Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krzyniek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krzyniek

  1. chodzi CI o "brzęczyk" - mógł się skończyć, tu masz jak naprawić http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_sygnal_brzeczyk_wlaczonych_swiatel-t4509.0.html
  2. co do spota to ja od ostatniego razu byłem dwa razy i nic... trzeba czytać wątek!!! co do przekaźnika to patrzyłem w etce i nic nie znalazłem i śmiem twierdzić że nie ma takiego przekaźnika i problem leży w okablowaniu, pompce centralnego lub module komfortu.
  3. Kosiniak zdjęcie boczka nic nie da, tylko bezpieczniki zobaczy, trzeba zdjąć całą osłonę
  4. panowie mam pytanie, czy może mi ktoś powiedzieć jaki profil ma opona na zdjęciu
  5. Adaś laski w hurcie to Kolkov wlepił dwie strony wcześniej
  6. jest podłączony do gruchy sterującej łopatkami turbiny, niepodłączony auto jeździ jak bez turbo. (jeśli się mylę_niech ktoś to zweryfikuje)
  7. jak wygląda EGR a jak N75 to spójrz na schemat i sam sobie odpowiedz na pytanie czym one się różnią
  8. co mówicie że Poziek z tym ćwiczy ? [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 13:37_________________________________________________ myślisz że zamiast bala trzymają Poźka :polew:
  9. a propos paintball_a Poziek dostałem zlecenie na Ciebie
  10. kolkov w hurcie nie prezentują się dobrze :gwizdanie:
  11. znam jednego ale to zależy co i gdzie chcesz zawiesić ktoś chętny na wymianę oponek
  12. prezenterka pogody
  13. słuchajcie jak się czegoś nie wie to się dorabia do tego teorię -swoją drogą zajebiści są niektórzy mechanicy
  14. To jednak 21.06 ??? - ja pisalem ze nie moge toż jest dwie tury [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2009, 10:49_________________________________________________no chyba że zależy CI na postrzelaniu do Spanky_ego no to tylko jeden termin
  15. ja uporałem się z tym w godzinkę i tak jak piszesz jaka przyjemność z rezania :>
  16. i nie będzie uciekał .... e co to za zabawa strzelać do nieruchomego celu a jeszcze tak jak Łukaszr pisze "napompowany mięśniak" to już w ogóle grzech nie trafić :gwizdanie:
  17. krzyniek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    chyba nie za dobry... mówili w wiadomościach że piorun zabił jednego, drugi ranny a trzeciego odrzuciło, gdzieś okolice Radomia
  18. jak masz coś do krakusów to pisz im na regionalnym bo tu nie wszyscy czytają :gwizdanie: :polew:
  19. bo zlot winien trwać cały tydzień czy w konkurencjach sportowych, są przewidziane dzikie karty dzikie karty może nie ale dzikie konkurencję tak :kox: czyli
  20. bo zlot winien trwać cały tydzień czy w konkurencjach sportowych, są przewidziane dzikie karty
  21. mam dla Wicia nowy avatar http://dilidou.com/2009/05/11/du_sexe_a_la_69_.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.