Treść opublikowana przez krzyniek
-
Kupno pierwszego motocykla - na co zwracać uwagę ?
dokładnie coś małego (250-400 góra 500ccm) ja mam Kawa ER-5 przyjemny motorek, ale głównie to jakiś mały naked bike, albo turystyczny żaden ścigacz !!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a to chyba bryka sędziego
-
Garwolin i okolice spot........
o ile się ktoś odezwie ....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pewnie dużo w nocy śmigał i założył doświetlanie zakrętów
-
Garwolin i okolice spot........
dobra panowie kiedy spotujemy dawać terminy komu kiedy pasuje
-
Strefa Śmiechu
"Od czasu jak spróbowałam nowego "Dove", moja skora odmłodniała, stała się delikatna, przyjemna w dotyku- taka aksamitna wręcz. Zmarszczki się zmniejszyły, a rysy wygładziły. Poczułam się młodsza i piękniejsza. Przybyło mi nowych sił. Aż sama się zdziwiłam! Chociaż w smaku- mydło jak mydło"
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :> zapraszamy na spoty warszawskie
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=ZPAvBk9qjiU&feature=related
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Znam na pamięć od 2 lat oj chyba dłużej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
widzieliśmy wyrezałem ten tłumiczek na razie musi być to co jest a z czasem się coś poszuka lepszego- SPOTY RADOMSKIE
a nie ma foty jak BryTomek fruwa :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
akurat końcowy to nie problem (mam) problem to kolanko i mocowanie do cylindra- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
panowie potrzebuje namiary na warsztat który wyreza mi (w ogóle będzie chciał tym zająć) taki wydech- SPOTY RADOMSKIE
dobrze że mcm i ja trochę ich zrobiliśmy bo by nie było co oglądać- Strefa Śmiechu
http://www.maxior.pl/film/126864/Smieszne_wpadki- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.maxior.pl/film/126822/Mlody_mistrz_w_ukladaniu_plastikowych_kubkow- Nowicjusz - wątek powitalny
nie ten dział kolego! tu się witamy - poczytaj regulamin- SPOTY RADOMSKIE
wracając do grilla to niby powinienem wszystko pamiętać ale znalazłem takie zdjęcie w fonie i wychodzi na to że były jakieś atrakcje :kox:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przyjedź we wtorek do promenady na 19-stą a dowiesz się wszystkiego- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
za tanio bierzemy za vagowanie tu sama dezaktywacja gongu/kontrolki kosztuje 30plnów http://www.allegro.pl/item626854486_wylaczenie_kontrolki_pasy_w_audi_vw_seat_skoda.html- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
niemieckie auto to i niemieckie blachy zresztą ich nry są ładniejsze :gwizdanie:- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :> zapraszamy na spociki warszawskie- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka :> zapraszamy na spoty warszawskie- Odświeżam wątek z Maćkiem Zientarskim z zeszłego roku
ileś tam ludzi ginie bo na to składa się wiele czynników nie tylko sam czynnik prędkości!!! powinieneś o tym wiedzieć.... nikt tu nie pisze że koledzy i koleżanki z forum to istne aniołki za kierownicą czy to a4 czy innych pojazdów. - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.