Treść opublikowana przez szogun0
-
[B5 AEB] Zdjęcia wnętrza uszkodz. pompy wspomagania
Można. Problem jest taki, że nikt nie chce tego robić, więc będziesz musiał samemu. Drugi problem to brak uszczelniacza, trzeba osadzać w tulejce dorabianej. Forumowy kolega Aramis przerabiał temat i znakomicie mu to wyszło.
-
Jestem tatą ;o))
Dużo zdrówka dla najmłodszego fana A4. Wszystkiego najlepszego dla całej rodzinki.
-
Nasz Moderator się ożenił :)
Dziękuję bardzo wszystkim za życzenia. Dopiero teraz się powoli odnajduję. Ponieważ chwilowo nie mam w domu neta stąd te opóźnienia w odpisywaniu. Fotki zamieszczę, ale uprzedzam, że mogą być z opóźnieniem. Przepraszam, że dopiero teraz, ale dopiero doprowadziłem net do domu. [br]Dopisany: 16 Październik 2007, 08:53 _________________________________________________Jak obiecałem.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum.
-
[C4 2,5 TDI]Wkładki do zamków
Powinno dać radę, ale trzeba mieć coś na dawcę zapadek.
-
[B5 AEB] Jaka pojemność akumulatora w tym silniku ?
AutoData podaje 63 Ah.
-
Forum B4
Jest pytanie, jest odpowiedź. Zamykam.
-
[B5 AFB] Problem z immo ......
Zwróć uwagę jaki błąd zapisało. 1176 to problemy z puszką lub pętlą, ogólnie to słaby sygnał z kluczyka 1177 (brak komunikacji, dopasowania) , wtedy popraw połączenia przewodów, przelutuj konektorki i adaptacja na kanale00 (dopasowanie ECU do immo) i będzie spokój.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum. Miłego czytania i pisania.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka. Witamy na forum, życzymy miłego spędzania czasu.
-
Interfejs do BRC-Sequent24
Miałem gdzieś linka do softu. Muszę poszukać Dla tych, którzy mają jeszcze gwarancję: nie grzebcie, bo w sterowniku podczas kończenia pracy trzeba podać czas i datę, więc system zapisuje kiedy ktoś w nim grzebał (prawdopodobnie może zapisywać również info o warsztacie) i mogą być potem problemy z gwarancją.
-
[B5 AEB] Silnik drga na wolnych obrotach, problemy z porannym rozruchem - logi
Regulator ciśnienia jest na 3,5 Bar. Pompka ma dawać tyle aby ciśnienie i wydajność były poprawne.
-
Jaki płyn do wspomagania A4 B8: FEBI M6162 czy M6161?
Jeśli minerał to 6162.
-
[B5 APT] problem z kontrolka od air bag nie gaśnie
Czy da sie ten sterownik jakos naprawic? czy tylko pozostaje kupic nowy w Audi za wiele PLN-nów . Wie ktos ile to moze kosztowac w PL? Bardzo często przyczyną powstania błędu może być słaby akumulator lub przerwa w dostawie prądu. Powoduje to wysypanie się zawartości pamięci. Naprawa oprogramowania sterownika może pomóc w tym przypadku.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A pewnie, że mam. Mam bardzo dobrą żonkę.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A czy ja coś wspominałem o porcie COM. Fejs USB i resztę będę miał.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Szogun, nie obiecuj, tylko przyjeżdżaj!! OK, to weźcie lapa, ja weznę fejsa z CAN.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Może zaglądnę. Nie chcę obiecywać.
-
[B5 AFF] parowanie we wnetrzu mojego audi
Ponieważ klapka zawsze przy wyłączeniu wentylatora zamyka dostęp świeżego powietrza musisz włączać na najniższy bieg dmuchawę, wtedy powinno mniej parować. Sprawdź też otwory wentylacyjne w bagażniku, pod wykładziną, na wysokości zderzaka.
-
[B5 AFN] Jak to jest z podgrzewanymi lusterkami
Będą takie maty. Tylko dobierz rozmiar, bo są różne. Trzeba też podrezać wkłady, bo złącza są w trochę innych miejscach.
-
[B5 1.8T] przed I liftem - 003 choinka, 031, 115 brak dostepu
Murzynku, już kiedyś przez telefon tobie tłumaczyłem, że we wcześniejszych 1.8T, czyli w AEB niedostępne są grupy 31 i 115. 0 do 28 i 96-99.
-
Zamiana tłumika od 1.8 do 2.6
Raczej są inne średnice rur, więc trzeba pokombinować.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Hehe, no to Szark, gratki. Ja mam w następną sobotę ślub. Więc z tych samych powodów na razie odpadam.
-
krzywe tarcze hamulcowe audi a4 1,6 poj abs
Bo założyłeś Lucas-TRW. Też takie do 80-tki założyłem i się już krzywią. Reklamacja, tylko że sklep może próbować się wypierać.