Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
[B6 AWX] ...srebrna A4 S-ANCHO edition :) ..192KM radości-UPDATE 18.01.12r str3
Żonie by to pasowało, zeby jeszcze na tym zarobić Jakiej średnicy masz końcówki wydechu?? Zastanawiam sie nad tymi 100mm http://new.ulter.com.pl/offer/endings/single/22 lub tymi 90mm http://new.ulter.com.pl/offer/endings/single/57
-
[ALL B6] Zderzak s-line + końcówki wydechu
Dzięki wielkie Wiem, że co nie którzy zakładaja nawet średnice 100mm co o tym myślisz??
-
[B6 AWX] Nowe Foty Audiczka Faziego
Mi się najbardziej podoba radyjko na kasety No i rejestracje, co to jest WSK?? skrót od Wiejski Sprzęt Kaskaderski?? A tak poważnie to dobry egzemplarz do modów. Co planujesz robić??
-
[ALL B6] Zderzak s-line + końcówki wydechu
Witam panowie Jako, że szykuje się rezanko i zderzak będzie na dniach u mnie to pozostaje jeszcze sprawa końcówek tłumika. Posiadam quattro czyli tłumiki są ale trzeba kupic jakieś fajne końcówki tak aby wszystko ładnie wyglądało i teraz pytanie co polecacie i jaka średnica?? Ile cm poza obrys zderzaka powinny te końcówki wystawać, żeby nie było wioski Będę wdzięczny za jakieś linki dom aukcji Zalezy mi na dobrych końcówkach a nie takich co zardzewieją po kilku miesiącach.
-
[B6 AWX] ...srebrna A4 S-ANCHO edition :) ..192KM radości-UPDATE 18.01.12r str3
Własnie negocjuje cały zderzak Później tylko wspawanie końcówek i sprzedaz mojego starego zderzaka, myslę ze za jakieś 400zł szybko znajde kupca bo takie jak mój są po 800zł
-
Protest przeciwko wysokim cenom paliw - ankieta
Cyrk na kółkach chcecie zrobic z tym blokowaniem auostrad na euro 2012?? Przeciez pół euro by to pokazało a poza tym w całej europie ceny paliw idą w górę więc po co chcecie ośmieszać jeszcze bardziej nasz kraj, wystarczy, że narobimy sobie siary, że nie mamy dróg itp
-
[B6 AVF] 1.9 TDI Avant
Fajna A4. załóż ładne koło i auto z zewnątrz od razu odżyje
-
[ALL] Odwrócona czwórka
A ja gdzieś wyczytałem, że ta lewa czwórka oznacza, że to auto lewego kolesia czytaj geja Zapewne był to żart ale jak cos takiego widzę to zawsze mi sie to przypomina, spotkałem sie z tym może z 3 razy, ty jesteś 4 przypadkiem ale nie wnikam juz w twoja orientacje seksualną
-
[ALL B6] Dokładka zderzaka przedniego
Zakładaj tylko s-line bo to co podałeś to tragedia
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Po raz kolejny jestem zadowolonym klientem Marcina Zostawiłem u niego ponad 1200zł na kompletny rozrząd oraz olej filtry. Polecam po raz kolejny Marcina
-
[B6 AWX] ...srebrna A4 S-ANCHO edition :) ..192KM radości-UPDATE 18.01.12r str3
Ile dałeś za tylny zderzak plus końcówki tłumików?? Bo ja jestem w poszukiwaniu tylnej dokładki na 2 wydechy bo mam 2 tłumiki jak to w quattro ale sa schowane za dokładką. Myśle, że mnie to taniej wyjdzie bo po pierwsze moge sprzedac ori dokładke s-line a do tego mam juz tłumiki więc potrzebuje tylko końcówki.
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
Dlatego chcę założyć zderzak z wylotami bo to dodaje uroku tyłowi samochodu
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
Teraz czeka autko na rozrząd który juz jest zakupiony, wszystkie rolki, napinacze sprzegło alt. i reszta tego bałaganu plus olej i komplet filtrów. Zakupy u Dzik-a zrobione na blisko 1300zł więc jest dobrze. Co do modów to będę malował felgi na kolor grafitowy, tak to ma wygladać: teraz wygląda autko tak: Możliwe, że przy pobycie w PL założę jeszcze dokładkę tylnego zderzaka z wylotami na tłumiki bo skoro juz są 2 tłumiki to szkoda, żeby były ukryte pod zderzakiem I to by było tyle z modów bo trzeba zbierać na B8
-
[B6 AWX] Czarny Avant Kukiego na 19" ABT 1BV oraz przód s4
Koło nawet fajne ale dystanse by sie przydały bo z tyłu jest masakrycznie schowane
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Nigdy w UK jeszcze nic nie malowałem ale znajomemu malowali 19" na czarno do Nissana 350 Z i chciał na połysk i ma połysk ale tak jak piszecie to musiał byc fuks bo innej opcji u tych troli nie widzę Wolałbym w PL pomalowac te fele bo raz, że taniej a dwa lepiej ale nie chce mi sie do maja czekać
-
[ALL] Opony do quattro
Jak to niektórzy mówią - "nie stać mnie na tanie rzeczy" Dlaczego?? bo po kupnie np. tanich opon i tak trzeba kupić drogie i tym samym tracimy 2 razy
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Bart jak zawsze wyczerpująca odpowiedz Dzięki Ciekawe czy w UK ogarnął pomalowanie felg na mat
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
HiRide spoko, nie gorączkuj się, wiem, że podałeś kod. Dzięki FLY myślałem, ze je malowałeś dlatego zapytałem A one były matowe, pół matowe czy miały połysk?? Ciekawe czy w mieszalni będą mieć taki kod lakieru jaki jest na tych felach.
-
[B6 AMB] Audi A4 Avant 1.8 T quattro, 2002 U.S. NA SPRZEDAŻ
za***iste autko i dobre mody Mnie interesuje zakup B8 w UK z kierą po europejskiej stronie tak abym mógł potem wrócic do PL i nic nie przekładać tylko przerejestrować
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Wiem, ze juz ich nie ma ale myślałem, że się orientuje jaki to nr lakieru. Dzieki za odpowiedz Bart
-
[B6 AWX] Niebieskie B6 Wrocław
Ładny kolor Ściągnij ten znaczek s-line bo to autko nic z s-line nie ma a poza tym strasznie to wygląda To miejsce na tej listwie na desce rozdzielczej jest zarezerwowane tylko do znaczka Quattro Co do planów to w dobrym kierunku, wieksze koło, mała gleba, ściemnij jeszcze szybki i juz będzie git majonez. Z troche droższych modów do skóra lub RNS-e jedno i drugie w podobnej cenie
-
[INNE] Źle pomalowany element
Nie jest taka droga a jest zdecydowanie lepsza od tempo http://allegro.pl/zawsze-najtaniej-pasta-polerska-farecla-g3-250g-i2051074588.html
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
FLY mam pytanko odnosnie twoich felg RS4. Chciałbym swoje przemalować ze srebrnego na grafitowy ale pytanie jak dobrać farbę, żeby kolor był jak najbardziej zbliżony do oryginalnego koloru RS4. Orientujesz się może jaki to jest nr lakieru?? no i czy lakier na ori RS4 jest matowy czy z połyskiem??
-
[INNE] Źle pomalowany element
Dobrze kombinujesz ale z ta pasta tempo to daj sobie spokój. Użyj czegoś bardziej profesjonalnego, chociażby Farecla G3
-
[ALL B6] Czarne Cock Ringi :)
:polew: Też mi się to skojarzyło z jakimis pierścieniami na pałę Brak słów Czekamy na foto jak wyglada teraz przód , jak juz ramka grila tez jest czarna