Treść opublikowana przez David
-
[B6 AWX] Oem +
skoro w 2.0 tdi BRD 170ps sa pompki BQ i po programie w tym silniku wychodzi okolo 200ps to nie sadze ze pompki BQ sa problemem chyba ze cos ma pojemnosc do tego :gwizdanie:
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
podpinam sie pod opinie ze fele nie pasuja ale nie widzialem na zywo
-
Darmowy przyrząd do mierzenia bieżnika Bridgestone
ciekawe czy do mnie wyslali
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
nie do konca na serwer sie dorzucilem Przynajmniej je płaciłem a Ty darmozjad
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
ktos mial na forum tak zrobiony ale tylko przod...mial watek w dziale a4 ale nie pamietam kto
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Sorry za OT w temacie dla innych info. sam zrezygnowałem różowy nie mój kolor kasy nie miales na skladki :gwizdanie: kolo z rantem jest
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nosb ile dales za gryyll rs4?
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Mlody a Ty co juz nie Klubowicz ? ja mam kola z rantem Remik tez i nam sie tak podoba
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
chcesz sedana :oklaski: szkoda ze chcesz zostawic b6 bo liczylem na wielka wyprz
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
sto lat
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
moze i do tego dojdzie a sa jakies ladne ledy do b7 sedan? bo te ori lampy to
-
[B6 AVF] BRD + program by Aligator
a niech ktos powie ile mozna bezpiecznie zrobic momentu w awx po wzmocnieniu sprzegla u Radzikowskiego?
-
[ALL B6] LALUNIA
calkiem niezle s-line w srodku szkoda ze Avant. dobre wyposazenie
-
Ceny paliwa marzec 2026
Dania Shell Diesel 5,30 ale zarobki przynajmniej dobre :gwizdanie:
-
Ceny wariują !!
ale powiem wam ze w Danii tez nie ma szalu...w mojej firmie od 2 lat nie ma podwyzki to samo u mojej dziewczyny,a ceny od stycznia poszly w gore drozej waha,mieszkanie,podatek ekologiczny-chyba dopiero teraz kryzys w Europie sie zaczyna
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
mi sie bardzo podoba przod w b7 ale tyl uwazam ze b6 sedan ma ladniejszy,nie chce zmieniac auta tylko dla przodu a w kraju w ktorym zyje ceny b7 sa od 90 tys zl w gore w przeliczeniu na PL wiec taniej wyjdzie zrobienie sobie b7 front albo lepiej to nazywajac b6 lift kiedys widzialem na allegro caly pas przedni z b7 s line za 3 k ale szybko poszlo a ze swojego przodu mozna sporo odzyskac,ja mam przod S-line ori xenon wiec cos sie odzyska
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
eleganckie auto z dobrym silnikiem troche szkoda ze avant ale jak potrzeba,za***iście podoba mi sie przod b7 z grillem rs4
-
[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
ja to nie wiem kiedy ale w Danii dzisiaj jeszcze sniegu troche spadlo i w nocy na minusie jest
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
karwa masz te same pomysly co ja
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
sedan :oklaski: b7 sprzedane?
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
a jaki rozmiar chcesz kupic?
-
[B6 AWX] Work in progress...
ile trzeba dac za takie i czy jest duza roznica w sciaganiu deszczu?
-
[B6 AWX] Oem +
kupuj jakas kiere 3-ramienna najlepiej b7 s-line
-
[B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
da sie ja sam nad tym mysle zakup w Danii b7 3.0 tdi jest nie oplacalny ceny aut jak w norwegii czyli takie b7 w pl 60 tys w danii 120 :gwizdanie: mysle ze swapa da rade w 12 tys zrobic ale pasowaloby jeszce Q miec
-
[B6 AWX] Wymiana pompowtryskiwaczy
ja mam takie pompki z 2.0 tdi one sa ale musialem jechac na korekte a silnik mam awx jak Ty