Treść opublikowana przez David
-
Zlot w Danii- czy jest ktoś z A4-klubu, kto pracuje w Danii ???
Wszystko w temacie :> nie widzialem jeszcze kogos z a4 klub na forum kto pracuje w danii,wiec moze sie ktos ujawni
-
[ALL B7] Ktore fele na lato?
1-moze byc 2-zdecydowanie nie -za duzo tego jezdzi 3-moze byc a nie podobaja Ci sie mam7 Nuvo albo RS4
-
Czy do 2.0 TDI był wkładany napęd Quattro?
bierz czarna a biale sie trafiaja?
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
tez tak myslalem ze to MS Design ale nie chcialem sie odzywac nie bedac pewnym na 100% :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Zgrzyta przy ruszaniu
ja mam tak ze jak skrece mocno w lewo to nie mam zgrzytu ale taki metaliczny strzal...bylem u jednego mechaniora i mowil ze to przez to ze mam mocno obnizone auto i tam jest ciasno i dlatego.ale jak skrece w prawo to tego nie ma...jak bede mial czas to to jeszcze raz sprawdze,czy w moim przypadku moze byc ten przegub??
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
no postaram sie stanac do tego "konkursu" ale to jest zalezne od pogody :gwizdanie:
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
swietnie sie prezentuje ale dokladki pomaluj w kolor co do felg to powiedz jakie drogi sa w Irlandii? u mnie sa za***iste wiec bede wkladal 19 tylko bedzie problem jak zajade do Polski super kolor swietnie on wyglada w wakacje to taki wakacyjny kolor :gwizdanie: powodzenia
-
[ALL] Pomoc przy zakupie opon 235/35/19 Pirelli Pzero Rosso
no wlasnie sek w tym ze w sklepie takie opony kosztuja 2 x tyle jakby w sklepie byly po 700zl to bym bral ze sklepu...jeszcze mysle ale raczej bede je bral
-
Czy do 2.0 TDI był wkładany napęd Quattro?
jak teraz wrzucilem 3.0 tdi w sedanie w otomoto i skrzynia manual to wyskoczylo 7 sztuk ale nie sprawdzalem kazdej aukcji,ja bym mial dylemat czy manual czy automat,kiedys jezdzilem troche automatem ale to byl ford scorpio :gwizdanie: nie sadze ze w audi jest taka lipa ogolnie zawsze uwazalem ze autmaty sa dla ludzi po 50 i kobiet :gwizdanie:
-
[ALL] Pomoc przy zakupie opon 235/35/19 Pirelli Pzero Rosso
sprzedwca mowi ze kupil opony w niemczech za ok 950 euro komplet,mowi ze ma papiery na zakup opon,kupowal je do audi a8 ale kupil teraz felgi 21 i te opony mu nie potrzebne. Piotrcar a jakby byly potestowe to zle ??
-
[ALL B5] Rozładowywuje się akumulator
mialem tak samo jak kupilem auto,pojechalem do elektryka i wszystko poprawil i aku przestal padac
-
[ALL] Malowanie felg - jak dobrać odpowiedni kolor lakieru (zgodny z ori)?
a czy sa jakies problemy z przemalowaniem felg chromowanych na normalny lakier?
-
Polecane opony letnie
lepiej sie dowiedz jakiej firmy zebys chinszczyzny nie kupil :gwizdanie:
-
Czy do 2.0 TDI był wkładany napęd Quattro?
w Danii to samo lapanki na granicy,w miescie,wielu ludziom zabrali auta i mandaty po 25 tys zl na polskie plus do tego nakaz rejestracji ja 2 lata siedze i zarejestrowalem w Danii,nie ma wyjscia...jakbym mogl smigac na PL na legalu to bym celowal w a6 lub w bmw 530d,a jak ten automat sie spisuje w a6 3.0 ??? ja nie jestem przekonany do automatow....wiem ze ciezko znalezc a6 3.0 w manualu
-
Czy do 2.0 TDI był wkładany napęd Quattro?
ja bym bral 3.0 a ile takie auto w anglii? takie auto jak pokazal devastation to w danii ok 140 tys zl na polskie w anglii pewnie ze 40 tys zl....
-
[ALL] Pomoc przy zakupie opon 235/35/19 Pirelli Pzero Rosso
powiem Ci tak: chcialbym je zobaczyc na zywo ale sprzedawca jest z miejscowosci Lubliniec...to odemnie ok 600km jeszcze do niego zadzwonie i wypytam o opony i czy da mi gwarance albo mozliwosc zwrotu
-
[ALL] Pomoc przy zakupie opon 235/35/19 Pirelli Pzero Rosso
panowie moge okazyjnie kupic nowe opony Pirelli Pzero Rosso 235/35/19 Dot 3009 dolaczam zdjecie sprzedawca twierdzi ze sa calkowicie nowe i nigdy nie byly zakladane na auto.cena to 550zl za sztuke z tego co wiem to cena w sklepie to ok 1000zl za sztuke,nie znam sie tak na oponach wiec czy moglby ktos fachowym okiem zerknac czy wszystko jest ok ??
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
dobry mod
-
Polecane opony letnie
a co mi powiecie o Pirelli Pzero Rosso?? moge kupic komplet nowych nie uzywanych za 550zl za sztuke pokazuje zdjecie tych opon niech ktos rzuci okiem
-
1.9 TDi ATD (seria 100 KM 240 Nm) 228,7 KM 418.8 Nm [MR Motors]
no przy takiej mocy dobrze by bylo miec a sa a3 1.9 tdi w quattro ??? a4 to wiem ze sa polowale na quattro ale ciezko trafic w 1.9 nagraj jakis film bo jestem ciekaw jak to sie zbiera
-
[ALL] Obszycie kierownicy
kiera 250 a galka 50 , po obszyciu przez tydzien ladnie pachnialo nowa skora :> facet twierdzi ze to material uzywany przez firmy samochodowe i jest odporny na scieranie...zobaczymy za ok rok czy dwa :gwizdanie:
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
juz nie trzeba klikac w link powyzej :gwizdanie: nie aktualne :> Dzieki Grzesiek
-
Moja Córeczka juz na Swiecie :-)
Gratulacje :good: oby zdrowo rosla i taty sie sluchala :>
-
Mandat w Niemczech
Unia Swoje a panstwa Swoje wiem to na wlasnym przykladzie...pracuje w Danii od 2 lat.po 1 roku nie wolno mi jezdzic polskim autem,jak by mnie zlapali to mandat dunski czyli 25 tys zl !!! dlatego mam auto na dunskich blachach a oplate rejestracyjna na raty.mimo iz mam polskie obywatelstwo jestesmy w unii to i tak traktuja mnie jak dunczyka...
-
1.9 TDi ATD (seria 100 KM 240 Nm) 228,7 KM 418.8 Nm [MR Motors]
brawo :oklaski: jestem pod wrazniem modow. pokazalbys na filmiku jak to idze od 0 do tak 140 :>