Treść opublikowana przez David
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
grubo diesel i 340ps
-
[ALL B6] Numer pompowtrysku do AWX 131ps
Julian najlepiej jakbys mial mozliwosc wyjac pompke i spr jakie masz,ja wedlug etki mialem miec wlasnie BA a okazalo sie ze siedza AR
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
macie jakies foty jak to swieci na innych modelach?
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
to nakladki na lusterka?
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
czyli kiera pewnie :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Trzesie przy 1100-2000 obrotach - Rozwiązane !!
Jezeli trzesie autem na 4 biegu i wyzszych po dodaniu mocno gazu przy obrotach 1500-2000 to moze byc wina luzu w glowicy w gniazdach pompowtryskiwaczy lub tez pompa vacum,u mnie byla taka diagnoza po wymianie sprzegla auto dostalo wibracji,tylko ze u mnie wina byl program zrobiony przez Niemca poprzedniego wlasciciela,bylo za duzo Nm przy niskich obrotach i dwumas nie wyrabial
-
[B6 AVF] Trzesie przy 1100-2000 obrotach - Rozwiązane !!
jak to dwumasa nie masz a co? powiedz na kazdym biegu Ci sie tak trzesie? czy tylko na wysokich 4,5,6 ?
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
albo jakies ledy fajne
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
mnie tam sie nie widzi ale zawsze cos nowego
- [B6 AVF] praca w toku:-)
-
B6 DIVISION
no niestety ale to nie to,poszukam na ebay.de jeszcze
-
B6 DIVISION
gdzie kupic takiego rekinka na dach? http://www.carshopusa.com/wp-content/gallery/audi-b6-a4s4-v714/VMR_Wheels_Audi_A4_White_V714_19_Hyper-Black_116.jpg
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
dawno mnie tu nie bylo ale Somes fura teraz jest mega kox
-
B6 DIVISION
piekne te b5 szkoda ze do b6 nie ma takiego agresywnego zderzaka
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
same sedany troche was w Irl jest a nie tak jak ja sam z Danii na forum :gwizdanie:
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
a jak to teraz jedzie? miales wczesniej program czy odrazu z serii?
-
[B6 AWX] Oem +
no wlasnie rezaj przod s-line
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
20 cali to juz hardcore opona cienka jak skora na wacku
-
[B6 AVF] Dolphin Grey Sedan [KFX]
18 urodziny czy komunie miales ze tak szalejesz
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
ale hujnia 3maj sie
-
[ALL B7] Dobór felg
ja bym bral ostani wzor czyli rs6 II
-
[B6 AWX] Oem +
ale hujnia ale bym sie wkurwil... 3 maj sie
-
[B6 AWX] Jakie sprzęgło pod chipa
do 160 czy 170ps to seria starczy,dla sprzegla wazniejsze jest ile masz Nm i w jakim zakresie obrotow niz ile masz koni,ogolnie sprzeglo w Awx jest slabsze niz AVf jak chcesz miec ponad 400 Nm to wkladaj sprzeglo ze skrzynia od BRD jak zrobil to Jarol i wtedy 430 NM mozna miec
-
[ALL B8] Co byście wybrali w nowym audi: 2.0TFSI czy 3.0TDI
akurat doplacac 50 kola do 3.0 tdi jest przesada,roznica powinna byc mniejsza,ja bym nie doplacil takiej roznicy
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 1.9 TDI Delfinek
sedan ale dopisz do planow gleba bo stoi jak allroad :gwizdanie: