Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

T-żółw

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez T-żółw

  1. na perłowo :shock:
  2. ok dobranoc bo juz nic nie rozumiem o czym piszecie :roll: acha Norbi Lełon 1.8T daj radę nie mówię juz o Kupra...tez chciałem kiedyś takiego
  3. a to ci niespodzianka :roll: to dopiero będzie narzekał jak słabo jeżdzi 330 to nie jest ale.... Norbi wpadnij jutro to coś poopowiadasz brachu
  4. T-żółw odpowiedział(a) na TS147 temat w Audi A4/S4 B6
    fiu, fiu fajna bryka :!: avant, fele, chromy, relingi, alu w środku=malinka
  5. przedsiębiorcza panna Ratzinger w czasie wolnym
  6. gratuluje chłopie
  7. robi oko, ladnie na zimówkach wygląda jednak co avant to avant
  8. to jakaś nowa wersja A4 :roll: były Imprezy GT Nardi ale oA4 Norbi to nie słyszałem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: sebmiś gratulacje
  9. już za mała moc :?: :roll: dopiero kupione :neutral: podziwiam oj tam, brzmi jak okazaja :razz:
  10. na razie nie wpadnie bo się z nim niedawno mijałem :razz: jechał do A
  11. przy następnej publikacji prasowej A4 klubu TO zdjecie powinno trafić na szpalty :mrgreen: :razz:
  12. fajne, B6 avant musi być ładny fotka z 5 ramiennymi felami najfajniejsza :razz: navi i zenonów :roll: Panowie dajcie spokój z tym spalaniem wiadomo, że kazdemu inaczej pali, każdy z nas ma inny styl jazy i auta są rożne i w różnym stanie
  13. hmm...pachnie skandalem :roll: żółwi się troszkę forum
  14. Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 11 cokolwiek to znaczy :roll:
  15. ja bym wybrał opcję nr 1 drugie takie troszkę dziwne :mrgreen: jak chcesz coś w stylu nr 2 to szukałbym takich jak ma ono na B6 tez fajnie wyglądają :!: cholera te, które mam na myśłi są niestety droższe http://moto.allegro.pl/item142154027_17_do_audi_a6_nowy_model.html lub http://moto.allegro.pl/item142254949_audi_oryginal_17c_5x100_a3_tt_golf4.html ale sa i tańsze :!: http://moto.allegro.pl/item142604142__komplet_felg_audi_a3_golf_5_17_.html
  16. gratuluje zakupu :!: miłej jazdy do zobaczenia na spotach i zlotach :!: szkoda, że fotek nie da rady powiększyć na boki też :shock: :mrgreen: sorry za dżołk :razz:
  17. T-żółw odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    za to, że jest moje :razz:
  18. przykro mi Adasiu a taki piękny był...amerykański jak coś będę wiedział to dm cynk :!:
  19. :mrgreen: - Nataszko, zjedz kawałeczek tortu! - Dziękuję, Jureczku, nie chcę. - No spróbuj, bardzo smaczny! - Nie, dziękuję. Ja po osiemnastej już nie jem nic słodkiego . - Nataszko, proszę. - Jureczku, ja deserów w ogóle nie jadam... - Żryj ten tort, kurrwa! Pierścionek w nim jest, żenić się z Tobą chcę! :mrgreen: Przychodzi mama Jasia do Urzędu Pracy i pyta o jakąś robotę dla Jasia. Na to urzędnik: - a co Jasiu umie? mama: - Jasiu umie murować. urzędnik: - to mamy tu pracę dla murarza 4000 zł na rękę. mama: - o Jezu, tyle pieniędzy Jasiu ciągle pijany będzie, a coś innego? urzędnik: - no to pomocnik murarza 3000 zł na rękę. mama: - o Jezu, Jasiu ciągle pijany będzie. urzędnik: - no to czego Pani szuka? mama: - coś za 600 zł na rękę. urzędnik: - nie, nie, Jasiu musiałby mieć wyższe studia, najlepiej z tytułem doktora. :mrgreen:
  20. ja za to polecam Infiltracja - Departed - za***isty film - chyba najlepszy w tym roku jaki oglądałem i Przyjaciele - The Last Kiss- szczególnie 30 latkom zamierzajacym poślubić swoje połówki
  21. T-żółw odpowiedział(a) na Macin temat w Nadwozie i Wnętrze
    sorry za OT ale kolega jest pszee :mrgreen: wybierasz sie na zimowy zlocik :?: moze jakiś koncercik odstawisz :roll: :mrgreen: lukas23 : i tym optymistycznym postem zakonczmy wywody bo uwazam ze wsio sie wyjasnilo
  22. te konkretne nie podobają mi się widziałem fajniejsze nie na nowym RS4 ale ładniejsze
  23. niedawno przestało mi wyświetlać fotki w na luzie i moje A4 ktoś potwierdzi czy tylko u mnie :?: :roll:
  24. fajnie, że na zimę quattro spobie sprawiłeś autko fajne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.