więc będziesz musiał samemu. Drugi problem to brak uszczelniacza, trzeba osadzać w tulejce dorabianej. Forumowy kolega Aramis przerabiał temat i znakomicie mu to wyszło.
  2. Dużo zdrówka dla najmłodszego fana A4. Wszystkiego najlepszego dla całej rodzinki.
  3. Dziękuję bardzo wszystkim za życzenia. Dopiero teraz się powoli odnajduję. Ponieważ chwilowo nie mam w domu neta stąd te opóźnienia w odpisywaniu. Fotki zamieszczę, ale uprzedzam, że mogą być z opóźnieniem. Przepraszam, że dopiero teraz, ale dopiero doprowadziłem net do domu. [br]Dopisany: 16 Październik 2007, 08:53 _________________________________________________Jak obiecałem.
  4. Witaj na forum.
  5. Witamy na forum.
  6. Powinno dać radę, ale trzeba mieć coś na dawcę zapadek.
  7. AutoData podaje 63 Ah.
  8. szogun0 odpowiedział(a) na Maciek903 temat w Lifestyle i Hydepark
    Jest pytanie, jest odpowiedź. Zamykam.
  9. Zwróć uwagę jaki błąd zapisało. 1176 to problemy z puszką lub pętlą, ogólnie to słaby sygnał z kluczyka 1177 (brak komunikacji, dopasowania) , wtedy popraw połączenia przewodów, przelutuj konektorki i adaptacja na kanale00 (dopasowanie ECU do immo) i będzie spokój.
  10. Witaj na forum. Miłego czytania i pisania.
  11. Siemka. Witamy na forum, życzymy miłego spędzania czasu.
  12. Miałem gdzieś linka do softu. Muszę poszukać Dla tych, którzy mają jeszcze gwarancję: nie grzebcie, bo w sterowniku podczas kończenia pracy trzeba podać czas i datę, więc system zapisuje kiedy ktoś w nim grzebał (prawdopodobnie może zapisywać również info o warsztacie) i mogą być potem problemy z gwarancją.
  13. Regulator ciśnienia jest na 3,5 Bar. Pompka ma dawać tyle aby ciśnienie i wydajność były poprawne.
  14. Czy da sie ten sterownik jakos naprawic? czy tylko pozostaje kupic nowy w Audi za wiele PLN-nów . Wie ktos ile to moze kosztowac w PL? Bardzo często przyczyną powstania błędu może być słaby akumulator lub przerwa w dostawie prądu. Powoduje to wysypanie się zawartości pamięci. Naprawa oprogramowania sterownika może pomóc w tym przypadku.
  15. A pewnie, że mam. Mam bardzo dobrą żonkę.
  16. A czy ja coś wspominałem o porcie COM. Fejs USB i resztę będę miał.
  17. Szogun, nie obiecuj, tylko przyjeżdżaj!! OK, to weźcie lapa, ja weznę fejsa z CAN.
  18. Może zaglądnę. Nie chcę obiecywać.
  19. Ponieważ klapka zawsze przy wyłączeniu wentylatora zamyka dostęp świeżego powietrza musisz włączać na najniższy bieg dmuchawę, wtedy powinno mniej parować. Sprawdź też otwory wentylacyjne w bagażniku, pod wykładziną, na wysokości zderzaka.
  20. Będą takie maty. Tylko dobierz rozmiar, bo są różne. Trzeba też podrezać wkłady, bo złącza są w trochę innych miejscach.
  21. Murzynku, już kiedyś przez telefon tobie tłumaczyłem, że we wcześniejszych 1.8T, czyli w AEB niedostępne są grupy 31 i 115. 0 do 28 i 96-99.
  22. Raczej są inne średnice rur, więc trzeba pokombinować.
  23. Hehe, no to Szark, gratki. Ja mam w następną sobotę ślub. Więc z tych samych powodów na razie odpadam.
  24. Bo założyłeś Lucas-TRW. Też takie do 80-tki założyłem i się już krzywią. Reklamacja, tylko że sklep może próbować się wypierać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.