Treść opublikowana przez David
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
granatowa a4 b5 trumniak na wojska polskiego w kierunku glebokiego godz 10 rano,czarna a4 b7 trumniak na wojska polskiego godz 10.30 w kierunku centrum
-
Zwykłe A4 B6 tymona
ja juz znam taki przypadek na forum
-
Piłka nożna
koszulki sa spoko bede kupowal domowa z nr 10 ale bez nazwiska
-
B8 TrOOOOp
chyba tanio A4 8K B8 LISTWY S LINE WEWNĘTRZNE KPL 4 SZTUKI (2477493954) - motoAllegro
-
Piłka nożna
co ten Milan robi pozbywa sie swoich 2 najlepszych pilkarzy bez Ibry ktory sam wygral im wiele meczy nie widze ich w walce o mistrza,Juve zgarnie scudetto
-
[B6 AWX] Granatowa aczwóreczka ;) 18'' RS4 + 30/30
oby Ci kasy na paliwo starczylo,kupic eSe to nie sztuka ale lac do niej no ale frajda z jazdy jest napweno a wogole jaka s4 b5 czy b6??
-
[B6 AWX] Granatowa aczwóreczka ;) 18'' RS4 + 30/30
czemu na sprzedaz? masz audi dopiero rok
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
po h.. Ci tyle lamp ??
-
1.9tdi brd + fmic STAGE2 + Wykres
daj na pw ile Cie kosztowal FIMC z orurowaniem i czy montowales sam czy ktos?
-
B6 DIVISION
ja z Concerta jestem zadowolony ale ma taki jedyny mankament ze jak nagram plyte z mp3 i tak pogra z miesiac to po miesiacu zaczyna sie przycinac,albo przestaje grac,uzywalem plyty czyszczacej laser ale nie pomoglo.ogolnie fajnie sie komponuje z deska i z kolorem podswietlenia,mi R-NSE nie potrzebne
-
B6 DIVISION
sprzedaje bo juz sie nacieszylem taka wypasiona kiera a wloze sobie 3-ramienna z multi a Concerta 3 nie sprzedaje
-
B6 DIVISION
Wojtek nie chcesz jej znowu ??
-
B6 DIVISION
ile moge wolac za moja kiere audi TT ?? na allegro praktycznie tego nie ma wiec nie mam wogole odniesienia,w kazdym razie bedzie do sprzedania,ja juz sie nia nacieszylem jest w idealnym stanie
-
B6 DIVISION
bak do pelna-cieszy oko
-
[B6 AWX] Work in progress...
dalbym troche gleby z porzodu jeszcze
-
[B6 AVF] A4 B6 - julo23, czyli przesiadka z A3 na A4
dalbym troszke gleby z przodu,reszta git
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
zamontuj ori laminat jak ja moj lakiernik sie nawkuriwal zeby to bylo proste i pow ze 2 x by takich listw nie robil ale teraz wygladaja git
-
Jaką turbinę wybrać??
ostanio nachodza mnie pomysly na BRD i FIMC ale jak zliczysz to ceny czesci,montazu i programu to okolo 3 tys a zyskam pewnie z 20ps i 20 Nm teraz mam 173/371 ktos powie ile trzeba zaplacic za montaz FIMCA? jezeli mam wszystkie czesci?
-
Siłownia
probowal ktos z was to ?? 125 PLN Nex fajne spodenki
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
bedzie nowe sprzeglo-bedzie lepiej jezdzilo
-
B6 DIVISION
nie przejmuj sie i zakladaj co Ci sie podoba to Twoj samochod a czujniki nie ori to nie wiocha,co innego jak ktos wklada jakis wielki zderzak z laminatu albo spoiler na klape wysoki na 15cm
-
B6 DIVISION
poprzednie mialem 19,no ale powiedz doplacilbys 1200zl za roznice miedzy 18 a 19 cali??
-
Biały Madafaka S4 TDI in progress :)
czarna ramka grilla,czarne kolo i czarne lusterka i bedzie
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
fura mocno doinwestowana recaro heble
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Kingfisher Blue albo Mexico Blue o taki wlasnie kolor mi chodzilo jeszcze na moim wymarzonym rs6 c6 sedan