Treść opublikowana przez Pawlo 2004
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Muszę zakupić ale w UK Na ile wystarcza 0,5L butelka bo z tego co wyczytałem to 150ml na całe auto wychodzi ale jakoś nie chce mi wierzyć Jutro chcę właśnie zamówić więc chciałbym wiedzieć
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Na srebrny możesz zapodać Mirror Glaze #16 lub Tech Wax 2.0 Ja ich właśnie używam na srebrny i jest super vario gdzie kupiłeś IronX ??
-
[ALL B5] Lekcja rysowania ;-) (HELP)
Farecla G3 poradzi sobie z usunięciem farby z drugiego auta ale rysy i wgniecenia i głębsze rysy i tak pozostaną
-
[ALL B6] Ma kto moze fote z tymi felami na aucie?
Ta felga w 17" i tym kolorze bedzie wyglądać strasznie.
-
[ALL] Jakie ciśnienie w 235/35/19
Samochodem śmigają 2 osoby, ja i zona, czyli pusty samochód
-
[ALL] Jakie ciśnienie w 235/35/19
No właśnie ale gdzie to sprawdzić??
-
[ALL] Jakie ciśnienie w 235/35/19
Spora rozbieżność ale skoro twierdzisz, że 2.4 to minimum to muszę tyle nadygać
-
[ALL] Jakie ciśnienie w 235/35/19
Jako, że nie znalazłem konkretnej odpowiedzi na pytanie jakie ciśnienie powinno być w kole 19" z opona 235/45 bo jedni piszą 2.3 inni 2.8 a jeszcze inni 3.2 tak więc proszę o podpowiedz ile mam napompować tego powietrza bo na tą chwilę mam po 2.2 bara ale wydaje mi się, że powinno być więcej. Tak więc wszelkie podpowiedzi mile widziane
-
[ALL B6] Czy ktoś wie co to za dokładka?
Tak jak koledzy mówią to dokładka od cupry, na naszym forum miron78 miał taką przy swojej B7
-
[ALL B6] Zderzak przód i tył - pytanie
To wersja dla nie umiejących parkować
-
[ALL B6] Zderzak przód i tył - pytanie
Zerwij to i po problemie
-
[B5 ADP] Auto spadło z lewarka.
Pewnie takie skoro auto przejechało przez nie http://allegro.pl/kliny-drewniane-kliny-budowlane-klin-budowlany-i1738805732.html
-
[ALL B8] Przednie światła Ledy
Zamawiasz xenon to masz led-y, nie zamawiasz xenonu to nie masz led-ów A B8 bez led-ów to jak żołnierz bez karabinu
-
[ALL B6] Czy dół zderzaka tylnego od sedana bedzie pasowała do kombi?
Nie ma takiej opcji żeby pasowało
-
Skradziona A4 w Poznaniu - Sprawa Bart-s'a i właściciela
Widzę takie gdybaniem to mnie szlak trafia 50% uzytkowników tego forum nie ma AC a teraz wielkie wypowiedzi, że jak można nie mieć AC Miałby AC i tak by mu nie wypłacili ubezpieczenia z wiadomych przyczyn a pisanie, że jakoś by się to załatwiło to mnie rozkłada na łopatki, co wy myślicie, że ubezpieczalnia tak chętnie odda siano?? Nawet jak jest komplet dokumentów to szukaja dziury w całym aby nie wypłacić ubezpieczenia. To tyle z mojej strony. Prawda jest taka, że Bartek zawalił sprawę bo nie powinien zostawiać auta z kluczykami, broń Boże nic do Bartka nie mam i juz napisałem, że dołącze się do zrzuty bo mi Bartek też pomógł ale prawdy nie da się ukryć Sam zostawiam odpalony samochód jak idę otworzyć bramę do posesji albo czegos zapomnę i wpadam tylko do domu na kilka sekund żeby zabrac to czego zapomniałem (mowa tu o PL), twierdzę, że nikt mi przecież auta nie ukradnie z pod domu tym bardziej, że mieszkam w małej miejscowości gdzie jest 3500 ludzi i każdy każdego zna. Bartek myslał tak samo Po prostu stało się i się nie odstanie
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Ale historia, brak mi słów Po zdjęciu widać, że tylny błotnik ze zderzakiem jakiś po odzierany, będę szukał takiego zderzaka na allegro, może akurat trafię. Co do pomocy Bartkowi to jestem jak najbardziej za!!! Dawaj nr. konta Bart Jak miałem mały problem z moim autem to jak do niego napisałem to z miejsca dostałem wskazówki co i jak a do tego jego słowa "poszukam ci takiego modułu komfortu i wyśle jak będziesz potrzebował" Byłem w szoku jak mi tak Bart napisał, nie spodziewałem się, że są jeszcze ludzie którzy bezinteresownie chcą pomagać innym. Takich ludzi się ceni Złoty chłopak Teraz ja moge pomóc bo wiem, że ty zrobiłbyś to dla innych Trzymaj się!!!
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
Czyli lampy już poszły do żyda a cos się z nimi działo, że wpakowałeś bixy?? Tak jak mówisz, żeby nie te chromy to dach na kolor phantom black razem z relingami do tego gril na czarno i jest taki kox, że głowa boli Nawet moje 19" bym pomalował na czarno Ale jak mam się z tymi chromami jebać, wycinac tylne szyby itp. to wolę zostawić tak jak jest.
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
Ładny avancik Kurde kuszą mnie cały czas te twoje lampy i chętnie zrobiłbym tez swoje bo przy srebrnym super to wygląda ale jak mam rozklejać te lampy to się przerażam a poza tym gdzie ja w UK dostane jakiś dobry spray w tym kolorze. Nie myślałeś o pakiecie black?? Ja pierwszy raz żałuję, że mam chromy w aucie do srebrnego i białego pakiet czerń to coś pieknego
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Ja nigdzie w UK takich konkretnych nie znalazłem, raz kupiłem w tesko i tak jak kupiłem tak poleciała do kosza.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Ja muszę zakupić IronX do moich felg bo ciężko umyć zakamarki w RS4
-
[B6 AWX] Work in progress...
Jeśli masz zmieniac to tylko na RS6 Ja teraz żałuję, że nie kupiłem RS6 bo mam wrażenie, że nadają autu szerokości i tak jakby je umięśniały w przeciwieństwie do RS4
-
[B6 AVF] Quattro dużo pali po wymianie pompowtryskiwaczy
Nic nie jest zamulone bo jak napisałem jest po remapie, takie jest realne spalanie tego silnika z tym napedem. Tyle OT
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Efekt po 2 stopniowym Aloe jest taki, że po czyszczeniu skóra jest matowa, a po zabezpieczeniu jest lekko świecąca i tak ma być zaraz po aplikacji. Conditioner zawiera olejki odżywiające skórę i taki efekt jest normalny. Po zaaplikowaniu Conditionera (nie za dużo) trzeba zostawić go na skórze np. na całą noc. Wsiąknie i lekko zmatowieje, a całkowicie zmatowieje po kilku dniach i użytkowaniu auta. Faktycznie skóra robi sie już z powrotem matowa (aplikowałem wszystko 2 dni temu) ale nadal strasznie skrzypi i jest śliska i to mnie wkurza. Zobaczymy co będzie dalej Tak czy siak fajny produkt i widać, że działa. lukaszr co jaki czas powinienem czyścić i nakładać conditioner?? jest do tego jakaś reguła czy samemu sobie ustawić jakiś termin, że np. co 3 miesiące poświęcam kilka godzin na skórę??
-
[ALL B6] Co to za zderzak?
To jest zderzaka RS4 B7 Widac, że ta A4 B6 jest nieźle zmodzona, błotniki poszerzone itp. Takiego zderzaka raczej nigdzie nie znajdziesz tzn. znajdziesz zderzak RS4 B7 ale do zwykłej B6 nie podejdzie O proszę http://allegro.pl/audi-a4-rs4-b7-05-08-avant-zderzak-tyl-oryginal-i1728748052.html
-
[ALL B6/B7] Przednia dokladka zderzaka!
Miałem tipa i nic mi nie zrywało sorry za OT. Dobrze wiedzieć, że pomogłem