Treść opublikowana przez David
-
[ALL B8] Co byście wybrali w nowym audi: 2.0TFSI czy 3.0TDI
jakis wirus jest?
-
[ALL B8] Co byście wybrali w nowym audi: 2.0TFSI czy 3.0TDI
mi chodzi o ASB 233ps bo ten niby najlepszy a Ty Nyna jaki masz?
-
[ALL B8] Co byście wybrali w nowym audi: 2.0TFSI czy 3.0TDI
Nyna jak jezdzi sie takim a6 3.0 tdi? automat czy manual? jak z komfortem czuc roznice miedzy a4
-
[ALL B8] Co byście wybrali w nowym audi: 2.0TFSI czy 3.0TDI
3.0 tdi jak sie naslucham silnika v6 tdi CR u kuzynki meza w 330d to wiem ze nast auto bedzie z 3 litrowym dieslem
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Siemian wczesniej w Twoim audi podobalo mi sie wszystko poza kolorem,teraz kolor jest i nie wracaj do srebrnego a kola to zadne z tych
-
[B7 BKE] Dwumas - dobór pod moda
mozesz zrobic jak Jarol swap skrzyni,sprzegla i dwumasu z 2.0 BRD i 430 Nm mozesz zrobic spokojnie tylko sporo kasy na to pojdzie :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Moja A4 po wielu zmianach
grill ms design?
-
[B6 AWX] Moja A4 po wielu zmianach
zderzak zapodaj moze jaka lotke na klape
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
on tez jezdzi ale nie uzywa podstawowych funkcji
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bartek i jak z wysokoscia tylu? mierzyles czy cos sie zmienilo
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
gruubo tam macie blisko Ukrainy,Czernobyl-anomalie pogodowe-wszystko jasne
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
no na Q7 kozacko by wygladaly 21 cali napisz list do centrum audi germany
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
felga spoko ale szkoda ze nie wziales rs6 II
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
kola widzialem je okolo pol roku temu na zywo na audi s5 20 cali i byla miazga
-
[B6 AWX] Oem +
Jarol a ogarnales ten temat ze predkosciomierzem?
-
[B6 AWX] Oem +
no to jestem ciekaw co tam wyjdzie bo pompki mam te same gdzie bedzie program robiony?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
czyli jakis wplyw na wysokosc ma amortyzator to dobrze musze sprawdzic w jakim stanie sa moje
- B6 DIVISION
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Tak. Komfortu 0. Fajnie się jeździ tylko po dobrze zrobionej nawierzchni - wystarczy lekka nierówność i niestety wszystko czujesz (i to dość mocno). Wrzucajcie porównania 1.9TDI FWD... U mnie: amortyzatory 1BE, sprężyny H&R -35mm (pomiar od gleby do rantu błotnika, mierzone dokładnie przez środek koła). lewy przód: 640mm prawy przód: 640mm lewy tył: 635mm prawy tył: 635mm Na seryjnym zawieszeniu 1BE miałem wynik: lewy przód: 665mm prawy przód: 665mm lewy tył: 660mm prawy tył: 660mm Zatem według prostych obliczeń wynika, że H&R 29369-2 obniżyły mi auto o 45mm. O ile dla przedniej osi jest to do przyjęcia to z tyłu robi się już zdecydowanie za dużo... Bartek mierzylem swoja a4 i wychodzi tak LP 63,5mm PP 63,5mm LT 63,5mm PT 63,5mm wszedzie mam tak samo o ile przod jest w miare to tyl chcialbym wyzej tak z 65-66 i sprzeyny mam przeciez 50/30 a tyl siadl nisko jakby z -60 bo przeciez seria audi a4 ma zawsze przod wyzej niz tyl. o dziwo na sprezynach poprzednich FK 50/40 tyl mialem wyzej niz teraz na Weitecu 50/30 moze cos mam z amortyzatorami tylnymi nie tak moga byc za miekkie albo zurzyte? jak patrze na zdjecia wuja to jego a4 stala wyzej niz moja a springi identyko
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
ja pomierze jutro i dam znac,gwint taki jak mowisz to nowy okolo 4 tys zl dlatego ja przymierzam sie do amortyzatorow FK na wkladach Koni z 6-stopniowa regulacja twardosci
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
no ja musze pomierzyc bo wydaje mi sie ze jedna strone z przodu mam nizej niz druga,jutro rano to sprawdze,wuju mial dokaldnie te same sprezyny co ja czyli zielony Weitec 50/30 i wydaje mi sie ze moja a4 siedzi nizej,musze poszukac jego watku,on mial chyba amortyzatory s-line,mozna takie zakladac normalnie ze sprzeynami sportowymi czy lepiej twardsze amory?
-
B6 DIVISION
pytalem sie mojego mechanika serwis audi vw i jezeli rozrzad wlozony zamiennik to wymiana co max 60 tys takze bede zmienial teraz a komus cos wiadomo o amortyzatorach z regulacja twardosci?
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX
lusterka mozesz zrobic na czarno a kolo 18 jak najbardziej bo 17 troche za male i smiesznie wygladaja w stosunku do tak duzego i agresywnego zderzaka z przodu
-
B6 DIVISION
no wlasnie ale dobrze juz teraz zmienic przy 54 tys co?
-
B6 DIVISION
w awx co 60 Ty masz avf