Treść opublikowana przez krzyniek
-
[B5 AFB] Nie świecą lampki w drzwiach i w nogach... jaka przyczyna?
co do bezpiecznika to jest to nr 14 - 10A - oświetlenie wnętrza samochodu [br]Dopisany: 12 Marzec 2008, 20:53 _________________________________________________panowie nie wiem czy poradziliście sobie z problemem oświetlenia ale znalazłem w necie taki opis cyt: " Tymi lampkami steruje moduł zamka centralnego. Poszukaj przewodu czerwonego z fioletowym paskiem i sprawdź gdzie ginie 12V. Jest to wspólna linia zasilająca dla oświetlenia drzwi i podłogi. Zacznij od modułu centralnego zamka. " (opis tyczył się a6 c5 może może w a4 jest podobnie)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ej ale to tylko wymiana poglądów widać im się klawiaturka zacięła :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o dobra propozycja
-
[ALL] Żywotność akumulatora
mój wytrzymał tylko 8 a co do nowego to wielka niewiadoma 3 lata na pewno wytrzyma bo na tyle jest gwarancja
-
[Passat B5, 99r.] Kody klimatronika
Tomek na stronie http://www.vw-passat.pl/ nic nie znalazłem w temacie, może tego passaty nie mają
-
Wybór CB radia :)
Nikt tego nie sprawdza...narazie tak? to zobacz co napisał Rajmondo parę postów niżej cyt; "Dziś pierwszy raz w życiu miałem kontrolę legalności CB radia:) Dwóch niebieskich i jakiś gość w garniaku. Wyprzedzili mnie i nakazali zjechać na pobocze. Niebieski podszedł i na widok radia stwierdził "znów mamy takie samo". Gość w garniaku podszedł i stwierdził, że "prawie takie samo, tylko że legalne". Dziwna sytuacja. Mam Harry II Classic." więc chyba zaczynają sprawdzać
-
[B5 AFN] Co to za śruba
śruba z tego co pamiętam to mocuje chyba część do której przykręcona jest ta belka w zderzaku i sam zderzak. dokręć ją.
-
[B5 AKN] Manetka tempomatu do 2.5 tdi v6, jaką kupić??
te piny ze zdjęcia idą do kostki w ecu od strony manetki jest kostka i są takie jak mówisz (piszesz) nie mam tego jeszcze u siebie więc nie mogę zrobić dokładniejszych fotek, jak już szwagier mi przywiezie to wtedy będę mógł powiedzieć coś więcej.
-
[ALL B5] Gdy dodaje gazu słysze szumy w CB - problem
jaki masz model radia ? i czy od początku użytkowania cb ten problem występuje?
-
[B5 AKN] Manetka tempomatu do 2.5 tdi v6, jaką kupić??
adadur ja jeszcze swojego nie montowałem więc fotek nie mam, u mnie piny wyglądają tak co do kabelków to:– według Elsy przekrój 0,35mm2 – 6 szt po około 1m długości. a piny to gdzieś czytałem (inne forum) że kolega kupował na giełdzie elektronicznej po 20gr szt. (co do ceny nie pamiętam dokładnie może to było 50gr) także w dobrym elektroniku tez powinni mieć, inna opcja to ze szrotu z jakiejś wiązki wyciąć i polutować kabelki.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a to nie ładnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moim zdaniem to przynajmniej miseczka D. Ale widok doprawdy hipnotyzujący i tu muszę się zgodzić :>
-
[ALL B5] Brak sterowania tylnymi el.szybami
kolega chyba chce sie dobrać do niego od spodu, czyli zdjąć tapicerkę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kiedy język ześlizgnie się z ci........ do du.... .Poziek ty zboczeńcu ostro jadą od samego rana :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tu nie ma żadnej amatorszczyzny ... sama profeska, full wypas. Nawet w ASO nie zapewnią takiej obsługi jak na spocie Krzyńka nie będzie Dokładnie very funny..........- [ALL] A4 podkreślone na czerwono.Co to znaczy ??
Nie bądź złośliwy może to na poważnie SE- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z tego co wiem to 99,99 PLN netto i masz diagnostykę zrobioną. Niektórzy robią promocje za 99,98 PLN netto, a Krzyniek nawet taniej, ale nie wiem czy warto iść po "taniości" było taniej przed świętami taka "świąteczna promocja" a teraz to norma, jest minimum jak lukaszr napisał, taniej się nie da - to i tak po kosztach- Strefa Śmiechu
Idzie niedźwiedź przez las i widzi na drodze jeża, który coś sobie zajada. -Co jesz?- pyta niedźwiedź. -Co niedźwiedź? - odpowiada jeż. -Co jesz jeżyku? -Co niedźwiedź misiu?- [B5 AEB] Jak naprawic wyświetlacz komputera FIS (brak linii pikseli) ?
na alegro jest gość co zajmuje się naprawa takich wyświetlaczy. piksele niestety siadają, częsta usterka. co do demontażu licznika to zajrzyj np tu http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/all_b5_chromowane_ramki_w_liczniku_montaz-t25374.0.html- Jakie CB Radio i antena do Audi?
wiem że się antenkę stroi a folia na dachu jest od samego początku :> a i jeszcze pytanie U 520xl ma wyjście na papugę a jakie inne radio (podobne gabarytowo) jeszcze to ma?- Jakie CB Radio i antena do Audi?
panowie sprzedałem mojego wysłużonego uniden 510 i chce teraz coś kupić, w sumie to chyba przesiądę się na model wyższy czyli 520xl ale czy tak jak tu gdzieś czytałem że on tak "sieje" po kanałach? antenkę chyba kupię taką samą jak miałem czyli WILSON LITTLE WILL bo się sprawdziła.ale może coś doradzicie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mówiłem już mu na gg, to samo ... - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.