Treść opublikowana przez marewel
-
[B5 AFN] Tankuje bio paliwo do a4
Na PD AWX AVF,jest informacja ze można lać czyste bio. Nie wiem czy to zdrowe dla silnika,ale na pssacie ktoś napisal ze przelatal na bio z motorem 130 60tys i nic się nie dzieje. Najsmieszniejsci sa ludzie co pisza:"walem zacza dymić na niebiesko" albo "wlałem rano nie chciał zapalić",ale tekst roku "wlalem odkrecilo mi sie kólko na wale :polew:" Nie jestem zagorzałym fanem bio,ale stare kible bez turba trawią go dobrze i tak nie jada wiec co za różnica 5 koni mniej,pierwsze TDI tez nie grymaszą.
-
[B5 AFN] Tankuje bio paliwo do a4
Kolko na wale tez sie odkręca przez BIO?Ktoś wcześniej napisał potwierdzasz czy zaprzeczasz? Lalem bio do pd i innych wynalazków,nic kompletnie się nie działo z silnikiem. W Pd ladne korekcje spadaly,pozatym moc mniejsza. Koles z forda pisze ze korbowody się gna.Korby w fordach to gna się w co 2 mondeo czy innych wynalazkach,bo maja silniki zrobione z gówna i skonstruowane przez idiotę,wiec jak to przeczytałem to śmiać mi sie zachciało.
-
[B5 ADP] Ustawienie rozrządu i ustawienie zapłonu
Chyba poprostu błąd i tyle.
-
[B5 ADP] Ustawienie rozrządu i ustawienie zapłonu
Dlatego masz czujnik polozenia walu dodatkowo.
-
[B5 ADP] Ustawienie rozrządu i ustawienie zapłonu
Przeczytaj uwaznie co napisalem wyzej.
-
[B5 AKN] Przymiarka do zmiany AKN na BAU
Can jest tylko miedzy pompa a sterownikiem,wiec jak podpasowala by twoja pompa to nie widze przeszkody.
-
[B5 ADP] Ustawienie rozrządu i ustawienie zapłonu
Z tego co mi wiadomo w ADP nie ustawia się zapłonu,a aparat zapłonowy służy do identyfikacji 1 cylindra. Jezeli nie wyrzuca bledy czujnika halla to masz ustawione dobrze.
-
Tig lub mig :) Wybor dla very poczatkujacego spawacza :P
Jak kwasow to tylko tig,jak umiesz spawać migiem to i tiga ogarniesz. Spawalem kawalek dolotu migiem ale efekt nie byl zadowalajacy przynajmniej dlamnie.
-
1750 TBi by Fiat
Widze ze nie wiesz czego tyczy sie rozmowa.
-
[B6 AWX] Pedał hamulca zostaje w podłodze i nie odpuszcza!!!
Takie cyrki sie dzieja jak po przekladce z angola ktos pomieszal przewody.
-
Netia - ostrzegam !!
Ja czekałem jakieś 3 miesiące zanim podłączyła mnie netia. Użerania było tyle co nie miara,3 razy dostawałem umowę z przekręconymi danymi. Skonczyla mi sie jedna umowa,chcialem 2 z szybszym internetem czekalem kolejna 3 miesiace zanim zmienili.
-
Autostrady dla bogatych z Warszawy do Świecka 100zł
Trzeba zbierać chętnych i jechać pod sejm z jajkami.
-
[B6 AVF] FMIC do AVF
W Twoim pojeździe same cuda sie dzieją,temp spada w dolocie.
-
[B5 ATJ] Wskaznik temperatury płynu- błędne wskazania
Prawdopodobnie licznik do naprawy.
-
[B5 AFN] Jak założyc kółko do abs-u
Nie moze byc inacze,za duza odleglosc od czujnika bedzie powodowała blad.
-
[B5 AKN] Problem- auto wpada w tryb awaryjny
Po regeneracji w http://www.auto-szlif.pl/,narazie 2 turbiny lataja od nich. Podobno maja takie same maszyny jak w garecie.
-
[B6 AVF] FMIC do AVF
Zaraz znajde Twoj cytat gdzie pisales ze nie "puchło". Seryjny ic nie wystarcza nawet do seryjnej 130 w upalne dni.
-
[B7 BKD] Turbo & Soft by TUNE-UP - czyli "BESTIA" by Piero...
Taki opis tylko odstrasza kupującego. Co prawda długo sie nie bujalem z A3,ale jak tylko wykasowałem dane o chipie i wykresie z hamowni,kupiec przyjechal za 2 dni.
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
Nie wiem czy sie roznily ale sprzeglo i kolo bedzie pasowalo. Pogrzebalem troche w katalogach i jeden wyraznie podaje ze Zestaw LUK 623 113 900 jest do kola dwumasowego,dlatego mysle ze roziwazniem dobrym jest tu zalozenie sprzegla od B4 1Z,bedzie przy tym taniej.
-
[B5 AFN] Dwumasowe koło zamachowe i sprzęgło - CAŁA PRAWDA - Sachs, Luk, oryginał
Powiem wam tak,qumpel zakladal 2lub3 dwumasy luka i wszystkie byly fabrycznie uszkodzone.Po zalozeniu sachsa problemy sie skonczyly. Sam sie zastanawiam czy nie oddać swojego do regeneracji do http://www.sprzeglo-service.pl/ podobno 12mcy gwarancji koszt miedzy 600-800zl. W IC focie AP nie posiadaja dwumasy do AVF.
-
[B5 AFF] Jakie amortyzatory wybrać BILSTEIN czy KAYABA ?
W zawieszeniach KW mozna spotkac amory alco,a to chyba o czymś świadczy.
-
1750 TBi by Fiat
Jedz szybko na hamownie,bo jakos nie moge w to uwierzyc.
-
[AJM] Logi do oceny - VW Bora 1,9 tdi - tryb awaryjny w różnych sytuacjach.
Synchronizacja to akurat jest ustawiona idealnie.
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
BPW ma inny walek rozrzadu,wiec taniej wychodzi kupic glowice z takim walkiem jak ma byc niz pozniej szukac samego walka.
-
[B6 AVB] Zmiana standardowych hamulcow na 312mm
Wiec może lepiej poczekać az ktos wymyśli ceramiczne kity