Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. no co Ty :> nie możliwe, daj linka bo nie uwierze :polew: :nabijasie: kolega bag_dilia, czy jakoś tak, ma wątek o tym jak ktoś mu pożyczył spawarkę i po pracy próbuje swoich sił z FMIC, tam szukaj
  2. no to rzeczywiscie cie pierdzieli ;( przychodze do domu pstryk power a tu nie działa boje się otworzyć lodówkę może z tego nerwa od 2,5 się naelektryzowałeś i wszystko rozpieprzasz, ochłoń
  3. tak już zaszedłeś za skórę ludziom na forum, że w zwykłej technicznej rozmowie o tobie "wspominają" :decayed:
  4. spisz numery z tego wybieraka
  5. zawsze możesz poprzeglądać wątki w których wieszają na tobie psy!! słowo kluczowe: FMIC :decayed:
  6. nie widać w etce jak wygląda dokładnie mocowanie bata, a jak rekina. Pozostaje tylko podglądanie na allegro jak to wygląda. Temat ciekawy
  7. skoro wołacie kolegę, to już jestem 059 130 202 X - sterujący wg etki
  8. to o to auto chodziło elegancki masz kolorek, nie słuchaj kolegów i nic nie zmieniaj!!!! jest idealna!!!! zrób zdjęcie z profilu żebym zobaczył co to za felgi masz zwdziane
  9. w bagażniku po stronie pasażera, pod tapicerką, podwieszona w piance
  10. 49 kanał=temp skrzyni?? chyba coś ci się pomyliło!! do autora wątku: znajdź sobie 30sto paro stronnicowy wątek o termostacie i czujniku, a potem przeczytaj
  11. nie wiem dokładnie, na twoim miejscu zacząłbym od zdarcia zderzaka(uważaj na boczne ślizgi) i ocenił co jeszcze trzeba ściągnąć
  12. illegal street racing - lekturka na wieczór :>
  13. karwa się posypało postów!! sky mam coś dla ciebie: http://www.a6klub.pl/a6-c5-przestroga-dla-uzytkownikow-webasto-vt17798.htm uważaj na strażaków!! :polew:
  14. dublin do spore miasto-w której dzielnicy siedzisz?? w Irlandii trzepią policjanci, bo tam nie ma podatku drogowego wliczonego w paliwo, tylko masz coroczną opłatę na rozbudowę dróg i ich to wkur... w polacy przyjeżdżają swoimi furami i nie płacą tego podatku. Faktem jest że jak masz wypasione auto to już tak nie zatrzymują
  15. a coś więcej o tym street racer's? bo ja nie jestem w temacie
  16. spoko furacz, a gdzie w tej irlandi pomieszkujesz??
  17. byłem dziś w tym lesie, czarny asfalt prowadzi do tego sklepu, więc problemu z dojazdem nie ma. Gorzej z powrotem bo zmiana na WSK się właśnie skończyła i korek. Ja tam poza plastikowymi nakładkami widziałem układy wydechowe i dolotowe, jakieś wskaźniki i chyba audio. Sporo mają tych foteli sportowych. Miejscówkę mają zajebistą Jakieś młode chłopaki tam pracują. Co do fotelu poźka to dowiedziałem się że: "to dobry fotel".
  18. mapka dojazdu za***ista rozejrzę się tam za tym fotelem, jakby cię interesowały jakieś konkretne szczegóły na które zwrócić uwagę to napisz mogę zabrać ze sobą suwmiarkę i miernik lakieru :polew:
  19. ja bym wylutował ten silniczek i sprawdził czy w ogóle działa
  20. sprawdź błędy na vagu, wywal cały ten grafit z silniczka, złóż wszystko do kupy i sprawdź czy po naciśnięciu pilota silniczek będzie działał-tu chodzi tylko o to żeby sprawdzić, czy elektronika jest sprawna. Jeśli silniczek będzie hulał to będziesz musiał odłączyć kable od pompy bo ten silnik nie może długo pracować i mógłby się zjarać. Jeśli silniczek sie nie włączy to masz grubszy problem. u mnie też się rozleciał i po wymianie grafitu wszystko działa.
  21. nagraj mi to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! karwa, chyba za późno :angry:
  22. masz wywalony katalizator??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.