Treść opublikowana przez mech15
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no co Ty :> nie możliwe, daj linka bo nie uwierze :polew: :nabijasie: kolega bag_dilia, czy jakoś tak, ma wątek o tym jak ktoś mu pożyczył spawarkę i po pracy próbuje swoich sił z FMIC, tam szukaj
-
Spoty Katowice i okolice
no to rzeczywiscie cie pierdzieli ;( przychodze do domu pstryk power a tu nie działa boje się otworzyć lodówkę może z tego nerwa od 2,5 się naelektryzowałeś i wszystko rozpieprzasz, ochłoń
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tak już zaszedłeś za skórę ludziom na forum, że w zwykłej technicznej rozmowie o tobie "wspominają" :decayed:
-
[B5 1Z] Wymiana skrzyni biegów
spisz numery z tego wybieraka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zawsze możesz poprzeglądać wątki w których wieszają na tobie psy!! słowo kluczowe: FMIC :decayed:
-
[ALL B5] Antena z B6 (rekinek) do B5 Avant
nie widać w etce jak wygląda dokładnie mocowanie bata, a jak rekina. Pozostaje tylko podglądanie na allegro jak to wygląda. Temat ciekawy
-
[ALL B5] Błąd 542 G80 Nie można skasować?
skoro wołacie kolegę, to już jestem 059 130 202 X - sterujący wg etki
-
[B5 AFN] Niebieski Avancik :) marzenie spełnione
to o to auto chodziło elegancki masz kolorek, nie słuchaj kolegów i nic nie zmieniaj!!!! jest idealna!!!! zrób zdjęcie z profilu żebym zobaczył co to za felgi masz zwdziane
-
[ALL B5] Samoczynne otwieranie się bagażnika w czasie jazdy
w bagażniku po stronie pasażera, pod tapicerką, podwieszona w piance
-
[ALL] Temperatura pracy silnika
49 kanał=temp skrzyni?? chyba coś ci się pomyliło!! do autora wątku: znajdź sobie 30sto paro stronnicowy wątek o termostacie i czujniku, a potem przeczytaj
-
[B5 AFN] Mocowanie Intercoolera
nie wiem dokładnie, na twoim miejscu zacząłbym od zdarcia zderzaka(uważaj na boczne ślizgi) i ocenił co jeszcze trzeba ściągnąć
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
illegal street racing - lekturka na wieczór :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
karwa się posypało postów!! sky mam coś dla ciebie: http://www.a6klub.pl/a6-c5-przestroga-dla-uzytkownikow-webasto-vt17798.htm uważaj na strażaków!! :polew:
-
[B6 AVF] Moja A4 quattro 1.9Tdi-fotele s-line,gwint,18",new foto str.4
dublin do spore miasto-w której dzielnicy siedzisz?? w Irlandii trzepią policjanci, bo tam nie ma podatku drogowego wliczonego w paliwo, tylko masz coroczną opłatę na rozbudowę dróg i ich to wkur... w polacy przyjeżdżają swoimi furami i nie płacą tego podatku. Faktem jest że jak masz wypasione auto to już tak nie zatrzymują
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a coś więcej o tym street racer's? bo ja nie jestem w temacie
-
[B6 AVF] Moja A4 quattro 1.9Tdi-fotele s-line,gwint,18",new foto str.4
spoko furacz, a gdzie w tej irlandi pomieszkujesz??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
byłem dziś w tym lesie, czarny asfalt prowadzi do tego sklepu, więc problemu z dojazdem nie ma. Gorzej z powrotem bo zmiana na WSK się właśnie skończyła i korek. Ja tam poza plastikowymi nakładkami widziałem układy wydechowe i dolotowe, jakieś wskaźniki i chyba audio. Sporo mają tych foteli sportowych. Miejscówkę mają zajebistą Jakieś młode chłopaki tam pracują. Co do fotelu poźka to dowiedziałem się że: "to dobry fotel".
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
mapka dojazdu za***ista rozejrzę się tam za tym fotelem, jakby cię interesowały jakieś konkretne szczegóły na które zwrócić uwagę to napisz mogę zabrać ze sobą suwmiarkę i miernik lakieru :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- [ALL B6] Pompka centralnego zamka padła...co wymienić?
ja bym wylutował ten silniczek i sprawdził czy w ogóle działa- [ALL B6] Pompka centralnego zamka padła...co wymienić?
sprawdź błędy na vagu, wywal cały ten grafit z silniczka, złóż wszystko do kupy i sprawdź czy po naciśnięciu pilota silniczek będzie działał-tu chodzi tylko o to żeby sprawdzić, czy elektronika jest sprawna. Jeśli silniczek będzie hulał to będziesz musiał odłączyć kable od pompy bo ten silnik nie może długo pracować i mógłby się zjarać. Jeśli silniczek sie nie włączy to masz grubszy problem. u mnie też się rozleciał i po wymianie grafitu wszystko działa.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nagraj mi to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! karwa, chyba za późno :angry:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema- [B5 AFN] Kopcenie na niebiesko
masz wywalony katalizator??- [B5 AFN] Mocowanie Intercoolera
- [ALL B6] Pompka centralnego zamka padła...co wymienić?