Treść opublikowana przez musti
-
Quattro BIxY/GWINT Polift w przedlifcie
Inne lampy z przodu mi się tu lepiej widzą te są zbyt za czarne
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
Znajdzie się inne Ewentualnie zawsze można wrócić do ZW3 Foto z tego roku : Felgi do sprzedania info na PW. Małe info : Audi do sprzedania będzie po nowym roku. Dodatkowo do sprzedania będą : - Lampy bixenon - REZERWACJA - Komplet foteli z RS4 B5 obszytych złotą nicią - Komplet boczków z blendami BOSE - Zestaw audio BOSE - Oryginalne listwy carbonowe z RS4 B5 - Podsufitka czarna z RS4 B5 - REZERWACJA Więcej informacji niebawem w odpowiednich działach ogłoszeń. Masz pytania pisz na PW
-
Spotkania na drodze
Wiedziałem że ty tylko jak zwykle nicku nie pamiętam Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka I dziś koło 13:30 przy ul. Tokarzewskiego w Grodzisku Mazowieckim stała zaparkowania czerwona b5 avant na WGM z ramkami. Pozdrawiam. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka Filip z Grodziska
-
Blacharz/Lakiernik polecony w okolicy Grodzisk Maz.-Wawa-Żyrardów itd.
Lakiernika mogę Ci polecić spod Grodziska. Odezwij się na PW
-
Policyjna renta - kto przydziela ?
Centralna Komisja Lekarska przyznaje policyjne renty
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Grzesiek jest
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Prezes Ty żyjesz ? Podeślij do siebie kontakt na PW
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Gość jest na forum ale na spoty nie jeździ
-
SPOTY RADOMSKIE
Panowie zerknie mi ktoś coś w Radomiu ? http://olx.pl/oferta/blotnik-nadkole-tyl-tylnie-honda-cbr-600-f4i-CID5-IDeBGDd.html#daaef723f3
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siemanko W weekend będę na działce. Planuję grilla palić ktoś chętny ? Zapraszam
-
Garwolin i okolice spot........
Będę jutro ok 20-21 w Garwolinie. Ktoś chętny na spota ?
-
Garwolin i okolice spot........
Są chętni na spota w ten week ?
-
Garwolin i okolice spot........
Możemy się złapać w Garwolinie kiedy ja jestem w każdy weekend od piątku już
-
Garwolin i okolice spot........
Przelatuje czasami przez Garwolin. Kiedy i gdzie się spotykacie ?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
W sobotę i niedzielę będę na działce grilla palił. Jak coś to zapraszam
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Maciek graty certyfikatu Podaję wstępną datę grilla : 30.04.2016 Potwierdzę ją kilka dni przed.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Pogodynka się powoli robić zaczyna więc jak co rok trzeba będzie zrobić grilla. Bliższe info podam jak ogarnę kilka spraw. Chętni na grillowanko , pogaduchy i browarek mile widziani . PS. Jędrek i Buła mogą się coś w tym temacie wypowiedzieć bo znają temat
-
A4 b7 1.8t
Karol jakie plany na ten sezon ? Gdzie się wybierasz na eventy ?
-
Spotkania na drodze
Damian w końcu Cię złapałem audi a nie zestawem Ja leciałem do wawy i delikatnie poleciałem za Tobą
-
Strefa motocyklistów
Co 5 nie miał uprawnień
-
Strefa motocyklistów
W lany poniedziałek w całej polsce była pokazowa akcja policji pt " motocykl" Zatrzymywali każdego po kolei . Trochę maszyn na lawetach odjechało
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Alo
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Można prosić o głos ? https://www.facebook.com/audi.brothers.torun/photos/ms.c.eJw1zdsJAzAMQ9GNiiU~;tf9ijZP2x3C4CEsmJdhFhvqj5w6OkPr73MxhHMPg48eusp~;VZ28FXg8nTNF292tVF7zhz4Xt1Xxdzu2seV3yXFvff4Bju5X8C2PTI~_c~-.bps.a.990994977622512.1073741846.722461511142528/991113167610693/?type=3&theater
-
Strefa motocyklistów
Wesołych Świąt dla Was U mnie świąteczne przeloty zaliczone prawie 200km zrobione
-
Strefa motocyklistów
grzes1150 widziałeś te folie ? Pokaż swoją 929rr