Treść opublikowana przez marewel
-
[B5 AEB] A4 1.8TQ AEB do codziennej jazdy - soft by GTO // UPD str 1 NEW POWER
Skoro łożysko pasuje to jaki problem piasty poprzekładać.Adapter można łatwo policzyć.
-
[B6 AVF] Po wymianie rozrządu pojawil się błąd i dziwne logi
Nie ma.
-
[B6 AVF] Po wymianie rozrządu pojawil się błąd i dziwne logi
Nie ma to nic wspólnego z wymiana rorzadu. http://sites.google.com/site/1810martin/inlet-manifold-flap
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Ladna ladna tylko ten hak odczep.
-
[B5 ADP] Końcówki drążków kierowniczych
Kręć ta nakrętka na klucz 22 aż się oprze ,na drążku jest na klucz 18 nie 19. Jezeli nie to albo grzanie co jest ryzykowna albo wykręcenie całego drążka.
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Tak to wstaje caha,56vk wstaje lepiej podobno nierealne ale czekamy na loga.
-
[ALL] Uniden PRO520XL to to samo co M-tech legendII?
W presidencie na płycie głównej jest napisane uniden,ale co z tego jak żaden uniden "nie gra" jak president.
-
[ALL] Uniden PRO520XL to to samo co M-tech legendII?
Uniden 520xl nie ma przełącznika AM/FM czyli klon johnnego. Ten mtech to cos podobnego do harego clasic.
-
[B7 BKN] Dźwięk diesla po wyrzuceniu katalizatora i DPF + wydech 3 cale
Chłopcze jak ty tu widzisz Batorego to się proponuje się przespać bo wygląda mi to na majaki.Jak dla mnie to nie dymi to wcale.
-
[INNE] Czy można przerobić lampy z anglika na europejskie?
Biksenon w pasku tez przekłada sie jednym pstrykiem ale trzeba lampę wymontować.
-
Co sądzicie o operatorze komórkowym PLAY ?
W playu najlepsze jest to ze masz włączony telefon ktoś dzwoni to mówi mu ze masz wyłączony. Później przychodzi 10smssow ze ktoś dzwonił a nie odebrałeś.Musialem szybko zrezygnować z ich usług.
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
Akurat płaskich do mnie nie ma tańszych,najtansze to wlasnie denso.
-
[B5 1Z] Model chłodnicy klimatyzacji do 1z
Poszukaj lepiej nisensa lub NRF nisens NIS 94207 lub NRF 35199
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
SWF nie są złe ostatnio kupiłem Denso w pudelku tez SWF.
-
[INNE] Kilka pytań dotyczące czujnika Halla w Golfie III ANN
Ja potwierdzę,jakby hal padł to wcale by nie palił. Zrób przewrócenie ostawień fabrycznych sterownika często pomaga.
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Głowica 16v daje dużo więcej niż wam się wydaje.
-
[ALL B5] Sprzęgło 1.9TDI
Oryginalna tarcza kosztuje nie wiele mniej niż komplet sprzęgła. Chcesz taniej wyślij do Radzichowskiego nabije ci okładziny luka na życzenie wzmacniane wyjdzie o płowe taniej.
-
[B5 AEB] Nietypowe elementy rozrządu.
Stary typ paska napinacz i rolka zostały wycofane.Zakładasz wszystko nowego typu razem z paskiem 153 zęby.Jedyne co może nie pasować to rolka napinająca bo są 2 rodzaje na 2 wielkości odsadzenia.
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Jaro444 faktycznie kidyś tak mówił że powyżej 200km a potem sam u siebie zrobił 216km, Jaro mówił o 1.9 a nie o 2.0
-
[B7 BRD] Kolejny BRD co nie jedzie, brak 25 koni w serii:(
Skoro nie umiesz znaleźć na forum co zrobić to sprzedaj auto.
-
[B5 AHH] Wahacze Ruville?
Ruvile nie pakował i nie pakuje nigdy do zawieszeń lema czy tym bardziej ms,maja swoje nadruki na gumach czy w tym przypadku na łebkach wahaczy.Wiec tu sie nic nie trafia bo to nie rozrządy.
-
[B5 AHH] Wahacze Ruville?
Kolego nie wysnuwaj taki tez bo śmieszne są.Na pewno nie jest to to samo co cala reszta szajsu po 400zl na allegro.
-
[B5 AHH] Wahacze Ruville?
Ruvile jest przynajmniej z aluminium a nie z czegoś go przypominającego,dodatkowo w zestawie są drążki kierownicze.
-
[B7 BPW] Jaki napęd pompy oleju BPW
Naped zebatkowy tez nie jest taki za***isty bo się zęby kruszą.
-
[B6 AWX] Problem z wtryskiwaczami
Początek końca pompek to wlanie telepanie nie równa praca przy odpalaniu.Właściwy koniec to nie równa praca na ciepłym. Chcesz mieć spokój to wymiana końcówek w nadarzynie odrazu na większe,ja tego nie zrobiłem przed programem i to był błąd.