Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. Inne lampy z przodu mi się tu lepiej widzą te są zbyt za czarne
  2. Znajdzie się inne Ewentualnie zawsze można wrócić do ZW3 Foto z tego roku : Felgi do sprzedania info na PW. Małe info : Audi do sprzedania będzie po nowym roku. Dodatkowo do sprzedania będą : - Lampy bixenon - REZERWACJA - Komplet foteli z RS4 B5 obszytych złotą nicią - Komplet boczków z blendami BOSE - Zestaw audio BOSE - Oryginalne listwy carbonowe z RS4 B5 - Podsufitka czarna z RS4 B5 - REZERWACJA Więcej informacji niebawem w odpowiednich działach ogłoszeń. Masz pytania pisz na PW
  3. Wiedziałem że ty tylko jak zwykle nicku nie pamiętam Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka I dziś koło 13:30 przy ul. Tokarzewskiego w Grodzisku Mazowieckim stała zaparkowania czerwona b5 avant na WGM z ramkami. Pozdrawiam. Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka Filip z Grodziska
  4. Lakiernika mogę Ci polecić spod Grodziska. Odezwij się na PW
  5. Centralna Komisja Lekarska przyznaje policyjne renty
  6. Grzesiek jest
  7. Prezes Ty żyjesz ? Podeślij do siebie kontakt na PW
  8. Gość jest na forum ale na spoty nie jeździ
  9. musti odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Panowie zerknie mi ktoś coś w Radomiu ? http://olx.pl/oferta/blotnik-nadkole-tyl-tylnie-honda-cbr-600-f4i-CID5-IDeBGDd.html#daaef723f3
  10. Siemanko W weekend będę na działce. Planuję grilla palić ktoś chętny ? Zapraszam
  11. Będę jutro ok 20-21 w Garwolinie. Ktoś chętny na spota ?
  12. Są chętni na spota w ten week ?
  13. Możemy się złapać w Garwolinie kiedy ja jestem w każdy weekend od piątku już
  14. Przelatuje czasami przez Garwolin. Kiedy i gdzie się spotykacie ?
  15. W sobotę i niedzielę będę na działce grilla palił. Jak coś to zapraszam
  16. Maciek graty certyfikatu Podaję wstępną datę grilla : 30.04.2016 Potwierdzę ją kilka dni przed.
  17. Pogodynka się powoli robić zaczyna więc jak co rok trzeba będzie zrobić grilla. Bliższe info podam jak ogarnę kilka spraw. Chętni na grillowanko , pogaduchy i browarek mile widziani . PS. Jędrek i Buła mogą się coś w tym temacie wypowiedzieć bo znają temat
  18. musti odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    Karol jakie plany na ten sezon ? Gdzie się wybierasz na eventy ?
  19. Damian w końcu Cię złapałem audi a nie zestawem Ja leciałem do wawy i delikatnie poleciałem za Tobą
  20. Co 5 nie miał uprawnień
  21. W lany poniedziałek w całej polsce była pokazowa akcja policji pt " motocykl" Zatrzymywali każdego po kolei . Trochę maszyn na lawetach odjechało
  22. Można prosić o głos ? https://www.facebook.com/audi.brothers.torun/photos/ms.c.eJw1zdsJAzAMQ9GNiiU~;tf9ijZP2x3C4CEsmJdhFhvqj5w6OkPr73MxhHMPg48eusp~;VZ28FXg8nTNF292tVF7zhz4Xt1Xxdzu2seV3yXFvff4Bju5X8C2PTI~_c~-.bps.a.990994977622512.1073741846.722461511142528/991113167610693/?type=3&theater
  23. Wesołych Świąt dla Was U mnie świąteczne przeloty zaliczone prawie 200km zrobione
  24. grzes1150 widziałeś te folie ? Pokaż swoją 929rr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.