Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. Moze wystarczy wymienic pompe oleju,a nie sr** się z panewkami?
  2. Nie masz szans,najmniejszych niestety. Odlacz mu jeden gar wtedy może...
  3. Nie masz modułu centralnej elektryki i tego nie zrobisz.
  4. Odkrec ta alu podpore na 3 śruby,wyjmiesz spokojnie poduszkę bez kombinacji.
  5. Spory OB w grupie 011,ale tam jest czujnik położenia łopatek i gdyby bylo cos nie tak toi pewnie zapisał by sie jakiś błąd.
  6. Z tego co pamiatam masters pisal jeszcze ze DPF bardzo opoznia wstawanie turbawki.
  7. Ja ostatnio wymieniłem 3 bez unoszenia silnika wez pomysl jak to zrobilem.
  8. Nie musi nic unosić silnik nie opadnie bo trzyma go łapa na przedniej belce.
  9. Mam podobne zdanie na temat tych pseduo pilkarzy i to oni powinni dostac po d*pie a nie leo. Zeby trenowal ich najlepszy trener na świecie to i tak nic by nie osiągnął bo oni grę w rpz maja daleko gdzieś.
  10. Kto wymienia stare na stare końcówki bez regulacji?
  11. Zwiększasz moment zwiększasz moc. Sam program jest oczywiście do bani,popatrz jak krotko masz te 260 niuta okolo 100obr Gdyby wykres momentu byl rogalowato plaski wyszlo by okolo 180KM.
  12. Ale generuje bo właściciel sprawdzał na hamowni,ale nie napisał jakiej i gdzie.
  13. Nic zlego tu nie widac,mysle ze po korekcie programu powinno to jezdzic.
  14. Mam takie kóleczko z mojego AVF,sprawne uzywane sobie zalozylem nowe jak ktos chce to za okolo 30% ceny nowego jest do sprzedania.
  15. Aligator na slasku.
  16. Ludki ATJ po 450tys rozbierany przeze-mnie miał na cylindrach co prawda już mało widoczne ślady honowania ale były. U rogiego pierwszy pomiar około 117km po virusie jakies 140. I pewnie latal by do dzis gdyby mu sie rozrzad nie rozsypal.
  17. Gdzie kupiles mobil 5w40 do pompowtrysku,bo z tego co wyczytalem na tym forum jest juz od dawna nie produkowany.
  18. Nie wiem czy podejdzie ale raczej nie ma przeciwwskazań.
  19. To aligator juz nie dziala pod szyldem masters tunning?
  20. Ameryki nie odkryłeś.
  21. Ale ktos odwalil drut moda.
  22. 1bar przy 1700obr to żaden lag przy tej turbinie. Z tymi podciśnieniami to masz racje bo coś w tym jest.
  23. To jakby nie patrzeć VNT wiec pewnie znikomego,chodz troche wielkosc icka przy duza. Ale jak ktos chce sie scigac w afryce... PS Szacun za projekt sie nalezy.
  24. Bez fimica ta moc bedzie dostepna w zimie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.