Treść opublikowana przez marewel
-
[ALL B6] Jak szybko wasz diesel osiąga temp 90 stopni
Wahler jak nie chcesz przeplacac,okolo 30zl.
-
[B5 ADP] Mocowanie uchwytu zacisków na zwrotnicy
Kupujesz takie zaciski z jarzmami,oczywiscie nowe tarcze i klocki. http://allegro.pl/passat-b5-b5-fl-zacisk-przedni-przod-i1362262734.html#gallery
-
[ALL B6] Jak szybko wasz diesel osiąga temp 90 stopni
Moj w mieście przy -10 wogole nie osiąga 90 termostat nowy. Podobno w nowym mondeo jest fabryczna żaluzja na chłodnicy,wiec można spróbować przesłonić jakimś kartonem chłodnicę,zwlaszcza po prawej stronie gdzie gornym wezem grawitacyjnie ucieka cieply plyn.
-
[ALL B5] VDO vs MAGNETI MARELLI
To pamietaj ze jagera sa tylko tarcze reszta magneti,zreszta sa to najbardziej awaryjne liczniki i z tego co wiem jest tam jakis problem przy wymianie na VDO.
-
[B5 ADP] Mocowanie uchwytu zacisków na zwrotnicy
Kazde zaciski z a4 podejda,jezeli chcesz wzmocnic uklad to polecam zestaw tarcz 288 na zaciskach ATE.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Pany jest ten spot jakis ?
-
[B5 AHL] Wymiana sprzęgła
Osobiscie robilem a100 2.8 '92r quatro i dwumas byl w stanie idealnym.
-
Muzyka w naszych autkach
http://www.youtube.com/watch?v=WHO3IPatguQ&feature=related
-
[B5 1Z] Pompa ABS/sterownik ABS?- dziwne wycie
W pompie masz 2 przekazniki,ale chyba mala szansa zeby sie zablokowaly. Pod tylna kanapa sterownik.
-
[B5 AJM] Wyrzuca płyn chłodniczy-przyczyny?
Koszt calosci to minimum 1000zl jezeli chodzi o silnik PD.
-
Zabrali prawko... bo tak.
Chodziło mi o 2 badania o wyniku wskazującym.Skad niby mogę wiedzieć ze alkomat się nie pomylił? Jakby to byl normalny kraj to te psy powinny jeszcze po d*pie dostać,a tak maja się czym poszczycić u komendanta.
-
Zabrali prawko... bo tak.
Zawsze robi się dwa badania chociażby dlatego żeby zobaczyć czy poziom spada czy rośnie,tu wystarczyło jedno bo psy trzymają się razem i ciężko im udowodnić cokolwiek. Bylo nawet w tv jak gosciowi zabrali prawko za batonika,oczywiście nie powtarzali badania bo po co. Jest tak mały próg na trzeźwość ze bardzo łatwo o nadużycia.
-
[B5 AKN] black Q!
Logi zrób.
-
[B5 ADR] Pasek wieloklinowy zsunał sie z napinacza Zdjęcia
Kup nowy napinacz,jest inny bo nowszego typu.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Te pierwsze walki beda na jakims polsacie?
-
[ALL] Jakiego PC wybrać
Solar laizo kup graty a zlozenie podaruj mi.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Nic nie pokazał bo to jeden z najgorszych bokserow jakoś tez nie pali się do walki z kliczkiem,czagajewem,powietkinem chyba wie ze czeka go oklep i nic z lukratywnych kontraktów. Bije ostatnio jakichś dziadków.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Z tym ze narazie adamek musi jeszcze paru pobić zeby zrobić marke.
-
[ALL] Pompowtryskiwacze tylko a autach grupy VAG
W gazeli byly silnik steyer.
-
[B5 AHU] Wymiana paska rozrządu
Dostaniesz febi lub swag
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Zalej na początek najtańszy 5w40 po paru tys wymiana,następnie coś lepszego 0w40 miód malina.
-
[B5 AHU] Wymiana paska rozrządu
Jeżeli nie chcesz wracać na lince i nie rozwalić walu to tak. Ogólnie zamów nowa śrubę do walu zobacz jak wygląda same kolo i wal,jeżeli są jakieś wżery to wymień dla świętego spokoju. Jeżeli coś nie tak z walem to się frezuje specjalnym frezem,drogi w zakupie ale posiadam.
-
[B5 ADR] Nie odpala po wymianie łańcuszka rozrządu
Powyciskaj szklanki po prostu. Nastepnym razem przed wymiana postaw auto na noc i rano nie odpalaj zabieraj sie wtedy za wymiane. Przypuszczalnie zrobiles tak ze auto bylo zaraz przed wymiana odpalone gesty olej napłyną do szklanek i sobie powstawały już nie siadając.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Z tego co tu nabazgrałeś to jeździłeś na toptec 4200 a nie 4100 z normą 505.01,nie widzę zresztą sensu lania do takiego silnika normy 507. Ja nie kupuje bo jest made in germany tylko dlatego ze nie muszę go dolewać tyle co motula. Niemcy maja manie na punkcie testowania wszystkiego,wiec jakby było coś nie tak z tym olejem to szybko by go wycofali a firma została ukarana odpowiednia kwota.
-
[B5 AGB] Nie odpala , rozrusznik sie nie kręci tylko coś "terkocze" pod maską
Moze aku padl.