Treść opublikowana przez pre_pl
-
[B5 AEB 1.8T] Zawor N75
numer VAG : 058 906 283 F (058906283F) koszt: jakieś 200-250zł
-
[B5 AFN] Dziwny problem z odpaleniem
i pewno znowu się pojawią błedy wtedy. Skasowanie błędów, to żadna naprawa. Ale na szczęście zapłaciłeś za usługę, więc na pewno masz błędy zapisane, także podaj na forum jako pożywkę dla nas wszystkich
-
Oszczędna eksplatacja turbiny-dwa pytania na przykładach.
oszczędna eksploatacja turbo, to jak rozumiemy chyba wszyscy, pozwalająca suszarce na długoletnie działanie. To jest również dobry olej, jaki stosujemy. Należy pamiętać, że zbyt rzadki olej nie będzie sprzyjał naszej turbinie. Poza tym, chłodzenie turbo polega po prostu na rozprowadzeniu ciepła. Postaram się przytoczyć słowa Mastersa : http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?p=17768#17768 Ja kiedy jadę do roboty (zdarzają się odcinki gdzie przycisnę), to końcówkę drogi mam już spokojną (20 sekund), parkuję i jeszcze chwilę poczekam (pozbieram graty, wysłucham czegoś w radiu do konca). Ale to raczej żeby uspokoić sumienie. No i ten olej co pisałem na początku.
-
Zdjęcia mojego Avanta:-)
a gdzie kupowałeś ? git wygląda !
-
[B5 AFN] EGR
pewno zwarcie w instalacji przepływomierza :576: :
-
[B5 AFN] Dziwny problem z odpaleniem
a to czytałeś : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=3674 ?
-
[B5 1.8] Problem z odpaleniem na mrozie.
hmm, sonda chyba wpływu na odpalanie nie ma. Przy uszkodzonej sondzie miałbyś większe spalanie, obroty falowałyby... Garść info o sondzie lambda
-
[B5 1Z] problemy z uruchomieniem "na dotyk"
kawał druta podłącz do terminala + na akumulatorze, a drugi koniec do świecy. Powinno zaiskrzyć. Możesz sprawdzić też omomierzem pomiędzy końcówka świecy, a obudową. Powinno wskazać 0,5Ω ... 1,5 Ω
-
[B5 1.9 Di 75KM AFF] tymczasowy zanik mocy
jest w FAQ Twój temat szpak ...
-
Jaki klimatronik pod navi RNS-E do B6 2001-2004
chyba ten drugi, a podaj numery VAG....
-
[B5 1.9 Di 75KM AFF] tymczasowy zanik mocy
wymieniłeś, ale najpierw sie sprawdza czy trzeba wymienic (vagiem, albo go po prsotu odłączając - a to proponowaliśmy) Tak jak to zrobiłeś z N75. super, że Ci auto w końcu jeździ tak, jak powinno ! :one:
-
B6 awx moduł wentylatora chłodnicy klimy
no tak, ale Ty kupowałeś już od kogoś. Ja miałem podobny przypadek, podczas wgrywania softu wzbudza się wentylator. Po fakcie dokonanym, wszystko powinno wrócić do normy. Natomiast u mnie, po kilkunastu minutach jazdy wentyl zaczynał się krecić na maksa. Co zrobiliśmy, wgraliśmy seryjny soft - wszystko wróciło do normy. Wypięliśmy bezpiecznik odpowiedzialny za wentyl i wgraliśmy chipa (wiatrak nie ruszył się oczywiście). Po fakcie włożyliśmy bezpiecznik i już było ok. A też podejrzewaliśmy moduł klimy. Może Ci to jakoś pomoże... Może masz inny problem....
-
Wymieniłem grill,jak sie podoba??
wolę oryginalny grill, tak jak wiki
-
[1.9 TDI AVG] moc przybyła
no fajnie... :027: ciekawe jak długo będzi zdrowo jeździło :582:
-
[B6 AVJ] Ręczny hamuje z rana po mrozie...
chora linka, myśle że to ona to powoduje więcej info : http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=3327
-
Oszczędna eksplatacja turbiny-dwa pytania na przykładach.
to po co robisz to : Czyli olej szybciej złapie temperaturę niż płyn chłodzący ? :galy:
-
konwersja B6 -> B7
jak nie ma ? To auta po 2005 to tylko face-lift ? Według mojej wiedzy, to całkowicie nowa platforma - jak można mówić w takim razie o lifcie
-
B6 awx moduł wentylatora chłodnicy klimy
proszę się dostosować do regulaminu. czy masz zrobony chip tuning ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja myśle, że ani nie spadnie śnieg, ani nie przestanie wiać :diabel: Chyba musi mróz "zelżeć" :649:
-
konwersja B6 -> B7
Gdzieś głęboko w Norwegii, podczas mroźnej zimy, ludzie kombinują jak upiekszyć swoje auta. Pewien Norweg więc, zamiast pojechać na Karaiby, wymyślił to : :zdziw: :galy:
-
[1.9 TDI AVG] moc przybyła
tylko i wyłącznie z ciekawości, bo w końcu widać z logów program i byłem ciekaw jak wygląda sprawa "z tyłu" Sorry jeśli to tak głupio zabrzmiało (to pytanie)
-
[S4 4.2 V8] Wilk w oczej skórze
no Panie gdzie ... Rysio miał Fiata i "jeździł nią na taksówce", ale już sprzedał - na pewnym portalu aukcyjnym zresztą. Sprawdzcie sami, jak nie wierzycie milicji : http://www.allegrofun.pl/item-3i135996126.html :576:
-
[1.9 TDI AVG] moc przybyła
spanky, czy występuje u Ciebie kopcenie przy butowaniu ? jakby co, będę pamiętał
-
[S4 4.2 V8] Wilk w oczej skórze
lud domaga się zdjęć !
-
[B5 AHU] Przeładowanie, notlauf
super ! temat zamykam i wstawiam do FAQ (silniki diesel'a)