Treść opublikowana przez krzyniek
-
BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE - "PUŁAPKI"
dokładnie tak!!! Warszawa -zjazd z trasy łazienkowskiej na ul.Ostrobramską jest hopa, -na nowej trasie siekierkowskiej pomiędzy marsa a wałem miedzeszyńskim tez dziwne zadołowanie lub górka
-
Kaczyński przyłapany przez fotoradar
kapitalne [br]Dopisany: 28 Luty 2008, 16:45 _________________________________________________ on i tak na poduszce siedzi lub jak kto woli krzesełku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I jeszcze o balonikach nie zapomnij [br]Dopisany: 28 Luty 2008, 11:26 _________________________________________________ Sorry Boss Oj myślę, że zwykłe Sorry Boss (nawet pisane z dużej litery) nie wystarczy Moge jeszcze dodać Please, Forgive me Boss :> A kwiatki wysłałaś na przeprosiny? no Kasia co do kwiatów to wiem z doświadczenia ze się znasz :gwizdanie:
-
Zientarski chyba z lekka przecholował....
i pewnie nie zrobią bo traktują to jako "naturalny spowalniacz" ci co o nim wiedzą to na pewno tam zwalniają.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a to jeździł nie będziesz >? bo po "pifku" to tylko będziesz nocował
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Samochody z videoradarami
Garwolin i okolica nowa Vectra czarna lub granatowa nie dopatrzyłem się bo było ciemno...
-
[ALL B5] Ładowanie aku a poduszki.
ja ładowałem i nic się nie stało więc chyba można
-
[B5 AJM] przekaźnik oświetlenia wewnętrznego
o który przekaźnik chodzi i gdzie go szukać? to podejrzę te oznaczenia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a3 club http://pl.youtube.com/watch?v=wxtLYfjLb4w
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To jest Michałka prywatne archiwum ... wspomnienia po wspólnych imprezach ... :polew: to chyba polska wersja beat box_a http://www.youtube.com/watch?v=BCuWeXZi05w&feature=related
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
rozmowa, Poziek odjeżdża: o czarne stalówki ma... -tak, ale w niedziele jeszcze miał alu.... nie wiem kiedy zmienił a Tosik bo to taniej... fakt że to były dwie różne rozmowy ale wyszło zabawnie jak ktoś posłuchał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
był temat o nich jak odjechałeś...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj, a pytania to zadaj w odpowiednim dziale :!:
-
Wybór CB radia :)
unident 510, president_y ( to samo co unident tylko pod inną nazwą i ceną) a kto Ci sprawdzi czy ma homologację ? zawsze można coś wymyśleć :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i będzie robił za wodzireja imprezy :kox:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
[B5 AFN] Climatronic - ciężko pracujące przyciski
koledze chodzi chyba o to że te przyciski tak jakby się zawieszały ja tak np mam z przyciskiem recyrkulacji.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak, ale niech podadzą ile maja miejsc wolnych na dobę, bo możemy się nie zmieścić skombinują sobie łóżka piętrowe i będzie git
-
[B5 AFN] Wtyczki pod siedzeniem kierowcy (AIRBAG)
nie jestem pewien ale to chyba od czujnika czy ktoś siedzi na siedzeniu w momencie wypadku i czy poducha ma byc odpalona.
-
[B5 ARJ] Komputer pokładowy
tu macie ciąg dalszy opisu z poprzedniej fotki ps. jeśli jeszcze coś to piszcie wkleje jak będę miał trochę czasu wolnego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak
-
[B5 ARJ] Komputer pokładowy
fis to komputer pokładowy a pół fisa to jego okrojona wersja z ks obsługi, fis zaznaczyłem na rysunku
-
Kiedy zmieniacie opony na letnie ??
. Na sniegu juz mialem porownanie letnia/zimowa i oczywisice nie ma o czym mowic... Co do niskich temperatur - to sa rozne opinie, podobno byl jakis test, ktory stwierdzil, ze letnia opona lepiej zachowuje sie przy niskich tempraturach (jesli nie ma sniegu) od zimowej... Who knows. oj chyba nie do końca, tu przecież chodzi o skład gumy a jak wiadomo zimówka nawet podczas mrozów zachowuje swoją elastyczność a letnia twardnieje przez co nie ma takich właściwości jak podczas dodatnich temperatur