Treść opublikowana przez Gik
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
w mojej byłej B5 włożyłem Hetrze 13" i grały naprawdę przyzwoicie, ale wygłuszenie drzwi + montaż na stelażu drzwi a nie na tapicerce jest obowiązkowy.
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Dało rade, śmiga pięknie! I nawet chyba pokazuje poprawne spalanie! Super sprawa to odblokowywanie. Dziękuje za świetny poradnik!
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Niestety nie działa ten kod cholera... próbowałem wszystkie możliwości. Gdzie jeszcze może być problem z brakiem wyświetlania średniego spalania? Aktualni FIS ma 3 opcje do wyboru, 1 z nich pokazuje puste okno. ps. ta 3 z przodu, fajna rzecz wskazówki są podświetlane cały czas
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Adres 17 - Instruments : 01100 Adres 16 Steering Wheel : 00012 takie mi wyszły, w 17 próbowałem rożne opcje, przy 01200 się wysypuje error.
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Założyłem u siebie manetkę i zaprogramowałem, przycisk działa, płynu brak. ale nie wyświetla mi spalania średniego, tylko w obu funkcjach 1 i 2, tą sama wartość czyli ilość kilometrów do przejechania.
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
o rany, dorwać tą manetkę w rozsądnej cenie, ori a nie zamiennik graniczy z cudem! Ale w końcu kupiłem... . I zanim zabiorę się do wymiany, walczyłem dziś z kluczami Torex T8, cholerstwa nigdzie nie idzie dostać (cienkiego i długiego)... Kupiłem sobie więc na plastikowej rączce made in germany... i przez ponad godzinę wszelkimi sposobami próbowałem ściąć 1cm rączki (bo była zbyt krótka) i powiem Wam tyle! Koszmar! Mogłem kupić polski odpowiednik... pewnie by zlazł bez problemu... . Jutro zabieram się do wymiany!
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
Chromowane ramki wokoło szyb - nie podobają mi się. Cały pakiet chrom, jest zbyt świecący, tak samo jak i pełny schwarz, zbyt ciemny. Dodam jeszcze czarne kierunki, zastanawiam się nad listwa na zderzak tylny w czerni(bo końcówki dają tyłowi sporą ilość chromu) i klubowe ramki, wtedy stylistycznie powinno być OK. Szkoda, że oficjalnie będzie to taki mix, bo ani schwarz, ani pakiet chrom... ale zobaczymy, może kiedyś zmienię zdanie i wybiorę 1 opcję Spoiler klapy bagażnika jeśli znajdę eskowy, chętnie go kupię. Tak samo listwy drzwiowe i odrazu pomaluję progi. Wtedy zewnętrznie będzie bajkowo! I będę mógł zająć się wnętrzem na poważnie Dziękuje za sugestie!
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
hexx, może fotka z mojego wątku Cię zadowoli, chociaż stałem dość blisko auta... . A wozidełko Barta i wrclaguna, to moje ideały i niewyczerpane źródło inspiracji fajnie tak sobie popatrzeć...
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
Wstawiam fotki z zamontowanymi końcówkami wydechu są caałkiem spore Zapraszam do oceniania
-
[B6 BDH] Szary Kocurek 2.5 V6 TDI ->Projekt S-line [||||||50% ]
ja teraz będę brać 225, a mam 235 : )
-
[ALL B6] Projekt schwarz, siedzenia s-line b7 i inne
Czarno wszędzie głucho wszędzie, co to będzie ; ). Ta listwa z tyłu na zderzaku ciekawie wygląda!
-
[B6 BDH] Szary Kocurek 2.5 V6 TDI ->Projekt S-line [||||||50% ]
całkiem ciekawie się zapowiada! Mam nadzieje,że oglądnę Kocurka na żywo Powodzenia w kompletowaniu! (ja też chcę kilka elementów z pakietu schwarz)
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
Dodałem kilka nowych zdjęć Zderzaczki prezentują się rewelacyjnie, jednak spryski nie pasują idealnie, są zbyt wysokie, i wystają kilka mm ponad zderzak :/ Widocznie S4 ma je troszkę inne.... . Na dniach wstawię fotki z wspawanymi końcówkami ultera!
-
[B7 BRD] Gdzie i jak najlepiej dać Audi do naprawy po lekkiej stłuczce?
3400zł po przeliczeniu z Euro to by się zgadzało . Zdecydowanie jak mówią wyże, na allegro drzwi w kolorze dorwać, ewentualnie podobnym i wyklepać błotnik, i tutaj było by malowanie 2 elementów jeśli drzwi nie będą pasowały + błotnik, + cieniowanie drzwi przednich. 800zł samo malowanie i naprawa, jeśli robisz w dobrym zakładzie po konkretnych negocjacjach cenowych + koszta kupna drzwi.
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
8E0 959 433 AD golas na Polskę, tył korby, kratki nawiewu podświetlane - jednak nie podłączone, ostrzegawcze światła na drzwiach, brak fabrycznego alarmu (jaki jest, to nie wiem,działa z domykaniem) brak pełnego fis i tempomatu.
-
[B5 AFN] Zgasł, nie zapla, kręci, tak jak by brak ropy... / ROZWIĄZANE
a dwumas? u mnie było podobnie, zaparkowałem grzecznie i ślicznie wieczorem. Następnego dnia rano... kręcę, kręcę.... i nic, akumulator i rozrusznik mocny. 0 podejrzanych dźwięków, po prostu kreci się i nie odpalał. - Zostaje hol do warsztatu, i może to właśnie koło dwumasowe. edit : ---- nie zobaczyłem ostatniego wpisu.
-
[ALL B6] Projekt schwarz, siedzenia s-line b7 i inne
Na kierunki to i ja chętny, akurat dziś rozglądałem się za takimi! Róbta listę i dodajcie GG 2113395 albo 669923834 albo PW A poza tym fajna furka, kierunek modów mamy podobny
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
Zmieniłem nazwę tematu na bardziej kuszącą . Jestem w trakcie realizacji pakietu S4 (chciałem się pochwalić), i zaczerpnąć Waszych opinni, odnośnie następnego modu :>. Właściwie, po zakupie i lakierowaniu zderzaczków za wiele kasy nie zostało, ale to się nazbiera - najważniejsze na wiosnę odpowiednie nastawienie psychiczne! Pozdrawiam i czekam na ciekawe sugestie!
-
[B5 ACK] Moja niuńka
Masz na myśli chromowe listwy na około okien? Daruj je sobie - nie będzie ładnie wyglądać. Zainwestuj w lampy poliftowe, na przód i może tył, odświeży autko.
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Mam podobny dylemat, czy pozbyć się resztek chromu z grilla na przodzie, zamieniając go na czarny, czy zostawić to w chromie + relingi. Z chromem wygląda dość ładnie, pełna czerń nie jest aż tak atrakcyjna.
-
[AW B5] Moja Audi a4
Nic straconego! Jeszcze można ją odratować! . Powodzenia w modach i czekamy na fotki z rezultatami! (lampy szukaj allegro - zespolone valeo, 2gi lift, 99-01r)
-
[AW B5] Moja Audi a4
Dokładnie, tak jak mówia wyżej. Brewki złom, Ten grill też beznadziejnie wygląda, zdecydowanie lepiej ori zwykły. Jeśli nie masz kasy na coś od Ski lub RS , co by do tych fikuśnych zderzaków pasowało. Dodatkowo lampy zespolone - obowiązkowo. Gleba jest taka akurat, felga ujdzie (nawet pasuje) wszystko jest w 1 kolorze, to też na plus. Ogólnie ładne B5 do drobnych poprawek stylistycznych.
-
[ALL B6] Klima kilka pytań
Jeśli temperatura na zewnątrz nie odbiega zbytnio od 18 C, to klima ustawiona inaczej niż LO - tryb wymuszonego chłodzenia. Chłodzić nie będzie. Musisz poczekać na większe temperatury.
-
[B5 ADR] Spalanie na poziomie 13L/100km
spalanie 13/100, w mieście, na krótkich dystansach, gdzie jest duży ruch i sporo świateł. Jest w normie na takim poziomie. Podaj więcej szczegółów odnośnie tego gdzie jeździsz, jak, jak wygląda typowa droga. No i Vag jak już wyżej wspomniano.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Po 3 latach jeżdżenia po polskich drogach, na 17" kołach, i średnim zawiasem. Padł mi prawy łącznik stabilizatora, okazało się, że to był Lemforder, z roku 1999. Tak jak pozostałe wahacze. Wymieniłem go, pojeździłem pól roku nadal nic nie stukało i idealnie się prowadziło, autko sprzedałem, zrobiłem nim osobiście 60tyś. A ile zrobił poprzedni właściciel? Strach pomyśleć - tylko LEMFORDER