Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. Zeppelin oczysc skrzynke pw
  2. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    real nic nie wygrywa oprocz tego pucharu a i tak dochody ma wieksze niz barca,to pewnie przez to ze to strasznie komerycjny klub i zarabiaja na kibicach-koszulki itd,zawsze robili szum sprowadzajac wielka gwiazde zeby na koszulkach im sie zwrocilo. ale jak Juve dostanie odszkodowanie za calciopoli to bedzie najbogatsze 444 miliony euro http://www.solojuve.com/komentarze_prasowe/juve_pozwie_figc_ws_calciopoli.php Skyliner widziales?
  3. dzieki a Michal zrobilbys VT tego kola w bieli? na czarnym aucie z bialymi lusterkami,moze byc to auto powyzej a te felgi widze sa szersze czyli musze dac do nich szersze kola na tyl? opone chcialbym 225/40
  4. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Juve 2 raz z rzedu wygrana z Milanem na ich terenie cieszy zwyciestwo Barcy
  5. kola daja rade masz jakies foto na aucie?
  6. te drugie calkiem ciekawe troche drogie najchetniej chcialbym kola w bieli zebym nie musial malowac
  7. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czyli taka mozna zagazowac? bo z tymi tfsi jest problem zeby gaz wrzucic
  8. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chodzilo mi o te auto http://otomoto.pl/audi-a4-2-0-s-line-quattro-xenon-C22334089.html
  9. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czy byly wersje b7 2.0 TFSI z Q ale z moca 170ps zamiast 200ps auto z USA
  10. czesc potrzebuje waszej pomocy w szukaniu felg na wiosne,szukam 18 zeby byly 5-ramienne i najlepiej z rantem,moze ktos ma jakies propozycje,strony internetowe? szukalem na allegro ale tam pelno oklepanych wzorow a jak chcialbym cos innego,w gre wchodza tez 5-ramienne kola z takim charakterystycznym wcisnieciem felgi do srodka
  11. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    brakuje pilkarza w ofensywie ktory bylby w stanie sam wygrac mecz,kogos z blyskiem ktory zaskoczy druzyne rywala
  12. wystarczyla mi odpowiedz Chudineze,Twoje mądrowanie Szynkar bylo nie potrzebne,to ze Ty wiesz jaka jest "rzeczywistosc" wojskowa nie znaczy ze kazda osoba z zew ma wiedziedziec...
  13. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    poki co widzialem na livescore to chyba wszystkie te sparnigi to Wisla przegrywa,chyba ze sie myle
  14. jeszcze pytanie do was czy mozna dostac bezplatny 2 miesieczny urlop?
  15. jasny grafit tez spoko ale w biel nie polecam bo ten wzor umyc to Ci bedzie baardzo ciezko
  16. przygral kozaka ze podczas jazdy moze foty strzelac a powiedz te lopatki co masz za kierownica to dzialaja w polaczeniu ze skrzynia?
  17. no wtdech moglbys nagrac,a Ty Magic piszesz zeby nagral a sam nie nagrales dla mnie :gwizdanie: jak odpalisz audi to dawaj Damian wywalaj ten chrom bo mat i chrom to
  18. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    100 za duze,Flyer mialem takie cos ze jak jechalem i skrecalem to mi migal brake no i mialem malo plynu hamulcowego Magic przy jakiej temp Ci nie odpalil? widzialem ze w Polsce teraz zimno :gwizdanie: ja dzisiaj rano odpalalem przy -6 a jak widze ze w PL nawet -30 :gwizdanie:
  19. ile trzeba przeplacic za taka kiere -29 nigdy nie opdalalem auta w takiej temp :gwizdanie: i jak nie ma problemow odpala jak w lato
  20. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    swietne wyniki dla Juve w tej kolejce jedynie udinese wygralo,tak jak mowilem na mistrza nie licze w tym roku bo najwazniejsze to grac w LM ale chetnie dalbym sie zaskoczyc
  21. zdecydowanie teraz bym wywalil ten chrom z grillow i tylnej listwy w klapie,wywalic brewki i zglebowac,pomysl tez nad koncowkami wydechu najlepiej 90 mm ,ogolnie fura w tym macie jest ma potencjal
  22. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Milan przegral
  23. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    fajnie ze City przegralo oby dzisiaj Milan nie wygral
  24. calkiem niezle wyposazenie roletki jak u mnie ale fele to trzeba zmienic :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.