Treść opublikowana przez T-żółw
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
koncert Coma wymiataja chłopaki na maxa :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chłopaki czy ktoś pracuje - mieszka - przejeżdża jutro koło Stodoły, Remontu, Traffic Clubu :?: potrzebuje bilety na koncert zanabyć :roll:
-
Strefa Śmiechu
Do lekarza przychodzi kobieta. W poczekalni zastaje mężczyznę. - Czy pan jest ostatni? - Zagaduje. - Nie proszę pani, taki ostatni to ja nie jestem! Widziałem gorszych! - Ale czeka pan w kolejce? - Nie, proszę pani, w poczekalni.... - Pytam, czy stoi pan na końcu. - Skąd pani to przyszło do głowy? Stoję na nogach! - Cham! - Woła zdenerwowana kobieta. - Niech mnie pan w d... pocałuje! - Proszę pani... - Wzdycha mężczyzna. Ja tu przyszedłem po receptę dla żony, a nie żeby się z panią pieścić...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
znowu w sandałach bez skarpetek przyjdziesz :roll: :?: :mrgreen: bardzo mocno popieram :!: parkingów mam dosyć jak idę na zakupy :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oooo faktycznie zapomniałem, jutro monster garaż jest grany :mrgreen: Łukaszku nie zapomnij zabrac notatnika :!:
-
[B5 ADP] Teraz moja A4
ciekawy kolor i fele brwi bym zgolił :razz: jakby to było moje A4
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chłopaki kto jutro jest :?: bo wiecie...juz ciemnoi, zimno i deszczow sie robi...generalnie chce mi się już spać :mrgreen: :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
musiałbyś troszkę schuść brachu...tak jak i ja inaczej te nasze szkieletory nas objeżdżają
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie :neutral: a o co biega :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
witamy w gronie "zielonych" reakwona :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
po takiej reklamie to ja na spota bym w życiu nie wpadł :mrgreen: :mrgreen: acha powoli kończy się sezon na lody chłopki...ja dzisiaj podjeżdżampo 16 z karolajną bajkiem
-
felgi 16 co myslicie ...
ale too jest cena za nowe fele + nowe opny,,,więc chyba, patrzać na normalen ceny sklepowe, nie jest dużo :roll:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z jakiej okazji :?: dzień chłopaka czy cos takiego :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Łukas23 a co to za edycja postu Adasia :shock: PiS jakiś czy co zamiast oglądac laseckzi w TV to my na necie Panowie :mrgreen: [ Dodano: 2006-09-30, 20:35 ] przecoeż jest Niewiadów jeszcze :razz: ok edycję już załapałem Łukaszku
-
felgi 16 co myslicie ...
dopiero na samochodzie jak będą to się oceni
-
Piszą o nas w Gazecie Wyborczej !!!!!
fiu, fiu robi sie coraz ciekawiej :!: ma ktoś skan tego artykułu :?:
-
fabryka i muzem Audi w Inglostadt
wchodzimy w to co nie bro :razz: z resztą ekipy z Wawy myślę, że nie powinno być problemu
-
[ALL] Chromowane obramówki okien
robi oko, nie powiem..na fotkach przynajmniej mam nadzieję, ze na żywo również
-
Strefa Śmiechu
- [1.9 TDI AFN] 17` w Avancie
fajne fele :!: faktycznie jak tak wysoko stoi to nie widać, ze to "17 :neutral: jak obniżysz troszkę, bedzie zupełnie inna fura- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
fajnie mi się bujało tylko w twoim cycu i nie dlatego, że to twoje :razz: jeszcze naszego murzynka pojazd ciekawie chodził [ Dodano: 2006-09-27, 23:16 ] tylko jeden dzik miało BMW w łepetynce..nasz Adaś :mrgreen: o przepraszam jeszcze Norbi vel Bączek ma jakieś zapędy na to ale ...to już inny rozdział- Paliwo (jakie i gdzie)
ja tankuje od 1999 na Neste już trzeci samochód i zero problemów dzisiaj w Wawie Pb 95 tylko 3,96 zł :!: tankuje też na Orlen i Shell dzisiaj tylko 4,08 za Pb95 + promocja -20 gr na litrze jak masz punkty lojalnościowe wtedy za litr wychodzi tylko 3,88 zł :!:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to stresy i dylematy życiowe doprowadzają go do tego..Springer robi swoje :roll: :mrgreen: :mrgreen: ja robię zapisy na jakąś konkretną beznynkę...maszyna rolnicza nie dla mnie :razz: :mrgreen:- Czy można jeszcze odblkować radio??
:smile: przerabiałem temat kilka dni temu, wyczytałem też na www.elektroda .pl, że trzeba godzikę pojeżdzić lub mieć włączony zapłon po godzinie pojawiło się znowu OOOO i wklepałem kod :smile:- A4 + RS6
he he he chętnie sie dowiem :mrgreen: :razz: - [1.9 TDI AFN] 17` w Avancie