Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domelq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domelq

  1. Opisz dokładnie bo nie bardzo czaję. Wypisz dokładnie co uruchamiasz i co się dzieje
  2. proponuję na początku sprawdzić ten włącznik świateł. Spróbuj na krótko spiąć kable...
  3. Koszt uszczelki jest mniejszy niż 100 PLN
  4. chyba, że dogadałeś się ze sprzedającym i złożysz rezygnację z polisy wówczas musisz podpisać nową A tak możesz jeździć 30 dni
  5. Witam na forum
  6. Ja na Twoim miejscu bym nie wkładał kaski. Spokojnie bym dojeździł na tym co jest te pół roku. Potem i tak autko chcesz sprzedać...
  7. Ale co CI szczeliło? Jakieś zaczepy, linka? Bo jak linka to są goście W Krakowie co dorobią Ci każdą linkę
  8. Kuzyn jeździ na Tomasonach i ma to samo, Mówi, że nie gną się i takie rzeczy OKI, ale odpryski to ich zmora. Kręcił temat i okazało się, że nie wszystkie modele tak mają. Więc trzeba po prostu trafić
  9. 38?? W serwisie coś około 80 PLN także coś może być nie tak
  10. kiedyś zacznie puszczać Napiszę Ci jeszcze raz: Ja mam też AFN. Kupując nie wiedziałem co było zalane, więc nalałem MOTULa +6100 (półsyntetyk) i nie narzekam. Żadnych większych ubytków... Na pewno w Twoim przypadku nie zalałbym już pełnym syntetykiem, ale o półsyntetyku jeszcze bym pomyślał ale wraz z płukanka silnika. Jak będzie przeciekać to wrócisz do minerala
  11. domelq odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    z automatem to nie mam pojęcia
  12. Ja mam też AFN. Kupując nie wiedziałem co było zalane, więc nalałem MOTULa +6100 (półsyntetyk) i nie narzekam. Żadnych większych ubytków... Na pewno w Twoim przypadku nie zalałbym już pełnym syntetykiem, ale o półsyntetyku jeszcze bym pomyślał ale wraz z płukanka silnika. Jak będzie przeciekać to wrócisz do minerala
  13. domelq odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Pamiętaj, że przy wymianie czujnika musisz spuścić płyn, wiec zapodaj już nowy
  14. Czyli raczej się ślizga i będziesz musiał myśleć o wymianie. O części spytaj kolegę z forum TOM77 O robociznę spytaj u jakiegoś fachmana z Twojej okolicy
  15. Witaj na forum
  16. Witam serdecznie
  17. lej śmiało całe 5 litrów do Twojego silnika

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.