Treść opublikowana przez marewel
-
[B7 BRD] Spalanie 2.0 TDI 170KM
Wszystkie nowsze TDI maja ten filtr czy to 140 czy 170
-
[B5 AFN] Kąt wtrysku
Absolutnie nie mozesz tak jezdzic,mozna tak uszkodzić wal korbowy.
-
[B5 AEB] Naprawa głowicy - zerwany gwint świecy
Jak chcesz tym jeździć a nie szkoda Ci kasy to masz pełna racje ze trzeba wyciągać głowice,sobie tez bym tak zrobił,ja opilkiz tloka wysysałem odkurzaczem.Co do turbiny to normalne za ma delikatny luzik na wirniku i ze jest troche oliwy w dolocie.
-
[B7 BRD] Spalanie 2.0 TDI 170KM
Np. takie ze sam silnik jest droższy w produkcji,i nie mów mi ze tsi i tdi 170 pala podobnie bo klekot bedzie zawsze oszczedniejszy o te 2-4l przy podobnej mocy.
-
[B5 AEB] Naprawa głowicy - zerwany gwint świecy
Masz jakies zle doswiadczenia z zestawem naprawczym o którym mowie? http://moto.allegro.pl/item376486493_zestaw_do_naprawy_gwintow_m14_x_1_25_do_swiec_.html#photo
-
[B7 BRD] Spalanie 2.0 TDI 170KM
Podobno po programie potrafi spalic mniej,wiecej na http://forum.tdi-tuning.pl/
-
[B7 BRD] Spalanie 2.0 TDI 170KM
I znowu zaczynają się bajki,stary miał takiego peugeota i wiem ile to pali wiec nie plec ze spalisz 10l bo po nie realne. Na razie widzę tu jednego realistę Trzeniu.
-
[B5 AEB] Naprawa głowicy - zerwany gwint świecy
Ja tego uzywalem i nawet trzyma.
-
[B7 BRD] Spalanie 2.0 TDI 170KM
Poprostu ten silnik tyle pali,cos slyszalem o 9l ale w seacie ibiza.
-
[B5 AVG] AVG+turbulum AWX+czips+......
Pasuje nadkole z a4 do passata b5?
-
[B5 AHU] Gdzie mogę zrobić logi w Zamościu ?
Prezyjedz do mnie do Chelma i zrobimy.
-
[B5 AEB] Naprawa głowicy - zerwany gwint świecy
Sa specjalne redukcje ktore mozna wkrecic bez wycjagania glowicy.
-
[B6 AWX] Napinacz hydrauliczny rozrządu
Trzeba było wymienić i spać spokojnie.
-
Wymiana łańcuszka rozrządu i napinacza w Audi A4 B5 1.8 oraz 1.8T
Jak pozniej zalozyles pasek rozrzadu,chodzi mi o to czy wyciągałeś napinacz?
-
[B5 ADR] Stukanie zaworów przy odpalaniu zimnego silnika
Co to za inteligentny pomysł zeby do tego silnika nalać oleju mineralnego?
-
[B5 AHU] Ucieka płyn chłodniczy ze zbiorniczka wyrównawczego - jaki powód ?
Moze masz uszkodzony korek?
-
[B5 AVG] AVG+turbulum AWX+czips+......
Przy takim nadkolu nie zarzuci coolera błotem/woda?
-
[B5 AFN] Wycięcie katalizatora i ewentualnie strumienica
Strumienica to zlo,zwlaszca z turbina.
-
[B5 AFN] Prośba o analizę grupy 000BS
kat wtrysku masz w normie.
-
Jaką cyfrową lustrzankę kupić dla początkującego ?
Ja nabylem d400
-
[ALL] Wodny intercooler
Montuje VW seryjnie w jakims TSI
-
[B5 1Z] Pompa wtryskowa - zrobiłem logi
Co to za mechanik ktory ustawia pompe w TDI na słuch?
-
[B5 ADP] Czy kupno zawieszenia za 700 PLN jest opłacalne ?
Totalna porazka raczej,dołóż i kup lemfordera.
-
[INNE] A6 C4 2.5 TDI AEL 140 PS Czy w tym modelu taka turbo-dziura to norma?
Podczas logowania temp silnika wynosila 110-120 stopni,przy czym na blacie polazywalo 90 termostat nowy,czujnik temp podobno tez nowy. Po którejś tam probie całkiem przestał jechać tylko szarpał co widać w dalszy logach. http://marewel.republika.pl/
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Przepływomierz raczej slaby,korekcie bdb.