Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

konrad_A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez konrad_A4

  1. syganal ten jest uzywany do efektywniejszej regeneracji filtra
  2. konrad_A4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    mozna jescze obserwowac oscyloskopem przebieg impulsow wypelniajacych, aby sprawdzic sprawnosci sterownika oczywiscie,ze mozna, ale nie powie ci to nic o poborze pradu przez swiece, mozna jeszcze sprawdzic oscyloskopem sygnal diagnozy ze sterownika swiec - sygnal ten leci z powrotem do ecu silnika przez co wie on ktora swiece moga nie domagac
  3. konrad_A4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    dodam jeszcze, ze najlepszy pomiar na sprawnosc swiecy jest poprzez Amp Clamp -gdzie wartosc sprawnej swiecy powinna wynosic ca. 15A
  4. konrad_A4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    nie polecam - mozesz spalic swiece Jak będzie długo grzał to może spalić. Ale tylko w ten sposób można sprawdzić poprawność grzania swiecy. Pomiary oporu są mało miarodajne. tylko pamietaj, ze to nie sa 12V swiece
  5. konrad_A4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    nie polecam - mozesz spalic swiece
  6. konrad_A4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    zmien mechanika, bo widac nie zna on zasady dzialania swiec zarowych w twoim silniku
  7. i dzialaja przy innych napieciach,
  8. świetnie, to teraz powrocmy do pytania z pierwszego postu i powiedz mi co autor mial na mysli
  9. no dobra kolego to powiedz mi co jeszcze jest napędzane łańcuchem poza pompą oleju w BKD?
  10. ta śruba na wałku powinna byc dokrecona do wartosci 100 Nm jak dobrze pamietam. Żeby dygnac ten walek troszke sily trzeba uzyc, a mnie sie wydaje, ze u ciebie tak raczej nei jest i pierwsza puszcza sruba
  11. w BKD? A BKD wychodzily seryjnie w A4? zauwazylem, ze w opisie jest on wpisany, ale uzanlem to jako omyłke. poza tym nie ma co dywagowac - najlepiej nie sam wlasciciel sie wypowie o co mu ta naprawde chodzi
  12. mi tez tak "falowała" wskazówka obrotów, po podłaczeniu kompa pokazało błąd zwiazany z zawrokiem przy turbinie, zmówiłem nowy (150zl) wymienili i jest git. Przy jakiej stałej predkośći wypalać DPF? najlepiej 60km/h 3-ci bieg - 'delikatny gazik'
  13. moze chodzi o walki wyrównoważające
  14. np. to, ze ten silnik ma turbo to troche odbiega od prawdy
  15. Nie wprowadzaj ludzi w błąd. W pasacie B6 2.0 TDI są wałki wyrównoważające. racja, moj blad sorka
  16. Tak, ale w Passatach B5.5 , w B6 silnikni sa poprzecznie i o ile mi wiadomo walkow wyrownowazajacych w TDI - brak
  17. czujnik polozenia walu G28 zapewne umarl Implausible signal - czyli cos jak sygnal niezrozumialy dla ECU
  18. albo moze zrobic CAT test w BS grupa 46 jak dobrze pamietam :gwizdanie:
  19. zawsze lepiej, że woda leci na zewnątrz niż do środka
  20. zrzucasz pasek, sciagasz gumowa oslone, imbus 6 x 4 sruby, ew. blokujesz sobie kluczem 19 wal. w wzdluznym silniku byc moze trza troche wyjechac z przodem tego nie wiem na 100%, jak narazie robilem to tylko w poprzeczniakach
  21. Tzw. "słupek" albo Short Block lub też silnik bez osprzętu (goły) to wszystko co się mieści pomiędzy pokrywą zaworów a miską olejową czyli: - kompletna głowica, - układ tłokowo-korbowy, - blok silnika, - pompa oleju, smok, ... - miska olejowa, pokrywa zaworów, - rozrząd, pompa wody. u angoli short engine oznacza to jak podales wyzej za wyjatkiem głowicy no i zapewne rozrzadu
  22. przyjrzal bym sie czujnikowi roznicy cisnien na DPF , czesto sa z nimi problemy A jaki czujnik oni stwierdzili, ze jest wadliwy ?
  23. mozna jeszcze by sprobowac przeplukac VAGowskim detergentem G 052 188 A3

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.