Treść opublikowana przez David
-
[ALL B5] Zapala się (!) na FIS podczas mocniejszego hamowania
Panowie sory ze sie wtrace ale czy plyn hamulcowy smaruje tez sprzeglo??
-
[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
jak bys mial ja ogladac to wez ze soba pilke tenisowa zebys mogl biegi zmieniac
-
[B6 AVF] 1.9 TDI by Dynosoft Wrocław
no jak na seryjne pompki to wynik za***isty,ciekawe jakbys mial mocniejsze pompki pewnie 200ps by pelko
-
[B6 BKE] Wykres po wizycie u Rogala
prawie 150ps to juz ladnie,jak wrazenia?
-
[ALL B8] Łaciata
piekna b8 bialy jest kozak teraz nie to co kiedys,do b8 to chyba mozna spokojnie 20 wkladac bo podobno ma duze nadkola cieszy ze kolejny chce sie przesiasc na sedana,sedan wyglada bardziej sportowo jak go dobrze zrobisz
-
[ALL] JAKIE CIŚNIENIE W OPONIE 235/45/17???
ja sie podepne pod temat ile w 235/35/19 ??
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
jak sie jezdzi na nim? bo to jeden z najtanszych nowych gwintow,nie jest za twardy? wiesz ja mam kola 19 do tego twarda zawiecha i moze plomba z zeba wypasc jak jestes w Pl a na gwinta tez sie czaje
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
f*ck RNS-E inne mody sa wazniejsze jakiego gwinta kupiles?? odrazu roznica s line wysoko jak koza.
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
w Irlandii czy Anglii tak a wez kup sobie auto w Danii lub Norwegii za cene jednego b6 w tych krajach mozna kupic pewnie z 3-4 b6 w Anglii... mlody w tym tempie za pol roku nie bedzie co rezac wez zrob cos z silnikem bo Audi wyglada jak sportowa edycja a pod maska ok 140ps :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
mody w tym aucie ida bardzo szybko :gwizdanie:
-
[ALL B6] Wymiana żarników, a przepalenie przetwornicy.
zarniki nowe Osram D1s
-
[ALL B6] Wymiana żarników, a przepalenie przetwornicy.
u mnie po wymianie zarnikow jeden reflektor zaczal od czasu do czasu mrugac i na postoju jak sie przylozy ucho to slychac ze ten reflektor brzeczy a drugi (sprawny) jest cichy,czy to oznacza przetwornice??
-
[B6 AVF]full chrom madafaka black bitch edyszyn / juz nie moja
wuju z b6 chcesz sie przesiasc w stare bmw,siedzac w takim starym aucie bym sie nie odnalazl,juz lepiej kup sobie e46 330d ostatnio jezdzilem taka i fajnie ten silnik ciagnie i naped na tyl jest a jak pieknie pracuje nie to co PD
-
[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
idelana felga na polske to 18 wzor felgi fajny ale baardzo popularny :gwizdanie:
-
[ALL B6] Za niskie zawieszenie
a jakbym chcial od kolegi jego sprezyny to u mnie wyszlo by wyzej niz u niego?? z racji tego ze on ma 2.5 tdi i silnik ciezszy? niech sie ktos wypowie
-
[ALL B6] Za niskie zawieszenie
jak dla mnie to fura stoi idealnie wyglada jak ustawiona na gwincie ja mam jeszcze nizej przod a chce zrobic przod tak jak Ty masz
-
[ALL B6] Za niskie zawieszenie
pokaz na zdjeciu od boku jaka masz glebe?
-
[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
a Ty nie kupiles czasem tej navi? http://allegro.pl/audi-a4-rns-e-sd-mp3-i1208256714.html
-
[B6 AWX] Work in progress...
f*ck witamy w Polsce dobrze ze nie udalo im sie zawinac auta Po moim przykladzie widac,ze garaz nie pomaga.Tylko strzezony parking. a Tobie Bieniek z garazu zawineli??
-
Piłka nożna
ale Milan na koniec wyskoczyl z transferami :gwizdanie: a Barca zrobila 2 dobre transfery i tyle wystarcza dobrze ze Real juz stracil 2 pkt do Barcy na koncu kazdy punkt sie moze liczyc
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX
zderzak i taki ze tak powiem "muskularny"
-
[B7 BKD] Turbo & Soft by TUNE-UP - czyli "BESTIA" by Piero...
- Piłka nożna
juventus sprzedal Diego f*ck- [B6 AVF]Avant S line,Body S4,BRD,drugi IC,19 Japan Racing,Gwint AP aktualizacja str 1
ladnie przod usiadl szkoda ze tyl nie za bardzo ale trzeba poczekac, napisz mi ile placiles za sprezyny? moze byc na PW- [B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
teraz juz wiem czemu chciales swoja Navi pogonic :gwizdanie: mod ale cena zabija - Piłka nożna