Treść opublikowana przez szogun0
-
(AEB 1,8T) Czy ktoś robił doświadczenie jaka iskra jest w świecy Bosch (3 elektr
Ta dyskusja prowadzi donikąd, świece 3-elektrodowe, iskra zawsze przeskakuje w tym miejscu gdzie ma najlepsze warunki (najmniejsza rezystancja, najkrótsza odległość itp.).
-
Pin immo Audi A4 1,9 TDI - kodowanie kluczy
Zgłoś się na forum viakena, tam odpowie ci jakiś warsztat.
-
[Inna marka] brak iskry i paliwa
Czujnik położenia wału. I przy jego awarii nie odpali samochodu. Jest możliwe odpalenie, w przypadku awarii czujnika położenia wałka rozrządu, a to dwa różne czujniki.
-
[B5 1Z] Czujnik pozycji przepustnicy G79.
Potencjometr pedału gazu. Jeśli wtyczki są OK, to on jest przyczyną.
-
Tylko cielpe powietrze z nawiewu leci !! obojetne z klima czy bez klimy !
W tym samochodzie nie ma dławika, jest zawór rozprężny, zasada działania troszkę inna. Ja radzę zaczęć od wymiany filtra kabinowego i usunięcia przyczyn błędów climatronika.
-
Instalacja RNS-E - jak mocno trzeba ingerowac?
Pewnie nie będzie polskiego. PS (OT): Lipie niedaleko Rzeszowa? Czy jakieś inne?
-
[B5 AEB] ABS i stukanie??
Tak ma być. Wszystko w najlepszym porządku.
-
[B5 AAH] Ile ich jest i jak wyjąć krańcówki
Z przodu są w zamkach i nie tak łatwo je wyjąć. Z tyłu pod gumką jest śrubka, odkręć i wyciągnij.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum.
-
[B5 AEB] Pytanko o kolektor wydechowy i takie tam :)
No kolektora to ty fabrycznego na pewno nie masz, więc i turbina pewnie jakaś inna-lepsza.
-
[B5 AEB] Problemy z napieciem sterującym N75 i grzaniem sondy :/
No przecież ma zwarcie w instalacji. Sprawdź napięcie przy przepływomierzu, też jest zasilany z tego bezpiecznika. Gdzies musisz miec kable zwarte, nie ma bata.
-
[B5 AFN] Problem z kodowaniem modułu komfortu
W oryginalnym to kwestia kodowania. Jeśli założysz inny alarm, to błyska praktycznie zawsze kiedy zamykasz lub otwierasz zamek z pilota.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum. Miłego spędzania czasu.
-
[B5 AFN] Problem z kodowaniem modułu komfortu
Nie będzie błyskał jeśli nie masz fabrycznego alarmu.
-
[B5 ADR] klapa powietrza
To sprawdź czy dochodzi do gruszki pod nią wążyk podciśnienia. Bez nigo nie ruszy wogóle ta klapka.
-
[B5 AJM] moduł komfortu
Adres 35, centralny zamek, tam wszystko się załatwia.
-
Xenon do lamp firmy Sonar
Ale macie problem Wypeirdzielić starą soczewkę, wsadzić bi-xenon i cieszyć się dobrym światłem. A w miejscu na poprzednie światła drogowe wozić żarówkę dla picu lub przerobić na światła do jazdy dziennej.
-
Włącznik awaryjnych INACZEJ
A właśnie, że nie . Takie same końcóweczki są we wtykach ISO do podłączania radia. Kupujesz za 5 PLN wtyczkę do głośników i masz 8 końcówek z zarobionymi już kabelkami. :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć.
-
Czy taki płyn do chłodnicy nadaje się do 1.8T ??
Zalewaj śmiało, nic się nie stanie. Ale najlepiej wymień cały płyn a nie dolewki, bo przecież trzeba płyn i tak okresowo wymieniać.
-
[ALL B5] Rezanko bixenonu
Ehh, wyprzedziłeś ,mnie. Ja mam na razie xenon, bi-xenon w lampach valeo na razie jeszcze w fazie produkcyjnej w garażu. Trzeba było troszkę mniejsze soczewki kupić.
-
[B5 AFN] Błędy poduszki z KTS'u
Wyczyścić złącze, podpiąć ponownie, skasować błąd i nie powróci.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum.
-
(AEB 1,8T) Czy ktoś robił doświadczenie jaka iskra jest w świecy Bosch (3 elektr
Z fizyki wynika, że iskra przeskoczy tylko w 1 miejscu, tam gdzie ma najdogodniejsze warunki. Ja mam Beru i chwalę, wcześniej był Champion i też dawało radę.
-
[B6 AVF] Zaklocenia FM w radiu po zalozeniu Xenon
CAN nie gada poprawnie. Przetwornica sieje tak konkretnie, że zakłóca transmisję. Albo kolego przerwałeś któryś z kabelków skrętki. Trzeba by oscyloskop podłączyć i sprawdzić czy nie ma zwarcia.