Treść opublikowana przez pan kierownik
-
[B5 AFN] Czy Varta nic nie warta?
Centra Futura też jest robiona w Polsce...
- [B5 ADP] Dziwnie odpala.
-
[B5 ALZ] Spalanie w kilku silnikach benzynowych
Cisza... tego się spodziewałem.
-
[B5 ADR] Temperatura oleju i płynu chłodzącego
U Ciebie temperatura cieczy chłodzącej jest na kanale 49. Termostat do wymiany.
-
Polecane opony letnie
Miał ktoś do czynienia z oponami Nokian i3? Jakieś uwagi, wnioski? http://www.oponeo.pl/dane_opony/49/1103690,27060/nokian_i3_195_65_r15_91_h.htmlx
-
[B5 1Z] Trzykrotny dźwięk ostrzegawczy bez kontrolek
- [B5 AHL] Długie łapanie temperatury!!!czy to normalne?
Co to znaczy?- [B5 ALL] Tylna wycieraczka ...zwariowała :))
Pewnie się da, ale jeśli rurka jest ukręcona to prawdopodobnie cały mechanizm jest mocno zasyfiony (rdza itp.) - wtedy nie obejdzie się bez wymiany lub czyszczenia bebechów. Wszystko zależy od tego w jakim jest stanie.- [ALL B6] Kontrolka od EPC się nie świeci
Ja wiem dlaczego. Jak zajrzysz do instrukcji i przeczytasz sobie co oznacza kontrolka EPC to też się dowiesz...- [B5 ADP] Problem z odpaleniem
Z pewnością ktoś już miał taki problem jak Ty - wystarczy skorzystać z opcji- [B5 ADP] Problem z odpaleniem
Zapnij VAGa bo kryształowej kuli nikt chyba nie ma..- [B6 ALT] Padł silnik wymiana na nowy
Nie słyszałem o kablu, który robiłby logi. Od tego jest odpowiednie oprogramowanie... Nie trzeba koniecznie mieć laptopa. Jeśli masz ochotę to zawsze możesz przytargać do auta peceta z monitorem i myszką.- [ALL B5] 96' - "220 000 km" - czy już czas na wymianę zawieszenia (amor.)? SACHS?
Zamień się sprężynami z kimś kto ma zwykłe zawieszenie, kup standardowe amortyzatory (Sachs czy KYB, wszystko jedno..) i po problemie.- [B5 ADP] Przegrzewanie się silnika
Różnica we wskazaniach na desce i climatronicu rzędu 20 stopni to zbyt dużo. Powyżej 95 stopni wskaźnik powinien zacząć powoli odchylać się w prawo - podejrzany: czujnik temp. G62 - wymiana na ori. Mówisz, że wahler nie dogrzewał a Behr przegrzewa. Widzisz teraz dlaczego poleca się wymianę na ori? Jeśli wymiana czujnika nie pomoże to do wymiany termostat - na ORI a nie jakieś tam wiercenie dziurek.- [B6 AMB] Jaki zamiennik filtra oleju z Filtrona??
Poprzednie auto (Nissan) jeździło 8 lat na filtrach Filtrona - żadnych problemów. Pierwszy raz słyszę żeby z powodu filtra od Filtrona coś się posypało...- [B5 AHL] Nadmierne spalanie benzyny ?
Spokojnie. Niech na początek zmieni termostat bo wygląda na to, że właśnie on jest uwalony. Jeśli wszystko będzie OK to wymianę czujnika może sobie darować. Po co go wymieniać jeśli okaże się, że jest sprawny - G62 też swoje kosztuje.. Zgadza się - w naszym roczniku kanał 49.- [B5 ADP] Silnik nie osiąga 90 *C
Witam , czy opisany patent dotyczy również wymiany termostatu,dzięki za odpowiedź Nie.- [ALL B5] Problem z ustaleniem wersji
Model: A4 (B5, 8D2) Typ nadwozia: sedan (limuzyna)- [B5 ADR] Instalacja turbiny do 1.8
Sprawdź sobie.. http://www.a4-klub.pl/smf/zlociki_i_spociki-b2.0/- [ALL B5] Problem z kontrolką AIRBAG
Nie mają nic wspólnego.- [B5 AFN] Zaślepka wycieraczki tylnej
A jak ma się "prezencic"? Będzie takie samo tylko, że bez wycieraczki i z upie...ną (jakby to K.Durczok ujął) tylną szybą.- [B5 ADR] Olej w dolocie,popękana rurka
Spróbuj napisać to jeszcze raz i po polsku. I przed wysłaniem daj mamie do sprawdzenia.- [B5 AGB] Brak mocy pojawiający sie błąd 17538
"Mult" - zwielokrotniona korekta, występująca w całym zakresie obrotów. Niesprawność staje się bardziej odczuwalna wraz ze wzrostem obrotów. Sprawdź: -> regulator ciśnienia paliwa -> zawory wtryskowe i szczelność układu -> pompę paliwa -> szczelność układu zasysania -> szczelność układu wydechowego Ja zacząłbym od sprawdzenia szczelności dolotu ("układu zasysania").- [B5 AEB] Temperatura chłodzenia wariuje-co może być?
ktory parking i ktory krzyz...aaaaa, chodzi o ten krzyz przy biedronce? a co ty tam caly czas urzędujesz? jutro czyli w niedziele moge podjechac bo dzis mnie nie ma.Jezeli ci pasuje to napisz kiedy i gdzie, godzina.POZDRO Sprawdź wiadomości na priv.- [B5 AEB] Temperatura chłodzenia wariuje-co może być?
Podjedź któregoś dnia na parking pod krzyżem to Ci pokażę gdzie ten czujnik i jak będzie trzeba to podłączy się VAGa. - [B5 AHL] Długie łapanie temperatury!!!czy to normalne?