Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

T-żółw

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez T-żółw

  1. Gratuluje wyboru :!: Patrząc na przebieg to w fotele nikt jeszcze dobrze nie napierdział :mrgreen: ..jak sie nie mylę to dopiero drugie B7 w klubie :razz:
  2. a zostawiłeś napis quattro :?:
  3. poziek brachu lubię Cie bardzo ale chromik na klameczki to odpuścik...i daszek tez :!: chromik na lusterka jest OK i mini spojlerek, klasyczny dla B6 jest za***isty :!: tak tak Panowie, mały bojlerek S-line z B6 podoba mi się :razz:
  4. ciekawy i ładny kolor a fele i opony to duuuże :razz:
  5. fajna fura, fele, chromy , avant skóra widzę, zę w sdobrym stanie..angole dbają o fotele :smile: mały OT hhacek ma tez w b. dobrym stanie skórę, wczoraj juz widziałem bo jest już w PL :!: spota możecie w Lądku robić Panowie :!:
  6. no cyce pisać co i jak , kiedy wrócicie ze spota :!: :smile: ja sie niestety faszeruje lekami robić fotki tylko takie...żeby coś było widać :razz:
  7. chłopki jak napisał kunio... :mrgreen: mnie może jutro nie być...połamalo mnie pieprzone choróbsko :twisted: na jutro mogę legitymować sie L4...szkoda bo pożka nie zobaczę Lukas z kasą kicha, jak mnie nie bedzie to nie dam
  8. fiu fiu, bardzo ładny egzemplarz, silnik bardzo OK ...napęd też :!: fele lux malina
  9. tombój a może klub A6 założysz :?: jeszcze takiego chyba nie ma w PL :razz:
  10. T-żółw odpowiedział(a) na adasn temat w Audi A4/S4 B6
    fiu, fiu, bardzo ładna :!: a środeczek będzie na fotkach :?: wrażenia z jazdy?
  11. eeee tam auto jest w Irlandi, kolega tam chyba pomieszkuje, wiec wszystko na swoim miejscu :razz:
  12. a moze z chemikiem na pigalak :?:
  13. fajny kolorek a co jest nie tak z kierownicą :?: :roll:
  14. jutro mogę mieć ważne spotkanie międzynarodowe....wiec lody u mnie nie są pewne :roll: KICHOL i reszta elitarnej ekipy fajne byłoby ten paintball zrobić w czasie tych Wykopków 2006
  15. fele jak szytę na miarę na polską zimę :smile: profilek akuratni i połysk malinka :razz:
  16. nie ma jak avant felgi dobrze, że zostały :razz:
  17. :roll: użytkuje prawie 2lata i nic nie skrzypi, nic nie piszczy, roletę użytkuję bardzo cześto..odpukać ..na razie nic się nie połamało :!:
  18. chciałem dać do tjuning, ogłoszenia allegor itp ale myślę, ze tutaj jest dobre miejsce :razz: prawdę mówiąc nie wiem co to jest :?: :shock: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=124059859'
  19. zdjałes mi to z klawaiatury Łukaszku
  20. fajny kolor :razz: patrząc na fele to raczej handlarz drugs-ów albo murzyn, co na jedno wychodzi :razz: :mrgreen: ewentualnie miłośnik tjuningu :roll:
  21. trzeba było koc dla ono zabrać...albo kożuch :mrgreen: :razz: dzisiaj pojawił sie nowy kolega...jeszcze niezarejstrowany ale juz na spocie :!: poza tym stała ekipa - prawie komplet :razz: ...jeszcze bez poźka było platinium lukas23 tomboy ono kichol T-żółw tematem przewodnim była przyczepa Niewiadów i lukas23a plany z nią zwiazane
  22. konkrety to ..na spocie będą :mrgreen: tombój to co mi podesłałeś :?: jak tak to jest psze :razz:
  23. Pikuś jak będziepasowała to poproszę o namiary i cenę
  24. MACHINE bardzo fajne felgi, ja bym łykną szczególnie, że z oponami, co prawda róźnymi :razz: ale cena jest OK :!:
  25. to truskawkowe w miękkim waflu [ Dodano: 2006-08-28, 00:20 ] dzisiaj były grane lody i pizza na spociku z adamooo ono T-żółw i......żadnego audi nie było :shock:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.