Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

David

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez David

  1. :oklaski: Dobre mody fajnie wyszlo pomalowanie pokrywy silnika,musze pomyslec nad tym
  2. kozacko wyglada te b5 jakby na sterydach takie przypakowane i ta moc jeszcze
  3. David odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    dobre mody a koncowki pewnie za jakis czas wskocza forum Ci nie odpusci
  4. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    fucking arsenal czulem ze wyrownaja , blad valdesa
  5. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    a ja sie dziwie czemu niektorzy pilkarze tacy przypakowani sa mimo ze duzo biegaja :gwizdanie:
  6. ja zawsze mowie ze jak czerwone auto to tylko ferrari a zolte lambo na innych autach raczej mi sie nie podobaja te kolory
  7. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    siema potrzebuje zarnik d1s ma ktos sprawdzone zrodlo na allegro? nie chce kupic jakis podrobek ile powinien kosztowac zarnik? na allegro sa ceny od 120zl szt
  8. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    JUVE
  9. a jakie sa bezpieczne granice dla sprzegla i dwumasa z awx? w sumie racja jak cos padnie to wtedy dokupic skrzynie a dwumasa i sprzeglo kupic od 2.0 brd zawsze mozna sprzedac stara skrzynie i czesc kasy odzyskac. ja u siebie boje sie modzic wiecej bo nie chce wymieniac dwumasa co rok bo jest za duzno Nm
  10. napisz orientacyjne koszta pewnie same czesci ponad 3 tys zl
  11. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    aju http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=84383.0;highlight=kolorowy+licznik ciezki temat ogolnie sam chce to zrobic ale nie ma kto tego przekodowac
  12. na allegro sa 2 takie skrzynie i ona jest z 2.0 tdi Jarol napisz cos wiecej co ze sprzeglem i dwumasem
  13. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Barca zremisowala ale wazne ze rekord realu pobity a w srode barca w pelnym skladzie znowu pokaze arsenalowi gdzie jego miejsce w LM Roma przegrala u siebie z Napoli cieszy porazka City,mam nadzieje ze druzyny takie jak City i Chelsea nic nie wygraja w tym roku bo to teamy zbudowane za pieniadze inwestorow a najgorsze jest to przeplacanie za pilkarzy real i barca tez przeplacaja sporo, liverpool tez przesadzil z tym carollem
  14. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a w ktorej min sie pojawia?
  15. szalejesz ostanio mod za modem widze ze chcesz byc przygotowany na sezon :gwizdanie: cos sie pozmienialo w Rzeszowie u Ciebie mody a u Grzeska cisza-nie ma co rezac
  16. David odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    dobry ten mod zaloz 90 bedzie w sam raz kiedy robisz obiecany swap 3.0tdi? silnik leży u Ciebie w garażu i się marnuje ??
  17. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    ale brama
  18. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    wiem a ja nie moge ogladac praca od 20.30
  19. w wawie pelno ludzi z forum wzialby ktos sie zaczail na adamoo i zrobil fote tych lamp
  20. David odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czyli w Rzeszowie jezdzi lepsza b6 niz wasze no i s4 :gwizdanie:
  21. David odpowiedział(a) na LortG temat w Audi A4/S4 B6
    kolejna b6 na forum dobry wybor silnika i koloru dziwi mnie ze duzo z was mlodych chlopakow kupuje Avanty wszyscy macie zony i dzieci ze potrzebujecie trumniaka? :gwizdanie: dla mnie sedan wyglada lepiej,bardziej sportowo Rnse-e fajnie wyglada ale jest za drogie,chyba ze bedziesz polowal na allegro bo sa tacy co kupili ponizej 1 tys zl
  22. powodzenia zycze sam troche zaluje ze nie pracuje w Szwecji,oni maja normalne ceny aut a dania i norwegia nie b5 99r tdi kosztuje w danii ok 50 tys zl w przeliczeniu na pl a w szwecji tak jak w polsce czyli ok 20 tys zl a zarobki w danii i szwecji podobne :gwizdanie:
  23. David odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    ja tez mam taka nadzieje inter sprawdzi nasza forme za tydzien
  24. a Ty masz b7 czy b8 3.0 tdi warte 80 tys lub wiecej ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.