Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. ale to dzis zaczęło się od podziękowań-które były za wczoraj
  2. I nie zdążyłeś "wyskoczyć" ??? :polew: hehe dobre teksty walicie dzisiaj kto by pomyślał a zaczęło się tylko od podziekowań :>
  3. I nie zdążyłeś "wyskoczyć" ??? :polew:
  4. Hmmmmm, ktoś przeszkodził w złym momencie ??? to tak delikatnie mówiąc buuu
  5. Powiedz za co Wszyscy z chęcią to przeczytają niestety nie mogę :kox: to takie małe cosik :gwizdanie: no Kasiu niestety ;(
  6. Kasia dzięki!!!! wiesz za co
  7. spocik jest w każdy wtorek! no chyba że wypadną jakieś święta czy coś w tym rodzaju :gwizdanie: ale tak to nie ma opcji żeby nie było. o 18-stej to nie za bardzo mi pasi ale o 20-stej to praktycznie każdego dnia.(prócz piątku-Determinator) to powiedz które nie działa i się poprosi modów, admin o skasowanie
  8. http://pl.youtube.com/watch?v=GpMxbRPAaQs
  9. Taaa... bardzo ciekawe ..kolego mniej filmów Albo odstawić dragi Na wtorkowym Warszawskim spocie - jeden z kolegów [?] miał chyba naklejony czarny paseczek na tej naklejce na szybie , ktory zasłaniał pierwszą literke numeru tez w sumie dobry patent .. a jeden w ogóle nie miał tej naklejki
  10. kurde kolego trzeba napisać coś konkretnego np.gdzie kiedy i o której! wczoraj byłem na spociku w wawie, więc jak chcesz jechac np. z tydzień to daj znać. ps. czy mi się wydaje czy masz założone dwa konta na forum??
  11. nie wiem czy Ci pomogę ale tu http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=65289 masz opis z tym że to jest do tdi
  12. czyli ten co wygra to jednocześnie przegra no chyba że ma mocną głowę
  13. ja nie lubię jeździc na koncu bo można przypał zrobić przypadkiem i wjechać klubowiczowi w bagaźnik
  14. Norbi czy ja już Ci mówiłam, że masz cudowne auto? :polew: :polew: Nie... poczekam aż mi na uszko szepniesz w moim pokoju w Wiśle :drool: nie wiem czy Przemek się zgodzi :gwizdanie: Norbi nie ganiała Cię cywilna vectra? na cb mówili ze gdzies tam się kręci.... grupowy powrót przez wawe spoko troche ciasno tylko było ;)
  15. krzyniek odpowiedział(a) na zbych4000 temat w 1.9TDI
    mozna też sprawdzić kodami klimatronika jak się wskazania pokrywaja na zegarach i na klimatroniku do ok70stC to termostat padł a jak już od małych wartości temperatury są rozbieżne to czujnik do wymiany.
  16. http://www.smog.pl/wideo/15685/jak_nie_nalezy_uzywac_pilki_lekarskiej/
  17. to i ja napisze (byc może kiedyś już pisałem) do kumpla dzwoni jego ojciec zeby jechac otworzyć sklep bo przyjedzie spóźniony dostawca ciężarówką, pojechaliśmy, czekamy, podjeźdza, zatrzymał sie, otwiera drzwi i ... wypadł z kabiny, podbiegamy z kumplem-myśłeliśmy ze zasłab lub coś w tym stylu a on tylko zamruczał ze nic mu nie jest i że jak stali w korku to wypili 3/4 we dwóch. a co do jazdy na gazie to tu gdzie mieszkam też że jest taki gościu nie ma prawka, ciągle pijany a co najgorsze to jeździ audi naszczęcie nie a4 ale b4 to też audi, z tego co zauwazyłem to on ma więcej szczęścia niż rozumu.
  18. od Garwolina w stronę na Łuków.
  19. hola hola panowie.... czy ja o czymś nie wiem
  20. raggaman kliknij na link a dowiesz się kim jest Greacjan
  21. Miedzy 15, a 16 to nie ma zadnej roznicy... 17 to dopiero zauwazalny efekt. Przyzwyczaiłam się, że Flyer wiecznie marudzi i krytykuje, więc sie nie przejmuje jego zdaniem no własnie nie przejmuj się, to fan Gracjana
  22. hej. już kiedyś założyłem wątek spocik Garwolina i okolic i niestety nikogo nie było na forum rozdałem kilka kaledarzyków i dalej nic...
  23. Zapraszamy na najbliższy spot ,,,,, parking Tesco godzina ,,,,,
  24. Krzysztof Pazura

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.