Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. 01274 silniczek klapy nawiewu powietrza – V71 w tym temacie pewna rada http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t28971.0.html;highlight=01274+b%C5%82a i tu http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t11546.0.html;highlight=01274
  2. Ja podłączyłem wg poniższego opisu (metodą prób i błędów) i jest ok czerwony daj do listwy na zacisk 30 TT kostka stacyjki zielony ------- czarny nr.5 niebieski ------- żółty z czarnym paskiem nr.2 kostka licznika (zielona, licznik poliftowy) szary ------- brązowy pin13
  3. zapewne chodzi o tą sprężynkę co jest w klamce wewnętrznej
  4. siemka zapraszamy na spoty warszawskie
  5. do raggamana pijesz :gwizdanie: :polew: pije nawet do takich co obrączki nie mają a już są w gorszej sytuacji niż Horni wow
  6. tak czerwony to (jak nazwa wskazuje Constant) stały + masz TT apexi taki ? (jeśli taki to mogę pomóc bo podłączałem go niedawno u siebie) tu masz kostkę stacyjki opis: "Na przewodach 3,4 jest stale +12 Po przekręceniu kluczyka w pozycje zapłonu (świecą kontrolki) na przewodach 5,2 pojawia się +12 Po przekręceniu w pozycje odpalania na przewodach 1,6,5 pojawia sie +12 a na przewodzie 2 znika"
  7. do raggamana pijesz :gwizdanie: :polew:
  8. człowieku przecież ja we Wrocławiu siedzę :polew: pamiętam tylko jak kiedyś go otwierali i małolatek było na pęczki :gwizdanie: no ale chyba do kolegi zadzwonić możesz :polew:
  9. coś mi się widzi że banana dostaniesz
  10. siakaś taka sztuczna i Ku.....wata [br]Dopisany: 30 Październik 2009, 09:17_________________________________________________moskal
  11. dobry no coś TY to Częstochowa i koledzy z podwórka Nosfera :gwizdanie: :polew:
  12. zależy jeszcze od prędkości przelotowej :gwizdanie:
  13. siema, zapraszamy na spoty warszawskie
  14. i to cie automatycznie dyskwalifikuje Moskal to tak jak TY
  15. skur.....czybyk ale .... jakby pierdo*** to by tylko zabrzęczało
  16. ale pipka, myślałem że powalczy jeszcze bo i tak wszyscy wiemy że miał racje z tych jego PW podebrałem mu d*pę i się wkurzył - ot cała prawda chciałbyś
  17. Pierdolenie o Szopenie się kufa ludzie powybijają ...
  18. a Dudek dostał za free od audi RS_a 6 :gwizdanie:
  19. zagadaj np. z Poźkiem
  20. joł Poziomek paskudniku nie Poziomek tylko POziomek :tongue4: :tongue4: polityki miało nie być na forum :gwizdanie:
  21. OT: kto to ? zakładam że chodzi o Rijkaard_a, no taki fan z Ciebie a nie wiesz jak poprawnie napisać nazwisko trenera FC Barcelony
  22. co to jest ? chyba Ci się choler***e nudzi albo chcesz się dowartościować [br]Dopisany: 29 Październik 2009, 07:45_________________________________________________

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.