Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pre_pl

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pre_pl

  1. pre_pl odpowiedział(a) na Nozze temat w 1.8T
    numer VAG : 058 906 283 F (058906283F) koszt: jakieś 200-250zł
  2. i pewno znowu się pojawią błedy wtedy. Skasowanie błędów, to żadna naprawa. Ale na szczęście zapłaciłeś za usługę, więc na pewno masz błędy zapisane, także podaj na forum jako pożywkę dla nas wszystkich
  3. oszczędna eksploatacja turbo, to jak rozumiemy chyba wszyscy, pozwalająca suszarce na długoletnie działanie. To jest również dobry olej, jaki stosujemy. Należy pamiętać, że zbyt rzadki olej nie będzie sprzyjał naszej turbinie. Poza tym, chłodzenie turbo polega po prostu na rozprowadzeniu ciepła. Postaram się przytoczyć słowa Mastersa : http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?p=17768#17768 Ja kiedy jadę do roboty (zdarzają się odcinki gdzie przycisnę), to końcówkę drogi mam już spokojną (20 sekund), parkuję i jeszcze chwilę poczekam (pozbieram graty, wysłucham czegoś w radiu do konca). Ale to raczej żeby uspokoić sumienie. No i ten olej co pisałem na początku.
  4. a gdzie kupowałeś ? git wygląda !
  5. pre_pl odpowiedział(a) na arti77 temat w 1.9TDI
    pewno zwarcie w instalacji przepływomierza :576: :
  6. a to czytałeś : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=3674 ?
  7. hmm, sonda chyba wpływu na odpalanie nie ma. Przy uszkodzonej sondzie miałbyś większe spalanie, obroty falowałyby... Garść info o sondzie lambda
  8. kawał druta podłącz do terminala + na akumulatorze, a drugi koniec do świecy. Powinno zaiskrzyć. Możesz sprawdzić też omomierzem pomiędzy końcówka świecy, a obudową. Powinno wskazać 0,5Ω ... 1,5 Ω
  9. jest w FAQ Twój temat szpak ...
  10. chyba ten drugi, a podaj numery VAG....
  11. wymieniłeś, ale najpierw sie sprawdza czy trzeba wymienic (vagiem, albo go po prsotu odłączając - a to proponowaliśmy) Tak jak to zrobiłeś z N75. super, że Ci auto w końcu jeździ tak, jak powinno ! :one:
  12. no tak, ale Ty kupowałeś już od kogoś. Ja miałem podobny przypadek, podczas wgrywania softu wzbudza się wentylator. Po fakcie dokonanym, wszystko powinno wrócić do normy. Natomiast u mnie, po kilkunastu minutach jazdy wentyl zaczynał się krecić na maksa. Co zrobiliśmy, wgraliśmy seryjny soft - wszystko wróciło do normy. Wypięliśmy bezpiecznik odpowiedzialny za wentyl i wgraliśmy chipa (wiatrak nie ruszył się oczywiście). Po fakcie włożyliśmy bezpiecznik i już było ok. A też podejrzewaliśmy moduł klimy. Może Ci to jakoś pomoże... Może masz inny problem....
  13. wolę oryginalny grill, tak jak wiki
  14. no fajnie... :027: ciekawe jak długo będzi zdrowo jeździło :582:
  15. chora linka, myśle że to ona to powoduje więcej info : http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=3327
  16. to po co robisz to : Czyli olej szybciej złapie temperaturę niż płyn chłodzący ? :galy:
  17. jak nie ma ? To auta po 2005 to tylko face-lift ? Według mojej wiedzy, to całkowicie nowa platforma - jak można mówić w takim razie o lifcie
  18. proszę się dostosować do regulaminu. czy masz zrobony chip tuning ?
  19. ja myśle, że ani nie spadnie śnieg, ani nie przestanie wiać :diabel: Chyba musi mróz "zelżeć" :649:
  20. Gdzieś głęboko w Norwegii, podczas mroźnej zimy, ludzie kombinują jak upiekszyć swoje auta. Pewien Norweg więc, zamiast pojechać na Karaiby, wymyślił to : :zdziw: :galy:
  21. tylko i wyłącznie z ciekawości, bo w końcu widać z logów program i byłem ciekaw jak wygląda sprawa "z tyłu" Sorry jeśli to tak głupio zabrzmiało (to pytanie)
  22. no Panie gdzie ... Rysio miał Fiata i "jeździł nią na taksówce", ale już sprzedał - na pewnym portalu aukcyjnym zresztą. Sprawdzcie sami, jak nie wierzycie milicji : http://www.allegrofun.pl/item-3i135996126.html :576:
  23. spanky, czy występuje u Ciebie kopcenie przy butowaniu ? jakby co, będę pamiętał
  24. lud domaga się zdjęć !
  25. super ! temat zamykam i wstawiam do FAQ (silniki diesel'a)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.