Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domelq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domelq

  1. ładniutka, ja bym jeszcze wsadził 3-ramienną kierownicę
  2. Uważam, że to spalanie jest normalne.
  3. Ty ogrzewasz auto klimatyzacją? A jak grzejesz zwykłym nawiewem to jak jest wtedy?
  4. Które to pokrętło? Mówicie, że to, którym się ustawia zegarek na liczniku?
  5. Bierz A3 Przestrzenniejsze, wygodniejsze, ławiejsze w obsłudze
  6. 1. Ciężko stwierdzić, zależy od obrotów silnika 2. Jak masz 4 km to go odpal i niech chwilke sobie pochodzi a Ty w tym czasie podskrobiesz szybki. Zdecydowania ze względu na bezpieczeństwo swoje i innych odpuść sobie jazdę z oszronionymi szybami, to tak jakbyś jechał z zamkniętymi oczami. Jak Ci chwilke pochodzi na spokojnie to i lepiej dla akumulatora, bo inaczej to odpalasz auto i jak dojedziesz do pracy to może nawet nie zdążyć się on z powrotem doładować.
  7. U mnie taki efekt dawała walnięta piasta w przednim kole
  8. Panowie juz chyba czas. U mnie na podhalu wczoraj wieczorem temperatura spadła do -4 a na 2 łukach spotkałem się z lekkim oblodzeniem.
  9. Jak dla mnie to zaczyna działać pompa od wspomagania i trochę mocy musi wziąść dla siebie - normalne zjawisko. O ile te obroty Ci spadają?
  10. Na dole kliknij Twój rocznik i będziesz miał listę kolorów lakieru i wnętrza http://www.audiklub.org/dane/a4/b5.html
  11. hmm... szkoda ... gadać Ale przynajmniej wygrałem zakład bo kumpel w pracy zakładał, że nie wytrzyma 60 sekund a tu proszę cała 1 runda - są postępy :gwizdanie:
  12. Na zimę to ja bym założył te węższe
  13. Płyn taki - Płyn chłodniczy G12 + lub G12 plus
  14. To chyba o tych dymionych autor wątku wspominał
  15. Jestem pewien, że bez problemu to łyknie, nawet jadalny przepali
  16. Potwierdzam, sam byłem świadkiem szpachlowania tym specyfikiem bloku w starze, po tym zabiegu silnik naprawdę chodził, no może niekoniecznie nadawał się na start w 1/4 mili konia z rzędem temu, kto dokładnie ogląda blok silnika przy kupnie samochodu, pewnie od czasu do czasu można trafić na klejony... przekładka bloku to prawie kapitalka. Ja tym szpachlowałem odlewy artystyczne i inne. Taki niby klej-spaw do metalu
  17. Dostaniesz bez problemu, są takie dojazdówki 5x112
  18. Po pierwsze sprawdź czy masz w swoich maty grzewne, a poza tym lusterka grzeją jak dopiero temperatura na zewnątrz spadnie poniżej pewnej granicy. Taki mały termostacik jest
  19. domelq odpowiedział(a) na piotrwp4 temat w Audi A4 B5
    Szkoda, że nie ma wersji pdf zaeskanowanej jako OCR. Wówczas by działała opcja "FIND" - ułatwia zycie
  20. Musisz zmienic cały pulpit pod radio
  21. 900 PLN?? Tyle bym nie dał za używaną skrzynię
  22. Chyba, że już taki masz. To wówczas musisz tylko podmienić kratki pod halogenki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.