Treść opublikowana przez ALBINEK
-
SWAP uszkodzonego silnika 2.0 TDI BLB na BKD w Audi A4 B7
Co to znaczy zaczyna jaki masz przebieg.
-
[B7 BLB] Silnik czasami nie ma mocy, dymi przy przyspieszaniu.
U mnie padła zębatka zamykająca klapke chyba gaszącą.To jest elektryczne , jest tam silniczek elektryczny z przekładnia.
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dokładnie po lewej stronie .
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
My mamy te popsute :polew:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Ważne że jesteś z nami ,czy to w PL. czy w UK. W Polandii kupisz audiczke która będzie miała kierownice z dobrej strony .
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Czekamy na jesienną obniżkę .
-
[B5 AFN] Silnik utracił moc po zatankowaniu, czy to zbieg okoliczności?
Może to naprawdę wina paliwa, od tego bym zaczął.
-
[ALL B6] odchodzący lakier
Poprzednim razem jak to malowali to przesuszyli baze,lakier będzie odchodził .Najlepiej poprawić to jeszcze raz. Lakiernik zobaczy co było robione.
-
[ALL B5] Przekażnik pyka, ale klaksonu brak
Sprawdż sygnał na krótko, będzie wiadomo czy to nie jego wina.
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
Co do mocowania osłony na zbiorniczek spryskiwaczy to faktycznie odstaje ona od pasa przedniego. Ja przewierciłem otwór w nim od przodu , włożyłem długą śrubę a na jej końcu założyłem gumkę mocującą i zakończyłem to nakrętką .Nic nie odstaje jest ok.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Jakby mu nie wyszedł ten cios to wydaje mi się że miałby spory problem.Czarny był dobrze przygotowany i był naprawdę szybki, dodatkowo miał większy zasięg ramion. Ale co tam gdybać przecież przegrał.
-
[B5 AJM] Uszczelka pod głowicą
Te 3 znaki mówią o grubości uszczelki,ktoś ją wymieniał i założył właśnie taką. Nie wiadomo czy głowica była planowana.Czeka Cię chyba jednak zdjęcie jej.
-
[B5 AJM] Uszczelka pod głowicą
Na uszczelce z boku są nacięcia lub coś w tym rodzaju . Nie mówi to o szlifie tylko o planowaniu czyli szlifowaniu płaszczyzny głowicy a dokładniej o grubości uszczelki.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Napisz proszę o której i na którym kanale można to obejrzeć . Gala zaczyna się od 20,30 w Polsacie
-
[ALL B5] Sygnał klaksonu od alarmu
Dokładnie tak jest jak piszesz tak ma być.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Napisz proszę o której i na którym kanale można to obejrzeć .
-
[ALL B5] Dziwne trzepanie kierownicą
Jak masz możliwość wjechać na kanał to weż ze sobą dwóch kolegów dla ciężaru. Wtedy kiedy oni będą siedzieć w aucie Ty wejdż pod auto i wtedy sprawdż czy ukł.wydechowy nie jest gdzieś za blisko nadwozia. Złap za rurę wydechową i trzęś na wszystkie strony , może uda się znależć sprawcę.
-
[ALL B5] Sygnał klaksonu od alarmu
Napisz gdzie słyszysz ten sygnał,u kumpla słychać go z bagażnika i jest taki jak go opisujesz.
-
[ALL B5] Dziwne trzepanie kierownicą
W takim razie myślę że trzeba szukać w zawieszeniu silnika ,albo może gdzieś wydech dotyka nadwozia.Zastanawia mnie tylko dlaczego trzepie kierownicą
-
[ALL B5] Dziwne trzepanie kierownicą
Trochę to niebezpieczne ale możesz sprawdzić czy też się tak zachowuje przy zgaszonym silniku, pamiętaj że kiera będzie ciężko chodzić , hamulce bez wspomagania i przekręć kluczyk w stacyjce żeby się kiera nie zablokowała.Może to faktycznie poduchy silnika ,po tym manewrze powinno być coś już wiadome.
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
Ja też dzisiaj odebrałem ostatnią osłonę .Fajnie że wrzuciłeś fote bo myślałem że coś nie tak z tym, ale u Ciebie jest tak samo wiec jest ok.Nie wszystkie uchwyty pasują ,ale to szczegół.Ogólny widok się liczy.U mnie jest z drugiej strony ECU i ta mała obudowa nie bardzo pasowała. Musiałem wyciąć ten środkowy uchwyt z gumką bo tam idzie wiązka elektryczna i lekko podpiłowałem bok na wężyk paliwa przy filtrze paliwa.[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 18:43_________________________________________________20 fuli za obudowe na podszybie z pokrywką na akumulator i 36 Fuli za osłone na zbiorniczek spryskiwaczy plus ta mała obok filtra paliwa.
-
[B5 AFN] Głośny mechanizm przednich wycieraczek.
Chyba będziesz musiał go jednak wymienić.
-
[B5 1Z] Po włączeniu świateł silnik inaczej pracuje.
To jest normalne alternator wtedy stwarza opór i silnik lekko z obrotów schodzi.
-
[ALL B5] Dziwne trzepanie kierownicą
Czyli koła nie obcierają tylko słyszysz szum , czy tak ? jeśli tak to łożyska.Tylko wtedy to przy skrętach powinno szumienia ustawać.
-
[B5 1Z] Alternator szwankuje
Napinacz skacze bo pewnie pompa się zaciera , i raz pasek idzie normalnie a raz pompa staje i go napina.Napisz w o tym w dziale układ kierowniczy.