Treść opublikowana przez domelq
-
[ALL B5] Klimatronic - jak obsługiwać
Może masz pozapychane i zasyfione kanały
-
[B5 AFN] Pasek wielorowkowy "popiskuje" i coś grzechocze (video)
ciekawa uwaga - sprawdze, z tym jednak ,iż dzwięk ten wyraznie dochodzi od alternatora to raczej pada łożysko alternatora
-
[ALL B6] Piski z układu hamulcowego
wstrzymaj się z ASO, szkoda kaski Ściągnij koła i zobacz czy może coś tam nie ociera
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w drużynie
-
[ALL B6] Woda przedostaje sie do środka
Wężyki to jest to W B5 też czasami jest woda, wypina się wężyk z płynem od spryskiwacza i jak walisz spryskiwacz na tylną szybę to daje CI po nogach
-
[B5 ALL] Problem Vag com 409
po prostu trzeba wykupić licencję i po bólu
-
[ALL B5] Problem z szyberdachem
Mogą też być zerwane uchwyty - koszty i robocizna podobnie jak w pkt. 2 u kolegi wyżej
-
Czy ten sobwoofer zagra ?
Grać na pewno gra, tylko wątpliwa sprawa czy to wypuści z siebie dźwięk-melodię (rytm) czy grzmot-hałas. Raczej to drugie Jeśli chcesz ładować kasę w taki sprzęt to musisz troszkę dołożyć i mieć przynajmniej o jeden rząd więcej kaski na takie cuda
-
[ALL B6] Wymiana osłon tylnych amortyzatorów
troszkę paprania jest Ale zakładaj gumki bo szkoda amorków, uderzy kamień lub coś podobnego i będzie lipa
-
[ALL B5] Pomoc przy nagłośnieniu gabloty
Na przód POWERBASS S-6C http://www.essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,178,179&kid=179&pid=1094 Nawet jakbyś był zainteresowany to mogę mieć na zbyciu nówki nie używane
-
[B5 AFN] Zlokalizowałem dziurę w układzie klimy
proponowałbym kupić nowy. Jak będziesz kleił, albo sztukował to za chwilę znowu gdzieś się rozszczelni
-
[B5 AFN] Pasek wielorowkowy "popiskuje" i coś grzechocze (video)
podobnie może Ci też grzechotać pompa wspomagania a konkretniej jej łożysko
-
[B5 AJM] Woda leci na nogi
Sprawdziłbym drożność węży parownika
-
[A4 B7] Instrukcja obsługi PL
Puść linka do B5 (szukam do wersji z przed II lifta)
-
[B5 ADR] Wraz ze wzrostem obrotów silnika klima zaczyna wyć
raczej na pewno sprężarka. Podjedź do speca póki jeszcze w ogóle działa. Powiedz jeszcze a jak z klimą, chłodzi bez zarzutów?
-
[B7 BPW] Dziwne obiawy parowania szyby
Normalka i jak to wcześniej koledzy zauważyli prawa fizyki. W Twoim autko wszystko jest OK
-
[B5 ADR] Lampy przednie
Gdzie to dorwałeś? W sklepie czy gdzieś na allegro od kogoś?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
bry
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam wszystkich
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj wśród miłośników A4
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
[B6 AVF] Czy po odłączeniu akumulatora mogła przestać działać klimatyzacja ?
Nie powinno nic się dziać. Po ponownym podpieciu aku powinno wszystko grać
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na pokładzie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj