Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. co do bezpiecznika to jest to nr 14 - 10A - oświetlenie wnętrza samochodu [br]Dopisany: 12 Marzec 2008, 20:53 _________________________________________________panowie nie wiem czy poradziliście sobie z problemem oświetlenia ale znalazłem w necie taki opis cyt: " Tymi lampkami steruje moduł zamka centralnego. Poszukaj przewodu czerwonego z fioletowym paskiem i sprawdź gdzie ginie 12V. Jest to wspólna linia zasilająca dla oświetlenia drzwi i podłogi. Zacznij od modułu centralnego zamka. " (opis tyczył się a6 c5 może może w a4 jest podobnie)
  2. ej ale to tylko wymiana poglądów widać im się klawiaturka zacięła :gwizdanie:
  3. o dobra propozycja
  4. mój wytrzymał tylko 8 a co do nowego to wielka niewiadoma 3 lata na pewno wytrzyma bo na tyle jest gwarancja
  5. Tomek na stronie http://www.vw-passat.pl/ nic nie znalazłem w temacie, może tego passaty nie mają
  6. Nikt tego nie sprawdza...narazie tak? to zobacz co napisał Rajmondo parę postów niżej cyt; "Dziś pierwszy raz w życiu miałem kontrolę legalności CB radia:) Dwóch niebieskich i jakiś gość w garniaku. Wyprzedzili mnie i nakazali zjechać na pobocze. Niebieski podszedł i na widok radia stwierdził "znów mamy takie samo". Gość w garniaku podszedł i stwierdził, że "prawie takie samo, tylko że legalne". Dziwna sytuacja. Mam Harry II Classic." więc chyba zaczynają sprawdzać
  7. śruba z tego co pamiętam to mocuje chyba część do której przykręcona jest ta belka w zderzaku i sam zderzak. dokręć ją.
  8. te piny ze zdjęcia idą do kostki w ecu od strony manetki jest kostka i są takie jak mówisz (piszesz) nie mam tego jeszcze u siebie więc nie mogę zrobić dokładniejszych fotek, jak już szwagier mi przywiezie to wtedy będę mógł powiedzieć coś więcej.
  9. jaki masz model radia ? i czy od początku użytkowania cb ten problem występuje?
  10. adadur ja jeszcze swojego nie montowałem więc fotek nie mam, u mnie piny wyglądają tak co do kabelków to:– według Elsy przekrój 0,35mm2 – 6 szt po około 1m długości. a piny to gdzieś czytałem (inne forum) że kolega kupował na giełdzie elektronicznej po 20gr szt. (co do ceny nie pamiętam dokładnie może to było 50gr) także w dobrym elektroniku tez powinni mieć, inna opcja to ze szrotu z jakiejś wiązki wyciąć i polutować kabelki.
  11. a to nie ładnie
  12. Moim zdaniem to przynajmniej miseczka D. Ale widok doprawdy hipnotyzujący i tu muszę się zgodzić :>
  13. kolega chyba chce sie dobrać do niego od spodu, czyli zdjąć tapicerkę
  14. Kiedy język ześlizgnie się z ci........ do du.... .Poziek ty zboczeńcu ostro jadą od samego rana :gwizdanie:
  15. Tu nie ma żadnej amatorszczyzny ... sama profeska, full wypas. Nawet w ASO nie zapewnią takiej obsługi jak na spocie Krzyńka nie będzie Dokładnie very funny..........
  16. Nie bądź złośliwy może to na poważnie SE
  17. Z tego co wiem to 99,99 PLN netto i masz diagnostykę zrobioną. Niektórzy robią promocje za 99,98 PLN netto, a Krzyniek nawet taniej, ale nie wiem czy warto iść po "taniości" było taniej przed świętami taka "świąteczna promocja" a teraz to norma, jest minimum jak lukaszr napisał, taniej się nie da - to i tak po kosztach
  18. Idzie niedźwiedź przez las i widzi na drodze jeża, który coś sobie zajada. -Co jesz?- pyta niedźwiedź. -Co niedźwiedź? - odpowiada jeż. -Co jesz jeżyku? -Co niedźwiedź misiu?
  19. na alegro jest gość co zajmuje się naprawa takich wyświetlaczy. piksele niestety siadają, częsta usterka. co do demontażu licznika to zajrzyj np tu http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/all_b5_chromowane_ramki_w_liczniku_montaz-t25374.0.html
  20. wiem że się antenkę stroi a folia na dachu jest od samego początku :> a i jeszcze pytanie U 520xl ma wyjście na papugę a jakie inne radio (podobne gabarytowo) jeszcze to ma?
  21. panowie sprzedałem mojego wysłużonego uniden 510 i chce teraz coś kupić, w sumie to chyba przesiądę się na model wyższy czyli 520xl ale czy tak jak tu gdzieś czytałem że on tak "sieje" po kanałach? antenkę chyba kupię taką samą jak miałem czyli WILSON LITTLE WILL bo się sprawdziła.ale może coś doradzicie
  22. mówiłem już mu na gg, to samo ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.