Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
[ALL B6] Proszę o nr części
Pamietaj jezdzisz a nie golfem 2 a jak kolega pozyczy to 3 sory za
-
[ALL B6] Proszę o nr części
to??
-
[ALL B6] Proszę o numer
Nie krzycz Pawełku na nowicjusza :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 27 Listopad 2010, 18:53_________________________________________________jak zdjecie sie przyda to masz nr czesci a tu masz cennik on-line http://sklep.gajos.com.pl/sklep/
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
kunsztowny i zacny
-
Spoty Olsztyńskie
goooool piłki sa 2 i 1 krązek
-
Siłownia
:tongue4:
-
Siłownia
zle mnie zrozumiałes chyba chodziło mi o to ze kazdy wiesz moze swoja miara kogos mierzyc prawda ?? [br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 17:21_________________________________________________jeden bezdie chodził na siłke i cwiczył i ebdzie fajnie zbudowany i na to ebdzie wyrywał panienki drugi ebdzie miał wyjebane na siłke ale za to ebdzie miał kase i dobra fure i tez bedzie wyrywał panienki Tak czy siak czy na ciało czy na siano mozesz spodobac sie pasztetowi
-
Siłownia
A ja od siebie do dadam ze to w sumie zalezy bo niektore panny poleca Ci na np twoje ciało a inne na kase a takie co leca tylko na ciało tez omijasz z daleka ??
-
Siłownia
:polew: teraz to czy masz w bicu 50 czy 30 to mozna pod gimanzjum isc Teraz liczy sie ilosc Władka Jagiełło w portfelu Panny z liceum leca na fure moze byc jakas gorsza Studentki na lepsze fury + najlepiej własne mieszkanie
-
Spoty Olsztyńskie
Ja wiedziałem ze ty masz cos z piromana :piroman: :piroman:
-
[B7 BFB] Cewka zapłonowa
racja wszytskie naraz i bedziesz miec sw spokoj Tak jak napisał GRIGA_ST jedna padnie to zaraz nast leca a po co pare razy płacic za usuniecie checka
-
[B6 ALT] Numer cewki zapłonowej
ja w swoim miałem 1 cewke od BFB, 2 od ALT, 1 od AWA i pozniej cos problem miałem z zapłonami ale teraz mam juz wszystkie od BFB i jest luksio:)
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
A ja bym chciał miec taka fure jak Siemian taka ładna błyszczaca jak by swiezo lakierowana Btw recaro u nas na allegro wyrwałes czy gdzie ??
-
[B7 BFB] Cewka zapłonowa
No bierz ORI bo zamienniki szybciej padaja
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Tej chciałbym miec takiego golasa
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
No to Fly wpadasz do tesciow ubrany za kuriera UPS i mowisz ze Bartek kazał zapakowac Jak chesz moge Ci pomoc w tej akcji :gwizdanie: :gwizdanie: 2 Michały sie zgadaja bez problemu
-
Spoty Olsztyńskie
VIP NIE MA RAMEK TYLKO JEDNO SIE CISNIE NA MYSL FACEPALM :polew: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
-
[ALL B5] Podświetlenie tablicy rejestracyjnej - AVANT
to ??
-
B6 DIVISION
Pały.. pamiętaj o mnie co to za romans
-
Spoty Olsztyńskie
wiem ze kłamiesz Polak nie wielbłąd pic musi
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
chcesz miec opcje katapulty w razie czego jak ten rusek btw ten panel na tył pod popielniczke to z ASO brałes czy udało sie dorwac na aledrogo ?? bo tak wczoraj przegladałem alledrogo i nie było takich paneli
-
Spoty Olsztyńskie
http://finanse.wp.pl/kat,104128,title,Producent-piwa-zaprzecza-stosowaniu-zolci-bydlecej,wid,12741190,wiadomosc.html
-
Spoty Olsztyńskie
nie bo ja bede miał za***iste diodowki ale nie z allegro tylko od takiego chłopaczka z olsztyna i ebda KUNSZTOWNE I ZACNE pozniej dokupie do srodka zeby cąły srodek wyrezac :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
to zrob miliard i wystawiaj na allegro ;]
-
Spoty Olsztyńskie
maxym ile robisz 1 zarowke ??