Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marewel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marewel

  1. Nie no kręcę bekę,wiadomo ze to westegate,sam wcześniej myślałem ze to dv ale przebadałem turbawke spec przyządem. Dodam ze powinno to być w FAQ.
  2. To dlaczego swojego nie? Skad wiesz ze twoj ma sens?
  3. marewel odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Szybko podajacie dane i dostaniecie duzo kasy :polew:
  4. Młodzi angole tak maja,osobiście widziałem jak biegali po autach zaparkowanych na ulicy.Ciekawe tylko bo pewnie nikt nic nie widzial i nie słyszał.
  5. Po wymiane może jeszcze parę razy zachrobotać,normalna sprawa.
  6. Nowa turbawka nie jest chlodzona ciecza,jak z turbo dziura?
  7. Nie mam w okolicy takiego zakładu który ma taka szlifierkę.
  8. A 1z fabrycznie bez dwumasa wyskakuje,moze o czyms nie wiem? Możesz montować jednomas,przynajmniej spróbować.
  9. Można to zrobić bez wyciągania głowicy,ale to tak samo jakbyś wymienił sam pasek rozrządu nie wymieniając rolek. Zawsze proponuje oczyścić i dotrzeć zawory i splanować głowicę,wtedy to ma ręce i nogi.Najlepiej jeszcze wymienić prowadnice bo groszowa sprawa. Wymiana pierścieni to nie to samo co wymiana gumek.
  10. Ja kończę 2 tydzień,mam nadzieje ze mi nie odbije enty raz i znowu nie zacznę za miesiąc
  11. Takim powinno sie z miejsca prawko zabierac. :thumbdown:
  12. Ladna,lubię eski ale jednak na 1 rzut oka mało sie rożni od nie eski.Dlatego bardziej podoba mi sie esa w budize b5. Gratulacje. PS Kupiłeś w polszy czy w germanii?
  13. Ja twierdze ze najlepsza byla "...And Justice for All" lubię tamte bebny,a znowu niektórzy mowia ze sa bardzo "wysunięte". Mimo ze Newsted nie napisał żadnego utworu dla metali to jednak bez niego błądzą.Słuchając tej plyty mozna jej wiele zarzucić ale nie to ze jest gorsza od poprzedniej :>
  14. Nie dasz rady,trzeba zdjąć głowicę porozpinać zawory itp.
  15. Moze dlatego ze masz delikatnie opóźniony zapłon.Poza tym przeplywka padnięta,egr chyba zaślepiony.
  16. marewel odpowiedział(a) na DaRo4422 temat w 1.9TDI
    Wlasnie autor pytal jaki ma byc ten luz.
  17. Jak widać ja już po.Powiem tylko tyle ze "St. Anger" wyłączyłem w połowie,"Death magnetic" przesłuchałem narazie jakieś 3-4 razy.Osobiście twierdze ze chłopaki już się wypalili,gdzie na "St. Anger" jeszcze mogli czymś zaskoczyć,tu niestety jest coraz gorzej. Polecam film "Some Kind of Monster".
  18. Pamiętajcie ze niektóre tdi miały dodatkowy obwód grzewczy z 4 świecami żarowymi zanurzonymi w płynie chłodniczym.
  19. Lejące wtryski,i poprzedni wlasciciel to najwieksze wady AFN i pochodnych tdi.
  20. Przeplywka kuleje przy wyższych obrotach.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.