Treść opublikowana przez krzyniek
-
Jak odlaczyc immobilaizer ?
temat o immo jest w warsztacie http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=2784&start=0 myśle że powinien coś wnieś do Twojej sprawy.
-
SPOTY RADOMSKIE
spicik był fajjjjny, reszta wrażeń jutro ....
-
[audi A4 B5 1999 2,5 TDI] Jak ustalić jaki mam typ navi
sprawdź kody na naklejce we wnęce na koło zapasowe lub w książce serw. i wpisze je tu http://igorweb.org/equidec/Default.aspx a dowiesz się jakie wyposażenie posiada Twoje audi.
-
POMKA CENTRALNEGO AUDI A4
tu masz namiary na kolegę Kapsla http://www.a4-klub.pl/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=1530
-
Strefa Śmiechu
nie wiem czy to sie nadaje do tego tematu....ale napisze: pamietacie to http://www.milanos.pl/video.php?cat=2&id=6344 we wtorek oglądałem na niemieckiej tv sat 1 reportaż o tym chłopaku, nie jest na nic chory i żyje ma sie dobrze niedawno urodziła mu sie córeczka ale powiedział że nie przestanie robić tego co na filmie, jak dotąd przejąźdżka na ICE to jego największy wyczyn. i był jego kolega sfilmowany w szpitalu na łóżku, miał mniej szczęścia i złamał noge. nie śmieję sie z tego ani tego nie popieram. napisałem to w formie info.
-
SPOTY RADOMSKIE
hej wszystkim, no właśnie co sie dzieje z waszym tematem......? Brynia mogę prosić info o spociku 22.04 na pw.
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
znalazłem link na "AKP"
-
Strefa Śmiechu
http://www.dakkon.neostrada.pl/funny/imiona.jpg
-
Ukryty wyłącznik pompy paliwa - JAK GO ZROBIć
na początek poczytaj regulamin.
-
A4 B5 2.6 V6 GDZIE JEST CZUJNIK TEM. CHLODZENIA SILNIKA
chodzi Ci o ten czujnik do którego podłączony jest wskaźnik temperwtury silnika?
-
Zapalniczka
to poszukaj na forum był już temat o tym
-
gdzie sa bezpieczniki od radia
od radia jest bezpiecznik "37" ps. przywitałeś sie w newbie.....
-
[A4 B6 1,9Tdi] Gdzie chiptunning w Łodzi?
bo to konkurencja ... proste inni też coś potrafią....a może naawet więcej.. racja kolego
-
wyjęcie konsoli plastikowej środkowej,jak to zrobić?
te poprawione działają.
-
wyjęcie konsoli plastikowej środkowej,jak to zrobić?
nie wiem może to Ci w czymś pomoże, http://img401.imageshack.us/my.php?image=20070305181132in9.png http://upload6.postimage.org/469007/photo_hosting.html http://upload6.postimage.org/469020/photo_hosting.html http://upload6.postimage.org/469031/photo_hosting.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oki, no ja tak myślałem żeby sie przejechać do Radomia, a jak kolega z okolic nie będzie mógł jechac to może motorkiem skocze... Brynia powiedziała że może być, nie musi być audiczka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ten pościg podobno był "udawany".... jedzie może ktoś z was jutro na spocik radomski ?
-
Neony w Audi A4 (B5)
zgadza sie bo to grozi wyrzuceniem z klubu A4 i ostrzezeniem od modów a to dobre stwierdzenie
-
Neony w Audi A4 (B5)
może chce zrobić z audi jakiegoś "japończyka"......
-
Neony w Audi A4 (B5)
przychylam sie do zdania Hugo po chipie będziesz miał banana od ucha do ucha o tak :biggrin: ale co zrobisz z kasą to Twoja sprawa zależy kto co lubi...
-
[B5 Avant] Tylna wycieraczka - dysza spryskiwacza
wejdź do Warsztat_u tam jest opisane jak naprawic tylną wycieraczkę a przy okazji masz fotki to zobaczysz co i jak zrobione. może zestaw naprawczy by Ci pomógł, ale nie wiem ile to kosztuje.
-
[B5 1.8TQ]moja a4 1.8 T Q
fajne autko i do tego hm... planowane jakieś zmianki będą?
-
Nietypowe zabezpieczenie
najlepsze to AC, chodź nie tanie ale pewne. mi tak kiedyś doradzali na forum jak pytałem
-
[A4 AJM] Łozyska kół tylnich
tego nie wiadomo, trzeba spróbować.
-
lusterka w avant
nom, zgadza sie, odcień niebieskawy