Treść opublikowana przez marewel
-
[ALL] Wymiana silnika 1.8 ADR na inny z innym kodem ?
Nowsze mialy zmienne fazy rozrzadu i zmienne dlugosci kanalow dolotowych wiec licz sie ze zmiana elektroniki. Ale dlaczego chcesz go zmieniać?
-
[B5 AFN] Problemy z odpalaniem na ciepłym silniku
Próbował ktoś zwiększyć dawkę rozruchowa,jakie efekty?
-
[B5 AVG] wybór elementów rozrządu - jakiego producenta
O kagerze szybko zapomnij,wiec albo SKF rolki pasek jaki chcesz byle firmowy,Rouville tylko pakowacz najczesciej siedza tam rolki INA lub SKF.
-
[ALL] Odgrzybianie klimatyzacji
Niekoniecznie,można tez wpuścić za filtr pyłkowy.
-
[B6 AVF] Prośba o analizę logów
Dkaczego MAF jest wyzszy niz sprecyzowany?
-
[B5 ARK] Indykowanie silnika 1.8 T
Mowisz o stopniu sprezania,a jemu chodzilo o chyba cisnienie sprezania. W/g autodaty stppnie sprezania wynosza dla silnika: AEB/AJL - 10,3:1 ANB/APU/AWT - 9.5:1 Cisnienie sprezania bedzie wynosilo pewnie miedzy 10bar-12bar. Zaleznie bedzie od tego czy silnik zimny czy cieply.Wazne aby bylo w miare jednakowe na wszystkich cylindrach.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Kazda firma pisze ze jej jest najlepsze i sprawdzone.Meyle ma jeszcze inne lepsze "wzmocnione" bajeczki. Ja powiem ze jak chcesz wymienic i zapomniec to Lemforder.
-
Palmtop a mapy...
Poszukaj a znajdziesz wszystko.
-
[B6 AWX] Login samochodu...
Fejs musi byc z Can do twojego auta: http://www.allegro.pl/item324252589_vag_can_commander_licznik_immo_diagnoza_promocja_.html
-
[B5 APU] czym napędzana pompa wody??
Tak samo jak w ADP.
-
[ALL] Common rail, pompowtryskiwacze ....kto mi to wyjasni
Niedługo nie bedzie tego dylematu,bo wszystkie silniki beda na CR.
-
[ALL] Kto zna opony WANLI ????
Po przeczytaniu wszystkich za i przeciw wybralem Fulde: http://www.allegro.pl/item327625849_nowe_opony_letnie_fulda_205_60r15_carat_progresso.html
-
[ALL] Common rail, pompowtryskiwacze ....kto mi to wyjasni
CR ma ta przewagę nad PD ze moment wtrysku nie jest bezpośrednio uzależniony od położenia walka rozrządu,dlatego ilość wtrysków wstępnych,dotrysków możemy dowolnie regulować.Widać to na bazie silnika DCI (kumpel myslal ze to benzyna ),sam nie widziałem cichszego ?klekota? Cisnienie na pompkach 2000bar na CR jakies 1600bar to chyba jedyna przewaga pompek. http://video.google.pl/videoplay?docid=7787813914010103416&q=dci+renault&total=330&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=1
-
[ALL] Kto zna opony WANLI ????
Mysle jednak nadz czyms innym: http://www.allegro.pl/item330262418_vredestein_sportrack3_195_65r15_91v_nowe_wys_0zl.html http://www.allegro.pl/item329271226_opony_bfgoodrich_195_65r15_91t_profiler_2_nowe.html#photo
-
Nieprzyjemna sprawa na allegro - prosze o rady
Allegro i tak pewnie nie zrobi nic z ta sprawa,przyszlo mi na mysl ze mogles nagrac filmik jak radio sie wlacz i dziala
-
[ALL] Kto zna opony WANLI ????
DEBICA PASIO 2 moze byc? NEXEN tez chinskie?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Chyba nie dziwne.Jaka cena taki produkt.
-
[ALL] Kto zna opony WANLI ????
Podobno jakas chiszczyzna,ale dosyc ciekawy wzor bieznika i wysoki index predkosci bo 240km/h http://www.allegro.pl/item328717907_hit_cena_sport_205_55r16_nowe_hurtownia_wa_wa.html
-
[B5 APU] gdzie są świece??
W APU nie ma przewodow,jest za to 1 cewka na kazdej swiecy.
-
[B5 AFN] Jak zdjąć misę olejową w AFN-nie
Odkrec poduchy silnika i wyjmiesz miske.
-
[B5 AFN] Blokada koła zębatego wału
Blokujesz od strony kila zamachowego lub specjalnym narzedziem. Cos podobnego do tego: http://www.allegro.pl/item327174834_blokada_rozrzadu_2_0_tdi_vw_audi_skoda.html#photo
-
[ALL B5] Pytanko odnośnie bloku i silników TDi
Mozesz zakupic 1Z-sa takie same.Nowsza wersja TDI miale juz pompe wodna na pasku,ale nie wiem od ktorego roku to weszlo.
-
Programy diagnostyczne (inne marki)
Jaki kabelek do euroscana podejdzie?
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
Ja planowalem podlaczyc sie pod pompke sprzyskiwacza szyb
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Hans Pries-topran radze sobie odpuscic,wszystko chiszczyzna.