Treść opublikowana przez domelq
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
dostałeś??? nie czaje olej ten to półsyntetyk
-
[B5 AKN] Gdzie zregenerować maglownicę ?
dasz radę, ja miałem en sam dylemat Lało się z lewej strony. Przejechałem 115 km, 2 razy dolałem plynu
-
[ALL] Skrzynia basowa Voice Kraft BLG RSX8A79LD
Tylko 13, z czego wkładając różne głośniki musisz mieć równe podkładki mocujące
-
[ALL B5] Ocierające klocki ?
Jak miałeś przegrzanie + deszcze to jak małe hartowanie... Zajmuję się odlewnictwem, więc Ci powiem, że oprócz pokrzywienia właściwości mechaniczne już są inne
-
[B5 AFN] Wymiana uszczelki miski olejowej
U mnie w AFN jest uszczelka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Miło powitać na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum A4
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Dzięki za wczorajsze spotkanie na spocie
-
[ALL] Skrzynia basowa Voice Kraft BLG RSX8A79LD
Popatrz ile kosztują dobre głośniki i teraz zobacz ile kosztuje ta Twoja skrzynka.... Samo mówi za siebie, dużo huku i nic poza tym. Odpuść
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj wśród miłośników
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
KERCZI będziesz dzisiaj na spocie? Już Ci pisałem na PW, ale sie przypominam. Jak coś to weź dla mnie 2 komplety kalendarzyków
-
[B5 AFN] Ile powinno być wentylatorów ?
Widziałem takie pod zapalniczkę w markecie jakaś wyprzedaż :> Dołóżcie jeszcze dla pasażerów, to oni się najbardziej pocą i mają największą temperaturę jak Wy prowadzicie :gwizdanie: Ssorki za OT
-
Nowicjusz - wątek powitalny
serdecznie
-
[B6 AVF] Alutec Blade czy Tomason TN6 ?
Z tego co Ty proponujesz brałbym Tomasony
-
[B5 1Z] Kupiłem nowe wycieraczki płaskie...
to, że jedna jest krótsza a druga dłuższa to nic dziwnego. Kwestia własnego upodobania. Ważne, żeby nie jeździły Ci po gumach/uszczelkach
-
[ALL B5] Ocierające klocki ?
pewnie, że lepiej przeczyścić i zapobiegać Ale faktem jest, że jak tarcza się skrzywi to już lipa. Można ja spróbować przetoczyć, ale nie zawsze się to udaje. Tak na marginesie, żeby tarcza się skrzywiła (zagrzała) to nieźle trzeba przyciskać (uzyskanie odpowiedniej temperatury)
-
[B5 ADR] Wraz ze wzrostem obrotów silnika klima zaczyna wyć
Która to wersja ETKI?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Szydzą zawsze tylko impertynenci ignoranci. Ekonomia zawsze robi swoje i każdy dba o swój portfel...
-
[B5 AVG] Luz na pompie wody
ja zmieniam zawsze z rozrządem. Nie kupowałem oryginalnej tylko... już nawet nie pamiętam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
bry
-
[B5 AFN] Wymiana uszczelki miski olejowej
Ja, ale za 2 tygodnie bo wówczas będę to robił
-
[B5 AVG] Tylne zawieszenie Quattro, tuleje wahaczy zapieczone
Widocznie ma wolne, ogólnie reaguje od razu