Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebek

  1. Jak zawsze - staram się wjeżdżać na trasę o 8, zależy też jak mi się w szkole zejdzie rano ze starszą córą Dziś np. utknąłem chwilę na Lazurowej, bo miałem jakiś dziwny pomysł żeby wjechać z Górczewskiej, ale jak zobaczyłem że od Człuchowskiej wszystko stoi to się zawinąłem na Połczyńską, pewnie 8:10-15 byłem na Morach. Jutro plan taki sam Muszę ~8.30 jeszcze kumpla po drodze z Raszyna zgarnąć od Karola bo zostawia swoje B8 na robotę... Pozdro! a czemu nie jezdzisz nowolazurowa? ja od kiedy ja otworzyli to z 10 minut wczesniej jestem w pracy na ursynowie no chyba ze trafie na korek przy zjezdzie na aleje to juz gorzej
  2. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    pewnie o dolny śląsk i blisko do niemcowni
  3. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    napisz do siemiana w sprawie tej poduchy, może coś będzie miał
  4. jcwpl o ktorej teraz jezdzisz bo ostatnio Cie nie widuje? chociaż teraz najczesciej latam przez nowolazurową wiec pewnie się mijamy;) i pozdrawiam kierowniczke niebieskiej B7 avant na WW....XA z klubowymi ramkami widzianą z poł godziny temu na połczyńskiej
  5. Muszę powiedzieć...że nienawidzę dźwięku suszarki! u nas ostatnio całe noce słychać w pokoju dzieci bo inaczej nie chcą spać Dziś rano jak jechałem do pracy to wyłączyłem radio i słuchałem ciszy i było tak błogo..
  6. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Rezać Ariel, rezać! Tylko jak to przed ZUSem wytłumaczyć
  7. ja jeszcze planuje pozegnanie lata
  8. - Puk puk - Kto tam? - ABW! - NIe wierzę! - No my właśnie w tej sprawie...
  9. mam wrazenie ze od wczoraj swiat stal sie jakis piekniejszy... ludzie nawet lewym pasem boja sie jezdzic...
  10. fajna szafa tez by mi sie taka przydala na ciuchy i graty
  11. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    zalezy jakie masz felgi chyba ja mam na zimowkach kulowe (ori audi) a na letnich stożkowe
  12. my puszczamy rozne szumy z youtube ale tez juz przestaje dzialac powoli
  13. no to slabo rzeczywiscie, ale moze w takiej sytuacji dla pewnosci dobrze byloby go zbadac. z urazami glowy nie ma zartow, tym bardziej ze u takich malych dzieci czaszka chyba nie jest az tak twarda i mocna jak u doroslego jeszcze
  14. Amelka nie chce smoka ssac w ogole. od razu sie jej na wymioty zbiera kiedy staramy sie jej dac
  15. A nie ma jakichs szybszych sposobów na usypianie? bo noszenie na rekach po kilka godzin to juz mam opanowane Wczoraj na przykład mała przez cały dzień spała może z godzinę. Dopiero koło 22 zasneła w końcu
  16. a macie jakies skuteczne sposoby na usypianie? synkowi dajemy smoka i pieluszke na glowe i go wycina a na coreczke zaden sposob nie dziala...tylko przy piersi ale kiedy zostawi sie ja na chwile to jest placz
  17. Pozdro dla kierowców dwóch B6 avant widzianych pol godziny temu pod castoramą przy wola parku na górczewskiej, jedna srebrna na WJ.. i druga czarna na WR... spocik byl jakis ?
  18. Ja bylem przeciwny smaxowi ale zona jest fanka forda i powiem Wam ze to byl niezly wybor mimo wszystko (pomijam to ze w sumie wyboru zbyt duzego nie ma na rynku by spelnial wymogi zwiazane z transportem blizniakow:D ), ogladalismy jeszcze grand b-maxa ale nie mial trzech foteli z tylu, podobnie przy mazdzie 5, ale za to mialy wygodne przesuwane drzwi. Druga opcja jaka bralismy pod uwage to toyota verso, ale miala troche mniejszy bagaznik. Co do smaxa to tez sa wersje 7 osobowe, oczywiscie kosztem bagaznika.
  19. no ja wlasnie musialem kupic S-maxa dla zony bo do A4 przy zakupie przymierzałem tylko normalny wozek a smxa ma spory bagaznik i trzy niezalezne miejsca wiec zona spokojnie sie z dwoma fotelikami z tylu miesci
  20. Dzięki dzieki:D jakby ktos potrzebowa porady albo trzeba bylo pokazac co i jak to dajcie znać :D a tak poważnie u chłopaka mojej siostry w rodzinie byly blizniaki trzy razy z rzedu a na koniec jedno pojedyncze ;D
  21. To i ja sie pochwale bo nie widzialem tematu wczesniej:) u mnie w domku miesiac temu pojawily sie blizniaki:) chlopiec i dziewczynka
  22. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dziekować! rozumiem, że ta kratka jest na zatrzaski, tak?
  23. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Żeby zmienić klosz, trzeba lampę do piekarnika na 100 stopni i 15 minut Klej się nagrzeje, puści i wtedy po prostu go zdejmujesz. Ale IMO chyba lepiej kupić drugą lampę, bo może być nieszczelny po takim klejeniu. dzięki, a podrzuci ktoś numerek i jaka cena całości? Zeby go wyciągnać trzeba zderzak zdejmować? Ktos cos..?
  24. sebek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Trzeba bylo naklejke zaslonic to by bylo trudniej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.