Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    http://kwejk.pl/obrazek/1161552 100 % racji
  2. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pewnie jakos da rade skoro kiedys w b5 FL widzialem kiere z r8/TT
  3. widzialem wyprzedaz gratow...zmiana auta?
  4. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    :banan:fajnie sie stalo ze dzisiaj Del Piero i Inzaghi strzelili po golu szkoda ze tacy pilkarze koncza kariery/odchodza bo to prawdziwe legendy a teraz przyszly takie czasy ze wiekszosc pilkarzy to najemnicy
  5. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    ten mecze Bayernu z Borussia to jest poprosu ewenement....Borussia jedzie Bayern ale nie wychodzi z LM z grupy...a Bayern gra w finale LM,po takiej przegranej Bayernu uwazam ze nie nalezy im sie zwyciestwo w LM-jezeli druzyna jest klasowa to nie powinna dostawac takich batow i nie mozna sobie mowic ze odpuscili to nie Bilbao ze moze sobie lige odpuscic
  6. ciekawy pomysl
  7. Bartek ma problemy z doborem koloru zaciskow jak kobieta z wyborem sukni
  8. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Bart-S wywal mi ankiete w moim watku
  9. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no wlasnie mieli tylko podwieszeni glosowac
  10. mystic no ja pamietam jak z Toba jechalem i mi pokazywales jak Ci klocki piszcza,ja mam Ate klocki i tarcze i nie narzekam ale jak sie skoncza to zaloze Zimermann Sport + klocek Ferodo
  11. to by chyba byl moj pierwszy mod w a6 i grill wlasnie jak tu w czerni
  12. garaz to jest dopiero mod a nie jakies zderzaki czy listwy,tylko najpierw trzeba miec pole zeby postawic taki garaz
  13. ja siedze w Dk mnie wogle nie bola bo jak przeliczalem to w pl paliwo by musialo kosztowac okolo 1zl/litr ale co ma ktos powiedziec w pl jak zarabia 1500zl sory za OT
  14. slyszalem ze w wawie zarobki 3-4 tys zl to standard,drogie miasto,wieksze zarobki ale przynajmniej ceny paliwa tak nie bola
  15. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    JUVE :banan: pieknie to wyglada teraz tyle lat czekania,tyle lat ponizania,wypominania calcipoli,serie B,slabe sezony ale wytrwali kibice zyli nadzieja przez te wszystkie lata i nie opuszczali Juve a ich cierpliwosc zostala nagrodzona,Scudetto wrocilo na swoje miejsce,3 gwiazdka :drunk:Wielkie brawa,slowa uznania i szacunek dla naszego trenera Conte,przed sezonem mialem watpliwosci czy to wlasciwa osoba ale nieslusznie, Grazie Antonio - prawdziwy Juventino
  16. rzadko jestem w dziale b5 ale ta s4 kolor jest wybor felg gleba tez odpowiednia,no nie mam sie do czego przyczepic
  17. ja mam 320 przod i niedlugo wleci 288 tyl i wiekszych wkladac nie bede,nie ma sensu wedlug mnie wkladac hampli z s4,juz chyba lepiej dac dobry klocek i tarcze
  18. gleba jest tu konkret jest nizej niz u mnie na 50/30
  19. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kto mnie podpisal jako Remik pozatym trzeba moja miniaturke zmienic bo jest tak ze 2 lata nie aktualna
  20. no to jest pomysl bo przod seria w a6 jest slaby,a masz jakas fote jak wyglada przod poliftowy z grilem rs6
  21. dobry mod w truminaku fajne jest to ze mozna go latwo przerobic na polifta,w sedanie juz nie przod tez bedziesz robil poliftowy? lampy juz masz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.