Treść opublikowana przez wiki
-
[B5 1.8T] Moja A4
fajniutkie tylko ja bym te brewki zdemontował
-
[B5 ADR] Czy można zmienić tarcze zwykłą na wentylowaną ??
dwa miesiące temu wymieniałem tarcze i klocki bo mi się nagle skrzywiły i przy hamowaniu z wyższych prędkości waliło po kierownicy. Koszt wymiany to około 270 zł tarcze + klocki firmy TRW/LUCAS także się nie zastanawiaj i wymieniaj, tarcze nie wentylowane są dużo tansze od wentyli
-
[B5 1,6] 1996r
eeehhh spoko nie ma to nie ma i już nie będzie, ale wierz mi że jakbyś miał to byś uzywał częściej niż te 4 razy, ale OK fajnie że znalazłeś zadbany egzemplarz to w sumie najważniejsze niech ci służy, pozdrawiam :one:
-
[B5 1.8 ADR] nowe felgi na lato :) może ktoś z Was oceni ?
felusie fajne ale czyszczemie ich to masakra :zdziw:
-
[1,6 ADP]Pasek,rolka czy pompa wodna też?
a nie lepiej uzywany kupic z giełdy,szrotu i w kolorze może znajdziesz :/ bo klejenie to nie bardzo chyba że trochę no ale to by trza widziec i tak się ciesz że pies a nie krowa g:D
-
Co to za kontrolka?pomaranczowa a wsrodku samochodzik iklucz
:zdziw: immobilaiser :one: zapala się na moment i po odczytaniu danych z kluczyka i pożenieniu ich z ECU gaśnie lub nie a to oznacza bład immo których przyczyn jest kilka lub naście no ale tego kolega nie wie :027:
-
[B5 1,6] 1996r
mam to i to :diabelek: szyberek jako dodatek do klimki jak najbardziej
-
[1,6 ADP]Pasek,rolka czy pompa wodna też?
ja tez nie wymieniałem pompy choc wszelkie prawidła mówią żeby wymienić ale rzeczywistośc jest inna i tak jak wcześniej pisali pompa nie ma nic wspólnego z rozrządem więc jeśli masz kasiorę to zmieniaj jak nie i pompa działa dobrze to ją olej nowa też może chlasnąć nie ma regóły choć to mniej prawdopodobne no ale ori to ori
-
[B5 1.9 TDI AFN] A4 1996r S-Line 110KM(FOTKI JUZ SĄ)
właśnie fotki biegusiem :diabelek:
-
[B5 1,6] 1996r
tez tak kiedyś myślałem, ale to są bzdury i próbujesz sobie to jakoś wytłumaczyć, a szyberdachem to nic nie nadrobisz jedynie udaru możesz dostać i ogłuchnąć, bo zupełnie nie rozumiem w czym szyber pomaga przy upałach hack :diabel2: Reasumując, będziesz wiedział o czym mówię stojąc w korku, dzieciak z tyłu marudzi gdy na zewnątrz + 40 stopni, a wszyscy dookoła będą mieli zamknięte szybki i patrzyli na ciebie z współczuciem :/ Więc chłopy nie mający klimy, nie mówcie że brak jej wam nie przeszkadza, bo oszukujecie samych siebie klima pomaga, a nie przeszkadza drugi powód: jak masz szybki w środku zaparowane, to zwykły nadmuch ci nie pomoże tylko gabka albo..... klima właśnie klima 5 sekund i zero pary na szybkach ! eeeeh ale po co ja się produkuje jak i tak myślicie swoje, a jestem zgred :027:
-
[B5 1.9 TDI 90KM 1Z] Mój nabytek :) sprowadzona :)
powolutku i starannie do celu do wyczyszczenia kratek nawiewów i szczelin między przyciskami użyj pędzelka albo najlepiej odkurzacza z koncówką szczotki a i czasem nie używaj środka do kokpitu z połyskiem tylko mat bo to nie Daewoo i efekt będzie bllleee czytaj tłusto :one:
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
heeehhee ty jesteś jednak debeściak :622:
-
[B5 all] Lampy przednie - zmiana
eeee nie chodzi o robotę tylo o to że niunię trzeba kątówką traktować i to mi sie nie podoba a co do efektu to masz rację jest nie porównywalny, ale tamto bez rezanka tez nie jest głupie i zawsze lepiej, no ale to juz każdego wybór ja tam wolę jak wszystko pasuje plug&play
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
nalezało ci sie :wpale: ori to koszt 80 pare zł. i oszczędność tu żadna a teraz straty i łapki musisz brudzić znowu :one:
-
[B5 all] Lampy przednie - zmiana
bierz te przy których nie trzeba rezać błotników ani przerabiać wtyczek bo ty masz stare błotniki i musiałbyś ciąć do tych zespolonych co ci zdeniu zapodał, te twoje są ok i sam bym takie chciał ale szkoda mi PLN, czekam na jakas malutką stłuczke aby sobie lampki zmienić na czyjś koszt lub swój AC
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
w którym warsztacie mi powiedzieli czy napewno chcę wymienić termostat bo tak dobry jaki był montowany w fabryce to juz nigdzie nie dostanę a jesli juz rzeczywiście padnięty to tylko oryginał z ASO który relatywnie nie jest dużo droższy bo z inymi termost. bywa różnie i lubią się wieszać (cokolwiek to znaczy) także wolę kilka butelek więcej sprzedac i kupić ori niż do gówna wracać po jakims czasie zdeniu i ty połaszczyłes się na te pare zł. ty :zdziw:
-
[B5 1.6 ADP] Jaki pasek rozrządu??? 121 czy 138 ząbków??
Masz rację, to wyjaśnia nam wszystko auta z 97' mają jeszcze silniki ADP - jak to wytłumaczyć? właśnie jak tak mam i mnie to wk.... :diabelek:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
jak znowu ma rację :gitara: chłopaki powinienem o czymś wiedzieć przed tym wyjazdem :027:
-
[B5 1.9 TDI 90KM 1Z] Mój nabytek :) sprowadzona :)
będe srogi :diabelek: : wyciuchrane w środku, ubogie wyposażenie (brak klimy jest nie do pomyślenia :galy: ), 1 Airbag no to na tyle ale proponuję delikatne zmiany : ładne felusie, staranne czyszczenie wnętrza, dobra polerka nadwozia, obszycie wytartej kiery i zmiana poszycia mieszka (10 zł skórka) i wtedy autko będzie świeżo wyglądać tak jak przystało na Audi sorki za szczerość ale ja mówie to co myślę i nie ściemniam miłego lansu po powyższych zabiegach
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
hmmm poprzednie Boscha moje rzeczywiście miały jedną wygiętą a teraz mam najnowsze Boscha Twin kupione w Germanach i tam sa obie proste :027: (zresztą są do d*py poprzednie stare Bosche były o niebo lepsze)
-
[B5 1.6 ADP] Jaki pasek rozrządu??? 121 czy 138 ząbków??
to na to że ja poszedłem do sprawdzonego sklepu gdzie sprzedawcy to mechanicy i znają się na rzeczy i dostałem rolkę z paskiem który pasował mi idealnie, hmmm ale ćwieka mi zabiłes przyznam no ale jak ma to gość sprawdzić nie wyjmując paska przecież oznaczenie silnika ADP to juz i tak szczegółowa informacja chyba ASO prawdę nam powie po nr. nadwozia chociaż jak dowiadywałem się o sprzęgło do swojego w tym sklepie to powiedział że są dwa rozmiary przy tym silniku i muszę przylecieć ze starym na wzór może i z paskiem ta sama historia :/ pre_pl ty to jesteś ogromna kopalnia wiedzy konkretnej , bazę danych masz nie kiepską :zdziw:
-
[B5 1.6 ADP] Jaki pasek rozrządu??? 121 czy 138 ząbków??
zmień sklep :one: i jak nie zapomnę to dam ci ten nr paska a może i ząbki policzę :mikolaj:
-
[B5 1.6 ADP] Jaki pasek rozrządu??? 121 czy 138 ząbków??
wrrrr 1.6 ADP rok auta i to powinno wystarczyc a jak masz wątpliwości to zadzwon do ASO i podaj nr. nadwozia i sprawa się wyjasni ja rok temu wymienialem i nie miałem z tym problemów i jak cię interesuje to podam ci nr. paska Gates a ilości zabków to nie pamiętam nie liczyłem
-
[B5 1.6 ADP] czyszczenie przepływomierza
ech chyba masz rację a dziać to mi sie dzieje tylko to że na zimym silniku bardzo delikatniutko pływa mi wskazówka od obrotów a na cieplutkim stoi jak wryta ale to chyba nie warte ryzyka :|
-
[B5 1.6 ADP] czyszczenie przepływomierza
co powinienem wiedzieć żeby wyczyścić przepływkę, bo mam ochotę to zrobić tak profilaktycznie bo nic mi sie nie dzieje i nie chciałbym czegoś spier... tylko ewentualnie poprawić. Prosze o wszelkie info łącznie z tym gdzie ona się znajduje :blush: