Treść opublikowana przez virus
-
B6 DIVISION
na pewno jakieś skoksowane ale raczej to 1.9
-
B6 DIVISION
Piszecie że się nie da jechać 260 licznikowe 1.9 TDi ciekawe czy ma standardową skrzynie biegów Audi A4 TDI 130cv @ 260km/h
-
B6 DIVISION
ja dałem mniej za RNS-E
-
HTC Desire - opinie, problemy, ciekawe aplikacje, spostrzeżenia
W Win mobile używa się programu no data a w androidzie wystarczy tylko wyłączyć połączenie internetowe przez sieć komórkową
-
HTC Desire - opinie, problemy, ciekawe aplikacje, spostrzeżenia
Przy takim wyświetlaczu to możliwe że wytrzyma tyle ja jak tylko dzwonie, pisze sms i nie korzystam z wi-fi to HD2 wytrzyma do 4 dni na gotowanym romie na stocku trzyma 3 dni
-
HTC Desire - opinie, problemy, ciekawe aplikacje, spostrzeżenia
Większość tego tematu to rozważania na temat tego, że Android dobrze działa na HD2, że trzeba sporo czasu poświęcić na konfigurację WM żeby działał b. szybko. A jeszcze takie pytanie: można ustawić te telefony tak żeby nie łączyły się w ogóle z internetem chyba że tego wyraźnie chce użytkownik? Jasne że można wyłączyć dostęp do internetu i np zostawić tylko po wi-fi. A co do porównania między Desire a Hd2 to ja na razie zostaje przy hd2 ze względu że ma przekątną 4.3" a pamięci ma tyle samo co Desire po wgraniu odpowiedniego radia. Aktualnie testuje Androida na na Hd2 i działa całkiem przyjemnie. A co do konfiguracji Win Mobile że trzeba poświęcić wiele czasu żeby działał jak trzeba to bzdura. Mam porównanie po między tymi telefonami bo miałem chwile Desire, moim zdaniem można porównywać Hd2 do Desire HD bo ma podobne parametry, oczywiście Desire HD jest lepszy. Nie mowie tutaj o nagrywaniu 720p ( chodź na HD2 też już ponoć działa nagrywanie w tej rozdzielczości na androidzie)
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hehe to oni ci zrobią tak ze przeleją ci kasę na konto i nic nie będziesz miał do gadania. Dzwoń do ubezpieczyciela i niech wysyła na maila wycenę szkody i jak będzie mało to pisz od radu odwołanie dadzą na pewno więcej. Oni się teraz tak wycwanili że płacą marne grosze, ja bym tak łatwo się nie dał. A kasę to pewnie już dawno powinieneś dostać tylko specjalnie przeciągają żeby jak najpóźniej wypłacić ja też tak miałem
-
[ALL] Telefon do internetu najlepiej z qwerty
ja miałem kilka samsungów i wykonanie htc jest jednak lepsze i nie tylko od samsunga a od nokii też, np modelu e52 czy e51 czy innych a jak wiadomo są to wytrzymałe telefony
-
Siłownia
4cm szerokie :?: bo mi chodzi o szerokość a nie jakie są długie
-
Siłownia
krem dla kobiet w ciąży na rozstępy pomoże. Ja nie stosowałem nic i teraz mam cały bicepsy posiekane a na klatce kolo ramion takie prawie po 1cm
-
[ALL B6/B7] DYNAVIN - radio 2din z ekranem dotykowym, navi tv i blutkiem - prosze o opnie
ten pierwszy kombajn może być ciekawy, tylko nie wiadomo jak z jakością wykonania i dźwięku
-
[B6 AWX] Oem +
Radyjko fajne trochę nie komponuję się konsoli centralnej ale ujdzie najważniejsze że tobie się podoba
-
B6 DIVISION
zapytaj tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=171274.0;topicseen
-
[ALL] Telefon do internetu najlepiej z qwerty
wszystkie nowe HTC mają ekrany pojemnościowe i dotyk jest super przetestuj sam będziesz zaskoczony
-
[ALL] Telefon do internetu najlepiej z qwerty
Hd2 jest szybki i to bardzo a net działa prawie jak na laptopie, dotyk jest bardzo czuły reaguje na najmniejsze muśnięcie . Z baterią jest tak że jeśli korzystasz cały czas z WI-FI to ponad dzień ale jeśli sporadycznie to 3dni spokojnie wytrzyma. Co do obudowy to e52 nokia wytrzymała mi 6 miesięcy i klawiatura się wytarła na rogach tak samo wyświetlacz się porysował, a HD2 mam już 15miesięcy i jest jak nowy na wyświetlaczu nie ma ani jednej ryski i obudowa w idealnym stanie. Wykonanie tego telefonu jest na 6 z + jeszcze nie miałem takiego odpornego na ścieranie telefonu Jak chcesz porównać dotyk do taniego samsunga to nie da się porównać, bo w samsungu trzeba używać młotka a w HD2 reaguje po minimalnym muśnięciu. Jedz do jakiegoś sklepu i zobacz sobie jak działa dotyk to będziesz zaskoczony jak bardzo czuły ma HD2
-
[ALL] Telefon do internetu najlepiej z qwerty
ja mam hd2 i jest ok ale teraz to pewnie bym zmienił na Desire HD na androidzie. Mam też 2 telefon HTC hero na androidzie i chodzi to bardzo ładnie, ale HD2 jest szybszy i to dużo
-
[ALL] montaz nawigacji rns-e
za nową RNS-E to zapłacisz straszne pieniądze a jeśli nie masz radia 2 din to sam klimatronik nowy to koszt chyba 2500zł. Więc się zastanów czy chcesz robić na pewno na nowych częściach
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
собака Бэ бэ бэээ :polew:
-
Strefa Śmiechu
:polew: собака Бэ бэ бэээ
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
360zł Nówka:decayed:
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Chciałem żeby już było wszystko, można niby kupić taniej zderzak goły i dokupić osprzęt, ale jeden spryskiwacz kosztuje na allegro 150-200zł więc raczej nie ma sensu kombinować [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 19:55_________________________________________________grill już na samochodzie w następnym tygodniu będą zderzaki
-
Siłownia
Też kiedyś tak miałem a teraz pewnie 120kg raz nie dam rady
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a co zrobiłeś ze starą PS3 :?:
-
[ALL] Telefon do internetu najlepiej z qwerty
Najlepiej to przetestować samemu w salonie ciekawe czy ktoś powie że HTC Desire czy HD2 to muł bo jak te telefony są zmulone to jaki telefon wymiata?
-
[ALL] Telefon do internetu najlepiej z qwerty
to chyba nie miałeś HTC z Androidem np desire lub desire HD choć i Hero jest fajny bo jak sam napisałeś miałęś jakiś LG. Moim zdaniem żadna nokia czy samsung nie ma porównania do najnowszych produktów HTC dotyk mają bardziej czuły od produktów apple takie jest moje zdanie. Rozmawiamy oczywiście o smart fonach.