Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

baskecior

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez baskecior

  1. Ja najpierw ruszyłem, ale sztanga rusza się bez problemu , niemniej autostradę potraktowałem jako środek dodatkowy i pomogło. W twoim przypadku sądzę , że bez rozbiórki turbawki się nie obędzie ...
  2. baskecior odpowiedział(a) na Bartass_1 temat w 1.9TDI
    Odma w 1Y Odma w 1Z Nie chce mi się lecieć do A4 i pstrykać ... w AFN jest w tym samym miejscu ...
  3. Tymczasowo można je rozruszać bez demontażu . Kluczyk 14-15, tylko krótki, żeby nie wadził i 2 godzinki machania rączką. ja po 30 minutach wymiekłem .... mozna jeszcze inaczej ... podpiac Vag'a basic settinig 011 i pozostawic odpalona furke na dwie godzinki w garazu ..... przynajmniej rece nie bola .... :diabelek: p.s nie jest to tak efektywne jak reczna robota ale moze pomoc Jest jeszcze inny sposób ... :diabel2: A2 i 200 km z gazem w podłodze ... u mnie trochę pomogło ... :one:
  4. baskecior odpowiedział(a) na Bartass_1 temat w 1.9TDI
    Trzeba będzie wymienić odmę :diabelek:
  5. Browarek przyda się na zlocie ... :diabelek:
  6. baskecior odpowiedział(a) na Bartass_1 temat w 1.9TDI
    Tak jak napisał Sprinter. Nie przejmuj się zbytnio ...
  7. Sprawdzałeś co pokazuje blok 011 ? Bez logów to rozmowa o niczym.
  8. a i pomiar tez dobrze zrobiony ..... :diabelek: Szkoda tylko , że małe oświeżanie, bo pewnie kilka grup na raz poleciało, ale jest ok :one:
  9. Jeśli przebieg faktyczny a autko zadbane - raczej w porządku.
  10. Pomimo , że pytasz na drugim już forum potwierdzę , że stan silnika jest doskonały
  11. Filtry, zapchany katalizator ... Wrzuć na wszelki wypadek logi z 003,011 i statycznie z 013, bo jeszcze warto się przyjrzeć układowi wtryskowemu.
  12. Witam. To pierwszy projekt z cyklu videostories: "Audi - Zrób to sam" Film jest jeszcze w fazie dorezowywania, więc wszelkie opinie mile widziane. Jeśli pomysł się spodoba, będzie więcej filmów. http://chomikuj.pl/steve69/Dokumenty/Audi+A4/Audi+-+Zrob+to+sam+-+VAG-+lmm+i+turbo,458557161.wmv https://www.youtube.com/watch?v=r5bV62N69ZU# [ Komentarz dodany przez: adadur: 07-05-2007, 11:00 ] Przypominam że ewentualne odpowiedzi ma coś wnieść do zagadnienia wiec powstrzymujcie sie od pochwał, ocen itp
  13. Chyba czas podwiesić 10 przykazań ...
  14. pre_pl - wyślij nam trochę tego śniegu, najlepiej z 5-stopniowym mrozem ... :diabelek: Jak tak dalej pójdzie to sprzedam w diabły moje A4 ...
  15. Pomiar przeprowadzony wzorowo. Czujnik ciśnienia atmosferycznego jest w porządku. Przepływomierz sprawny. Niestety - wyniki jednoznacznie wskazują na zapieczone kierownice spalin. Potwierdza to lag w zakresie od 1596 - 2625 rpm oraz co za tym idzie - silne przeładowanie (0,3 BAR`a) w zakresie 3234 - 4452 rpm. Turbosprężarkę trzeba rozebrać i wyczyścić. Jeśli nie będziesz interweniował, czekają cię coraz częstsze notlaufy ...
  16. standardowo .... osłona na glebe i zlewam ... :diabelek: :one:
  17. Ehhhh stare dobre czasy co Spanky ? :diabelek: Stary kibel ale jary , ostatni z gniotsa nie łamiotsa ... :one:
  18. Z ostatniej chwili: U kolegi w AAH (2,8 V6 benz) założyliśmy Wahlera (uparł się bo 50% tańszy), temp nie spada poniżej 95 st C. (stary 13-letni trzymał 85 st C, po wymianie płynu umarł). Za chwilę jadę zmienić w 1Z Wahlera, który od prawie 2 lat niedogrzewa mi silnika (81 st C), na oryginał. Wieczorem juz będę mógł opisać efekty. PS: w 1Z i AFN`ku są identyczne termostaty i oringi gdyby ktoś nie wiedział Edit: niestety w B4 mam problem z czujnikiem lub instalacją - po wymianie termostatu nic się nie zmieniło. Wahler w tym przypadku się obronił
  19. Pozostawiłem na letnich oba auta i jeździ się doskonale. Średnia temperatura dobowa nie spada ponożej 5 st C - szkoda gumy na zimowych oponkach Założę dopiero wtedy gdy zobaczę śnieg ... ale kilka cm śniegu. Na razie zima z nami pogrywa :fuckyou:
  20. W q jest jakoś inaczej, ale z pamięci nie będę teraz się wymądrzał , przy wymianie strzelę fotki dla potomności
  21. Nie mam Etki zeby sprawdzić, ale wymieniłem tylko 2 wieszaki, a jest ich więcej ... mogłem wymienić wszystkie od razu :
  22. własnie bede to robil ... juz nawet zakupiłem wieszak (narazie jeden bo wydaje mi sie ze tylko jeden wystarczy (ten od końcowego tłumika) wymienic aby wibracje ustąpiły) ... wyglada tak: Obrazek oby pomoglo powinno ... koncowy tłumik lata mi jak wsciekly ... :diabelek: Wymieniłem te wieszaki i przez miesiąc była cisza ... teraz odezwał sie wydech na tych elementach, których nie wymieniłem
  23. Pomiar źle wykonany. Powtórz go , ale naciśnij gaz do dechy przy 1500 rpm i trzymaj cały czas wciśniętego aż silnik uzyska 4500 rpm. Wtedy puszczasz gaz. Wyniki okroj do zakresu 1500-4500 rpm. Logi wykonuj niezależnie dla każdego bloku. Zyskujesz wtedy na próbkowaniu a pomiar jest bardziej miarodajny. Z poprawionymi wynikami zapraszamy ponownie. Niemniej z uzytecznego fragmentu logów widać już wyraźnie że masz laga spowodowanego wadliwie działającymi kierownicami spalin. Przy 3612 rpm ECU odcięło turbo. Kierownice należy wyczyścić. [ Dodano: 11-01-2007, 15:28 ] Bład 00575 - ewidentne przeładowanie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.