Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ROBERT

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ROBERT

  1. Witamy na forum
  2. Ok, ale jaki odtwarzacz DVD ew. Blu-ray dokupić z USB i żeby radził sobie z Divx'ami ? Znalazłem zajebistego Blu-ray'a "Sony BDP-S360" w cenie ~500PLN, ale nie odtwarza Divx'ów A PS 3 odtwarza Divx ?
  3. Witam Niedawno zakupiłem TV LCD SONY "KDL-40Z5500" (200Hz) i chciałbym dokupić do niego jakiś odtwarzacz DVD ewentualnie Blu-ray (do ~ 500PLN), który ma złącze HDMI ,USB i bezproblemowo radzi sobie z Divx'ami. Chodzi mi głównie o oglądanie filmów zassanych z netu na pendrive. Znalazłem Blu-ray'a "Sony BDP-S360", ale podobno nie odtwarza Divx'ów (i ma USB z tyłu ) Pozdrawiam.
  4. I co w związku z tym ??? Ale pomogłeś koledze blind1 :wallbash:
  5. Zawór EGR to inna bajka Sprawdź najpierw ten elektrozawór jak napisałem wyżej, jak będzie uszkodzony kupisz go w cenie ~220PLN w IC (chyba, że skusisz się na tą używkę z Allegro, z drugiej strony nie wiadomo czy sprawną)
  6. Witam ziomala na forum
  7. witamy na forum PS. w 1998r nie produkowali już ADP
  8. Zauważ, że na górze są dwie takie same (4) a na dole jest inna (3)
  9. Następnym razem użyj tego Sprawdź TU
  10. Podaj nr. VIN na PW[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 19:43_________________________________________________Proszę :
  11. Może przyjrzyj się instalacji LPG(podłączenie elektryczne tej instalacji), o czym wyżej pisze kolega
  12. O ten element Ci chodzi ?
  13. Wystarczyło użyż http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t116408.0.html;highlight=sterownik+wentylatora http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t44536.0.html;highlight=sterownik+wentylatora
  14. Przyjrzyj się przepustnicy i lince
  15. Podepnij pod ten zaworek bezpośrednio 12 V, powinien wtedy się przełączyć (zauważ oznaczenie biegunowości na tym zaworku "+" i "-"), jeżeli nie będzie się przełączał to jest uszkodzony. Nr. zależy od VIN. 8D-W-200001>> 037 906 283 A ~ 50 EURO >>8D-W-200000 026 906 283 J ~ 54 EURO PS. "wielogardzielowy" jest kolektor ssący, a ten zawór to "elektrozawór napędu regulacji wielogardzielowego kolektora ssącego"
  16. Według ETKI wygląda to tak : Za katem nie ma
  17. Masz dwie sondy tylko obie są przed katalizatorem (dwa kolektory wydechowe - silnik V6). Podaj kod błędu - jeżeli było "BANK 1" - to sonda po str. kierowcy, a jeżeli BANK 2 - to sonda po str. pasażera. Nr. sond : 078 906 265 M
  18. PIXI to nazywa się po prostu fuszera . Koniec
  19. Podnieść auto na lewarku jak wrócisz z jazdy i wtedy sprawdź czy lekko się kręci koło,a nie na "zimnym" , reszta tak jak kolega wyżej wspomniał o przeczyszczeniu jarzm, zacisków, prowadnic ...
  20. a który to sterownik,co widzi Nadwozie? No jak, nie wiesz ... To przecież "sterownik nadwozia" Sorry za
  21. Następnym razem jak wrócisz z przejażdżki to podnieś lewy przód lewarkiem i sprawdź czy koło lekko się obraca, może będzie słychać jak klocek/klocki trą o tarczę, wtedy chyba wiadomo co trzeba będzie rozebrać ... Podczas jazdy nie ściąga cię w lewo ???
  22. Dokładnie, przydatna jest również jak szyby nam zaparują ... Ale autorowi wątku o to nie chodziło. Tak jak napisałem wyżej klima w nie włącza się poniżej 2.5oC, a w modelach przed liftem poniżej 5oC. Może któryś z zielonych zamknie ten wątek, bo niepotrzebne odpowiedzi się w nim pojawiają
  23. Kolego następnym razem wklejaj zdjęcia tak :

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.