Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pan kierownik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pan kierownik

  1. Centra Futura też jest robiona w Polsce...
  2. VAG
  3. Cisza... tego się spodziewałem.
  4. U Ciebie temperatura cieczy chłodzącej jest na kanale 49. Termostat do wymiany.
  5. Miał ktoś do czynienia z oponami Nokian i3? Jakieś uwagi, wnioski? http://www.oponeo.pl/dane_opony/49/1103690,27060/nokian_i3_195_65_r15_91_h.htmlx
  6. Pewnie się da, ale jeśli rurka jest ukręcona to prawdopodobnie cały mechanizm jest mocno zasyfiony (rdza itp.) - wtedy nie obejdzie się bez wymiany lub czyszczenia bebechów. Wszystko zależy od tego w jakim jest stanie.
  7. Ja wiem dlaczego. Jak zajrzysz do instrukcji i przeczytasz sobie co oznacza kontrolka EPC to też się dowiesz...
  8. pan kierownik odpowiedział(a) na aero temat w 1.6
    Z pewnością ktoś już miał taki problem jak Ty - wystarczy skorzystać z opcji
  9. pan kierownik odpowiedział(a) na aero temat w 1.6
    Zapnij VAGa bo kryształowej kuli nikt chyba nie ma..
  10. Nie słyszałem o kablu, który robiłby logi. Od tego jest odpowiednie oprogramowanie... Nie trzeba koniecznie mieć laptopa. Jeśli masz ochotę to zawsze możesz przytargać do auta peceta z monitorem i myszką.
  11. Zamień się sprężynami z kimś kto ma zwykłe zawieszenie, kup standardowe amortyzatory (Sachs czy KYB, wszystko jedno..) i po problemie.
  12. Różnica we wskazaniach na desce i climatronicu rzędu 20 stopni to zbyt dużo. Powyżej 95 stopni wskaźnik powinien zacząć powoli odchylać się w prawo - podejrzany: czujnik temp. G62 - wymiana na ori. Mówisz, że wahler nie dogrzewał a Behr przegrzewa. Widzisz teraz dlaczego poleca się wymianę na ori? Jeśli wymiana czujnika nie pomoże to do wymiany termostat - na ORI a nie jakieś tam wiercenie dziurek.
  13. Poprzednie auto (Nissan) jeździło 8 lat na filtrach Filtrona - żadnych problemów. Pierwszy raz słyszę żeby z powodu filtra od Filtrona coś się posypało...
  14. Spokojnie. Niech na początek zmieni termostat bo wygląda na to, że właśnie on jest uwalony. Jeśli wszystko będzie OK to wymianę czujnika może sobie darować. Po co go wymieniać jeśli okaże się, że jest sprawny - G62 też swoje kosztuje.. Zgadza się - w naszym roczniku kanał 49.
  15. Witam , czy opisany patent dotyczy również wymiany termostatu,dzięki za odpowiedź Nie.
  16. Model: A4 (B5, 8D2) Typ nadwozia: sedan (limuzyna)
  17. Sprawdź sobie.. http://www.a4-klub.pl/smf/zlociki_i_spociki-b2.0/
  18. Nie mają nic wspólnego.
  19. A jak ma się "prezencic"? Będzie takie samo tylko, że bez wycieraczki i z upie...ną (jakby to K.Durczok ujął) tylną szybą.
  20. Spróbuj napisać to jeszcze raz i po polsku. I przed wysłaniem daj mamie do sprawdzenia.
  21. "Mult" - zwielokrotniona korekta, występująca w całym zakresie obrotów. Niesprawność staje się bardziej odczuwalna wraz ze wzrostem obrotów. Sprawdź: -> regulator ciśnienia paliwa -> zawory wtryskowe i szczelność układu -> pompę paliwa -> szczelność układu zasysania -> szczelność układu wydechowego Ja zacząłbym od sprawdzenia szczelności dolotu ("układu zasysania").
  22. ktory parking i ktory krzyz...aaaaa, chodzi o ten krzyz przy biedronce? a co ty tam caly czas urzędujesz? jutro czyli w niedziele moge podjechac bo dzis mnie nie ma.Jezeli ci pasuje to napisz kiedy i gdzie, godzina.POZDRO Sprawdź wiadomości na priv.
  23. Podjedź któregoś dnia na parking pod krzyżem to Ci pokażę gdzie ten czujnik i jak będzie trzeba to podłączy się VAGa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.