Treść opublikowana przez marewel
-
Cała prawda o fabrycznym IMMO
Panowie wracajac do tematu immo tego pojazdu jest z 95 czy 96 roku wtedy nawet nie wiedzieliscie co to laptop . Za 15 tak samo bedzie sie czytac imo aut obecnych.
-
Spociki Chełmskie
Bylo pisac mam takie szklanki.
-
Relacja z remontu silnika- A4 B6 2.0 ALT
Za te pieniądze to 1.8t byś wsadził i miał z bańki. Chyba nawet na tym forum pisali ze remont tego silnika nic nie daje.
-
po zakopaniu sie w śniegu problem z ABS i ESP
Przejedz sie kawalek i abs zgaśnie.
-
Wymiana szklanek
Jak chcecie takie szklanki INA to PW chyba jeszcze sa dostepne.
-
Uszczelka pod głowicą a płaszczyzna bloku silnika
Jak wywaliło uszczelkę po raz 2 to znaczy ze jednak płaszczyzna,takich przypadków jest 1 na 50. Ja przy okazji robienia paru rzeczy w silniku miałem robioną płaszczyznę bo niby była krzywa a na uszczelce było zrobione ponad 50tys i nic się nie działo.
-
Pompa do wymiany czy cos innego bo juz rece opadaja . AVG AFN
W miarę sucho było w ostatnich 2 przypadkach jakie uleczyłem z porannego ciężkiego palenia.
-
Pompa do wymiany czy cos innego bo juz rece opadaja . AVG AFN
A moja rada to zacznij od wymiany uszczelki nastawnika i pokrywy nastawnika.
-
Uszczelka pod głowicą a płaszczyzna bloku silnika
Otwórz wiec warsztat i każdemu rób płaszczyznę bloku zobaczymy ile chętnych znajdziesz. Najpierw robi się planowanie głowicy i uszczelkę później ewentualnie blok bo to są całkiem inne koszta.
-
Alternator z AJM do AFNa czy podejdzie?
Pasuje na 100 tylko kostki to już nie koniecznie.
-
[B5 ADR] Jakie świece zapłonowe polecacie ?
Denso twin tip sa niezłe i tanie.
-
Ustawienie walkow wyrownowazajacych 2.0 TDI
Daj maila podeśle
-
[B5 AFF] Jakie amortyzatory wybrać BILSTEIN czy KAYABA ?
ale umówmy się że to dolna półka jeśli chodzi o amorki To co jest tą górna puką? Rumuńskie bilsteiny wylewające się i pontonowe sachsy czy może chińskie monroe?
-
Pytanie co do ciśnienia oleju
Na tamte czasy tak skonstruowane zmienne fazy top już było coś.Wariatory to chyba nie najlepsze rozwiązanie patrz alfa romeo.
-
[B5 AFF] Jakie amortyzatory wybrać BILSTEIN czy KAYABA ?
Nie wiem gdzie kupiłeś ta kayabe ale ja nigdy nikomu tego nie reklamowałem bo to najlepsze amortyzatory na rynku.
-
Ukręcona śruba-korek spustowy w misce olejowej ?
Kolego moderator na korku od miski oleju silnika nie ma magnesu to nie skrzynia biegów.
-
Przegub
Jak teraz robią takiej kiepskiej jakości przeguby jak gumy do nich to nie warto nawet 1zł dołożyć.
-
Przegub
Lobro to bezsensowne wydawanie kasy metelli czy ruvile spokojnie starcza i tańszy o polowe.
-
wyciek oleju 2.8 30v help
Wymień uszczelki pod napinaczami łańcuszków rozrządu wtedy szukaj dalej.
-
Użytkowanie e-papierosa
Ciekawe który koncern zarabia na e papierosach - co za bzdura.
-
Jak sprawdzić czy pompa wody jest sprawna?
105-110 to norma dla ADP a jak wyrzuca płyn to może korek puszcza.
-
Wyciek płynu chłodniczego [ fotka ]
To cieknie plastikowy króciec.
-
Użytkowanie e-papierosa
To jest najlepszy z najtańszych papierosów : ROZBIERALNY Z LOGO 2x e-papieros EGO CE5+V3+GRZAŁ (2764394535) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Mam już ponad miesiąc.
-
[B6 AVF] Problem z doborem świec żarowych
Po prostu zastąpili a napisali ze do rocznika.
-
napęd pompy oleju
Wcześniej pisałeś ze ukradli ci numer