Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wiki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wiki

  1. fajniutkie tylko ja bym te brewki zdemontował
  2. dwa miesiące temu wymieniałem tarcze i klocki bo mi się nagle skrzywiły i przy hamowaniu z wyższych prędkości waliło po kierownicy. Koszt wymiany to około 270 zł tarcze + klocki firmy TRW/LUCAS także się nie zastanawiaj i wymieniaj, tarcze nie wentylowane są dużo tansze od wentyli
  3. wiki odpowiedział(a) na edekxp temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    eeehhh spoko nie ma to nie ma i już nie będzie, ale wierz mi że jakbyś miał to byś uzywał częściej niż te 4 razy, ale OK fajnie że znalazłeś zadbany egzemplarz to w sumie najważniejsze niech ci służy, pozdrawiam :one:
  4. felusie fajne ale czyszczemie ich to masakra :zdziw:
  5. a nie lepiej uzywany kupic z giełdy,szrotu i w kolorze może znajdziesz :/ bo klejenie to nie bardzo chyba że trochę no ale to by trza widziec i tak się ciesz że pies a nie krowa g:D
  6. :zdziw: immobilaiser :one: zapala się na moment i po odczytaniu danych z kluczyka i pożenieniu ich z ECU gaśnie lub nie a to oznacza bład immo których przyczyn jest kilka lub naście no ale tego kolega nie wie :027:
  7. wiki odpowiedział(a) na edekxp temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    mam to i to :diabelek: szyberek jako dodatek do klimki jak najbardziej
  8. ja tez nie wymieniałem pompy choc wszelkie prawidła mówią żeby wymienić ale rzeczywistośc jest inna i tak jak wcześniej pisali pompa nie ma nic wspólnego z rozrządem więc jeśli masz kasiorę to zmieniaj jak nie i pompa działa dobrze to ją olej nowa też może chlasnąć nie ma regóły choć to mniej prawdopodobne no ale ori to ori
  9. właśnie fotki biegusiem :diabelek:
  10. wiki odpowiedział(a) na edekxp temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    tez tak kiedyś myślałem, ale to są bzdury i próbujesz sobie to jakoś wytłumaczyć, a szyberdachem to nic nie nadrobisz jedynie udaru możesz dostać i ogłuchnąć, bo zupełnie nie rozumiem w czym szyber pomaga przy upałach hack :diabel2: Reasumując, będziesz wiedział o czym mówię stojąc w korku, dzieciak z tyłu marudzi gdy na zewnątrz + 40 stopni, a wszyscy dookoła będą mieli zamknięte szybki i patrzyli na ciebie z współczuciem :/ Więc chłopy nie mający klimy, nie mówcie że brak jej wam nie przeszkadza, bo oszukujecie samych siebie klima pomaga, a nie przeszkadza drugi powód: jak masz szybki w środku zaparowane, to zwykły nadmuch ci nie pomoże tylko gabka albo..... klima właśnie klima 5 sekund i zero pary na szybkach ! eeeeh ale po co ja się produkuje jak i tak myślicie swoje, a jestem zgred :027:
  11. powolutku i starannie do celu do wyczyszczenia kratek nawiewów i szczelin między przyciskami użyj pędzelka albo najlepiej odkurzacza z koncówką szczotki a i czasem nie używaj środka do kokpitu z połyskiem tylko mat bo to nie Daewoo i efekt będzie bllleee czytaj tłusto :one:
  12. heeehhee ty jesteś jednak debeściak :622:
  13. eeee nie chodzi o robotę tylo o to że niunię trzeba kątówką traktować i to mi sie nie podoba a co do efektu to masz rację jest nie porównywalny, ale tamto bez rezanka tez nie jest głupie i zawsze lepiej, no ale to juz każdego wybór ja tam wolę jak wszystko pasuje plug&play
  14. nalezało ci sie :wpale: ori to koszt 80 pare zł. i oszczędność tu żadna a teraz straty i łapki musisz brudzić znowu :one:
  15. bierz te przy których nie trzeba rezać błotników ani przerabiać wtyczek bo ty masz stare błotniki i musiałbyś ciąć do tych zespolonych co ci zdeniu zapodał, te twoje są ok i sam bym takie chciał ale szkoda mi PLN, czekam na jakas malutką stłuczke aby sobie lampki zmienić na czyjś koszt lub swój AC
  16. w którym warsztacie mi powiedzieli czy napewno chcę wymienić termostat bo tak dobry jaki był montowany w fabryce to juz nigdzie nie dostanę a jesli juz rzeczywiście padnięty to tylko oryginał z ASO który relatywnie nie jest dużo droższy bo z inymi termost. bywa różnie i lubią się wieszać (cokolwiek to znaczy) także wolę kilka butelek więcej sprzedac i kupić ori niż do gówna wracać po jakims czasie zdeniu i ty połaszczyłes się na te pare zł. ty :zdziw:
  17. Masz rację, to wyjaśnia nam wszystko auta z 97' mają jeszcze silniki ADP - jak to wytłumaczyć? właśnie jak tak mam i mnie to wk.... :diabelek:
  18. jak znowu ma rację :gitara: chłopaki powinienem o czymś wiedzieć przed tym wyjazdem :027:
  19. będe srogi :diabelek: : wyciuchrane w środku, ubogie wyposażenie (brak klimy jest nie do pomyślenia :galy: ), 1 Airbag no to na tyle ale proponuję delikatne zmiany : ładne felusie, staranne czyszczenie wnętrza, dobra polerka nadwozia, obszycie wytartej kiery i zmiana poszycia mieszka (10 zł skórka) i wtedy autko będzie świeżo wyglądać tak jak przystało na Audi sorki za szczerość ale ja mówie to co myślę i nie ściemniam miłego lansu po powyższych zabiegach
  20. hmmm poprzednie Boscha moje rzeczywiście miały jedną wygiętą a teraz mam najnowsze Boscha Twin kupione w Germanach i tam sa obie proste :027: (zresztą są do d*py poprzednie stare Bosche były o niebo lepsze)
  21. to na to że ja poszedłem do sprawdzonego sklepu gdzie sprzedawcy to mechanicy i znają się na rzeczy i dostałem rolkę z paskiem który pasował mi idealnie, hmmm ale ćwieka mi zabiłes przyznam no ale jak ma to gość sprawdzić nie wyjmując paska przecież oznaczenie silnika ADP to juz i tak szczegółowa informacja chyba ASO prawdę nam powie po nr. nadwozia chociaż jak dowiadywałem się o sprzęgło do swojego w tym sklepie to powiedział że są dwa rozmiary przy tym silniku i muszę przylecieć ze starym na wzór może i z paskiem ta sama historia :/ pre_pl ty to jesteś ogromna kopalnia wiedzy konkretnej , bazę danych masz nie kiepską :zdziw:
  22. zmień sklep :one: i jak nie zapomnę to dam ci ten nr paska a może i ząbki policzę :mikolaj:
  23. wrrrr 1.6 ADP rok auta i to powinno wystarczyc a jak masz wątpliwości to zadzwon do ASO i podaj nr. nadwozia i sprawa się wyjasni ja rok temu wymienialem i nie miałem z tym problemów i jak cię interesuje to podam ci nr. paska Gates a ilości zabków to nie pamiętam nie liczyłem
  24. ech chyba masz rację a dziać to mi sie dzieje tylko to że na zimym silniku bardzo delikatniutko pływa mi wskazówka od obrotów a na cieplutkim stoi jak wryta ale to chyba nie warte ryzyka :|
  25. co powinienem wiedzieć żeby wyczyścić przepływkę, bo mam ochotę to zrobić tak profilaktycznie bo nic mi sie nie dzieje i nie chciałbym czegoś spier... tylko ewentualnie poprawić. Prosze o wszelkie info łącznie z tym gdzie ona się znajduje :blush:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.